برگزیده های پرشین تولز

فروش UPS

daffy_duck376

Registered User
لایک‌ها
27
یک دستگاه ups هژیر صنعت مدل SQ-6121 موجود هست . باطری خراب شده و حدود 30 تومنی (طبف گفته خدمات پس از فروش هژیز صنعت ) خرج داره .
یه باطری 7.2 آمپیری 12 ولت میخوره . فکر کنم به درد کافی نت دار ها و فروشگاهها و جاهایی که با رفتن برق حساب کتاب به هم میخوره بخوره . با توجه به امپر باطری و قطعات سیستم نمیدونم چقدر میتونه نگه داره چون مال کسی هست که داده بفروشم و طرف هم از هیچی سر در نمیاره . البته بگم بدنه یه ترک کوچولو داره . مهم نیست اما گفتم گفته باشم تا نکنه به خاطر چند هزار تومن آبرومون بره .
مشخصات روش نوشته 600VA
اینجانب قزوین هستم و به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه و البته با اسپیکر کامپیوتر هم تعویش میشه . قیمت ها رو تو تاپیک لطف کنید بفرمایید تا کار راحت تربشه و تاپیک هم بالا بمونه. تا فردا ظهر ان لاین نیستم در صورت وجود سوال فوری با شماره 09196604921 تماس بگیرید در خدمتم . قیمتی که پشتبانی هژیر صنعت روش گذاشته حدود 90 تومن هست اما چون اونها خریدار نیستن میترسم یه چیزی طرف انداخته باشه . پیشنهادات به صاحب یو پی اس داده میشه اگه فروخت تقدیم دوستان میشه و اینجانب نقش کلم رو دارم و هیچ کاره ام . فقط ups دست من هست!!!!:D
ضمنا فقط همراهش دو تا کابل تغذیه هست و سی دی و کابل rs232 نداره
از دوستم پرسیدم قیمت پایه 50 تومن هست و به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه

1scojk3ek2hkk9bbk4ml.jpg

8eutbs1jkrhr0iae48s3.jpg

Last edited:

iranian_boy_021

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
یه قیمت بزار
اینو با اطمینان میگی 30 تومن بیشتر خرج نداره؟

daffy_duck376

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
یه قیمت بزار
اینو با اطمینان میگی 30 تومن بیشتر خرج نداره؟
دوست عزیز دستگاه سالمه فقط باطری خرابه که اون هم خودت میتونی عوض کنی . قیمت باطری تو نمایندی میگفت 28 تومن اما از هر نوع باطری 12 ولتی که امپری بیشتر داشته رو ساپورت میکنه و حتی میشه برای استفاده بیشتر ار باطری ماشین رو سیم کشید و به داخلش وصل کرد برای استفاده از برق 220 ولت تو ماشین خروجی اون با باطری خودش 600VA هست که با توجه به قوانین برق حداکثر 600/220 = 2.7 آمپر خروجی میده البته این اطلاعات رو کسی به من داد و در مورد درست یا غلط بودن اطلاعاتی در دست نیست اما به نظر درست میاد

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360

(omid0018)

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
چند ساعت شارژ نگه میداره واسه یه سیستم؟
قیمت نوش چنده؟

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
دوست عزیز دستگاه سالمه فقط باطری خرابه که اون هم خودت میتونی عوض کنی . قیمت باطری تو نمایندی میگفت 28 تومن اما از هر نوع باطری 12 ولتی که امپری بیشتر داشته رو ساپورت میکنه و حتی میشه برای استفاده بیشتر ار باطری ماشین رو سیم کشید و به داخلش وصل کرد برای استفاده از برق 220 ولت تو ماشین خروجی اون با باطری خودش 600VA هست که با توجه به قوانین برق حداکثر 600/220 = 2.7 آمپر خروجی میده البته این اطلاعات رو کسی به من داد و در مورد درست یا غلط بودن اطلاعاتی در دست نیست اما به نظر درست میاد

سلام؛
از این جهت که من همین مدل یو پی اس رو داشتم و یه مقدار در مورد یو پی اس اطلاعات دارم فضولی می کنم و برای خریدارای محترم اطلاعات میدم :

1 - این دستگاه در صورت سلامت به این قیمت واقعا ارزش خریدن داره .
2 - این دستگاه در هنگام نوسانات جدی برق به خصوص دو فاز شدن هیچ محافظتی از سیستم شما نمی کنه . چون لاین اینتر اکتیو هست .
3 - بسته به سیستم شما می تونه بین 5 تا 15 دقیقه سیستم رو روشن نگه داره . در حقیقت ابزاریه که موقع قطع برق بتونید کارتون رو ذخیره و سیستم رو شات دان کنید .
4 - اگر حواستون پرت بشه و یه مصرف کننده سنگین مثل پرینتر لیزری بهش وصل کنید کلا خروجی رو قطع می کنه .
5 - به هیچ وجه نمی تونید باطری بزرگتر به این دستگاه متصل کنید . چون سیستم شارژ باطری این دستگاه برای آمپراژ شارژ باطری 7 یا 8 آمپری طراحی شده نه باطری 65 آمپری ماشین . بسته به باطری که به خروجی وصل می کنید توی کوتاه مدت مدار شارژتون کباب میشه .
6 - کلا باطری ماشین برای یو پی اس مناسب نیست . چون باطری یو پی اس طراحی میشه برای جریان ثابت در زمان طولانی و باطری ماشین طراحی میشه برای آمپر بالا در زمان کوتاه .
7 - در صورتی که بخواید این یو پی اس زمان بیشتری براتون روشم بمونه باید سیستم شارژ و باطری جداگونه براش بخرید و با دیود یکسو کننده مدار شارژ بیرونی رو از یو پی اس ایزوله کنید .
8 - این دستگاه 600 ولت / آمپر در ورودی هست نه 600 وات روی خروجی! . یعنی توان محاسباتی چنین دستگاهی حدود 600 وات هست و توان اکتیو خروجی دستگاه به مراتب کمتره . یعنی ممکنه برای یه کامپیوتر خفن که کارت گرافیک عظیم داره و یه مانیتور شونصد اینچی بهش وصله کلا اورلود کنه .
9 - خروجی این دستگاه شبیه سینوسی هست . خلاصه اش یعنی اینکه برای وسائلی که موتور الکتریکی AC دارن ( مثلا یه یخچال کوچیک ) مناسب نیست و بدرد همون کامپیوتر می خوره .
10 - در حالت ایده آل باطری این دستگاه برای ارائه 600 ولت آمپر باید 50 آمپر برق بده تا روی خروجی حدود 200 ولت 3 آمپر جریان داشته باشید.

در آخر که بخرید ! . 50 تومن برای بیمه کردن کامپیوتر چند صد تومانی ارزش داره . الان یه محافظ برق با مارک خوب رو باید 15 تا 20 بخرید و این براتون 80 در میاد .مشابه نوی این دستگاه رو به سختی زیر 200 پیدا می کنید . حداقل کاری که این دستگاه می کنه اینه که نمیزاره هاردتون بلایی سرش بیاد .
سرم اومده که می گم ...
خوب باشید .

vahid_lok

Registered User
لایک‌ها
0
سلام؛
از این جهت که من همین مدل یو پی اس رو داشتم و یه مقدار در مورد یو پی اس اطلاعات دارم فضولی می کنم و برای خریدارای محترم اطلاعات میدم :

2 - این دستگاه در هنگام نوسانات جدی برق به خصوص دو فاز شدن هیچ محافظتی از سیستم شما نمی کنه . چون لاین اینتر اکتیو هست .
3 - بسته به سیستم شما می تونه بین 5 تا 15 دقیقه سیستم رو روشن نگه داره . در حقیقت ابزاریه که موقع قطع برق بتونید کارتون رو ذخیره و سیستم رو شات دان کنید .
4 - اگر حواستون پرت بشه و یه مصرف کننده سنگین مثل پرینتر لیزری بهش وصل کنید کلا خروجی رو قطع می کنه .
5 - به هیچ وجه نمی تونید باطری بزرگتر به این دستگاه متصل کنید . چون سیستم شارژ باطری این دستگاه برای آمپراژ شارژ باطری 7 یا 8 آمپری طراحی شده نه باطری 65 آمپری ماشین . بسته به باطری که به خروجی وصل می کنید توی کوتاه مدت مدار شارژتون کباب میشه .
6 - کلا باطری ماشین برای یو پی اس مناسب نیست . چون باطری یو پی اس طراحی میشه برای جریان ثابت در زمان طولانی و باطری ماشین طراحی میشه برای آمپر بالا در زمان کوتاه .
7 - در صورتی که بخواید این یو پی اس زمان بیشتری براتون روشم بمونه باید سیستم شارژ و باطری جداگونه براش بخرید و با دیود یکسو کننده مدار شارژ بیرونی رو از یو پی اس ایزوله کنید .
8 - این دستگاه 600 ولت / آمپر در ورودی هست نه 600 وات روی خروجی! . یعنی توان محاسباتی چنین دستگاهی حدود 600 وات هست و توان اکتیو خروجی دستگاه به مراتب کمتره . یعنی ممکنه برای یه کامپیوتر خفن که کارت گرافیک عظیم داره و یه مانیتور شونصد اینچی بهش وصله کلا اورلود کنه .
9 - خروجی این دستگاه شبیه سینوسی هست . خلاصه اش یعنی اینکه برای وسائلی که موتور الکتریکی AC دارن ( مثلا یه یخچال کوچیک ) مناسب نیست و بدرد همون کامپیوتر می خوره .
10 - در حالت ایده آل باطری این دستگاه برای ارائه 600 ولت آمپر باید 50 آمپر برق بده تا روی خروجی حدود 200 ولت 3 آمپر جریان داشته باشید.

در آخر که بخرید ! . 50 تومن برای بیمه کردن کامپیوتر چند صد تومانی ارزش داره . الان یه محافظ برق با مارک خوب رو باید 15 تا 20 بخرید و این براتون 80 در میاد .مشابه نوی این دستگاه رو به سختی زیر 200 پیدا می کنید . حداقل کاری که این دستگاه می کنه اینه که نمیزاره هاردتون بلایی سرش بیاد .
سرم اومده که می گم ...
خوب باشید .
سلام
واقعا اطلاعاتتون عالی بود و یه جاهاییش تخصصی.
یادش بخیر 2 تا ups faratel sds3000xb داشتم مفت دادم رفت 2 سال پیش. واقعا عالی بودن. اگر الان بود نگهشون می داشتم حتما:hmm:

daffy_duck376

Registered User
لایک‌ها
27
سلام؛

سرم اومده که می گم ...
خوب باشید .
با تشکر از توضیحات دوستمون که حتی پشتیبانی اون همچین توضیحی نداد!!!! از نظر سلامت دستگاه اگه با کسی تموم کنم قبل از ارسال میبرم جایی که تستش کنن که با اطمینان کامل ارسال کیم

milla

Registered User
لایک‌ها
246
تایید میشه. ممنون

s.reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
728
مبارکت باشه
قیمتش ارزنده بود

بالا