برگزیده های پرشین تولز

فروشgame ps4 .ps4و .ps3 کپی خور اکبند. بازیهایه PS4 تمام عنوانها royal game

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
مرتضی جان داداش دمت گرم قیمت دو میلیونت الان عالیه زیر همه داری می دی خدایی . شنبه احتمالا بیام پیشت . اون re 2 رو هم جور کن تو رو مولا :دی فقط مهلت تست دستگاهات به چه صورت هست ؟

مرسی
سلام داداشم خوبی ممنون من که گفتم قیمتهام همیشه زیر قیمت بازار هستش مطمعن باش هیچ جا نمیتونه از نظر قیمت با فروشگاه ما رقابت کنه ..در اینده نزدیک کلی وسایل برا فروش میزارم با قیمت منصفانه

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اخرین قیمتتونا لطف کنی بگید قیمت امروزا برای X1:) مژدگانی بدید الان پستا می تونید ویرایش کنید .
قیمت رو فردا میگم بعد از ساعت کاری قیمت داده نمیشه یه وقت شرمنده دوستان نشم بعد قیمتها عوض بشه قیمت رو فردا اعلام میکنم
در مورد ویرایش هنوز درست نشده که:)

soheil_63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آقا مرتضی ریجن 2 ها معلوم نشد تو این ماه میان یا ماه دیگه ؟ دستگاها پلمپ هستن دیگه؟ همین ریجن 2 ها که قراره بیادو میگم ، یه پیشنهاد دارم اونم اینه که شما یه ساعت خاصیو بگین که بیاین اینجا قیمت روزو اعلام کنین که کسایی هم که قصد خرید دارن بیان چک کنن مثلا 12 ظهر

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا مرتضی ریجن 2 ها معلوم نشد تو این ماه میان یا ماه دیگه ؟ دستگاها پلمپ هستن دیگه؟ همین ریجن 2 ها که قراره بیادو میگم
رجیون 2 گرونتره برا همین نمیاریم وگرنه همین الانشم تو دبی هستش
هر موقع به قیمت رسید میاریم ایشالله

soheil_63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چقدر اختلاف قیمت دارن حدودا؟ راجبه پلمپ بودن و پیشنهادم تو پست قبل هم ممنون میشم پاسخ بدین

lllldante

Registered User
لایک‌ها
40
اقا این قضیه روکم کنی تو بازی سنتر چیه ؟ کنسول دوباره قیمتش شکسته یه اقایی داره 50 ارزون تر از نفر قبلی که تو صفحه ی قبل اومده میفروشه اسمش غدیر رایانست :eek: راستی من همین الان پستا ویرایش کردم مشکلش حل شده . پستایه جدیدا میشه ویرایش کرد اما قدیمیا را متاسفانه نه .

Last edited:

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اقا این قضیه روکم کنی تو بازی سنتر چیه ؟ کنسول دوباره قیمتش شکسته یه اقایی داره 50 ارزون تر از نفر قبلی که تو صفحه ی قبل اومده میفروشه اسمش غدیر رایانست :eek: راستی من همین الان پستا ویرایش کردم مشکلش حل شده . پستایه جدیدا میشه ویرایش کرد اما قدیمیا را متاسفانه نه .
زیاد جدی نگیرید 19999999 قیمت داده بعدش نمیخوام چیزی در این مورد بگم :D

farbodtehrani

Registered User
لایک‌ها
1
سلام آقا این ریجن ها چه فرقی دارن؟
چرا 2 گرونتره و همه دنبالشن؟
1 مگه امریکا نیست و بهتر نیست؟
دستگاه هایی که میارین ریپک نست که؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام آقا این ریجن ها چه فرقی دارن؟
چرا 2 گرونتره و همه دنبالشن؟
1 مگه امریکا نیست و بهتر نیست؟
دستگاه هایی که میارین ریپک نست که؟
هیچ فرقی ندارند
2 گرونتر هستش علت چون یورو از دلار گرونتره تو ایران
بله بهتره
رجیون امارات همون 2 هستش ولی چون سونی دستگاه هنوز درست حسابی تو دبی رلیز نکرده برا همین از کشورهایه مختلف وارد میشه
وگرنه مطمعن باشید تا چند وقت دیگه بازار پر میشه از رجیون 2 بعد یک کم میشه و گرونتر ..و همه به دنبال رجیون 1 میگردند

just_p30

Registered User
لایک‌ها
17
ممنون از پاسختون ، فقط X1 هاتون ریجن 2 ـه ؟ چون ریجن 1 برق 110 میخواد مایکروسافتم گفته حتی با ترانس هم بازم توصیه می کنیم !!!!!!!
بعد قیمت PS4 دیدم دوستان گفتن شما 2 میدین ، ولی الان دیدم 2300 ـه ! تاپیک دیگه ای دارین ؟
بازم ممنون.

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
ممنون از پاسختون ، فقط X1 هاتون ریجن 2 ـه ؟ چون ریجن 1 برق 110 میخواد مایکروسافتم گفته حتی با ترانس هم بازم توصیه می کنیم !!!!!!!
بعد قیمت PS4 دیدم دوستان گفتن شما 2 میدین ، ولی الان دیدم 2300 ـه ! تاپیک دیگه ای دارین ؟
بازم ممنون.
ای داده بیداد 2300 که قیمت قدیم هستش تا پیک رو نمیشه ویرایش کرد من حی دادو فریاد میکنم کو گوشه شنوا مدیران هنوز بی توجه
قیمت 2 هستش
ایکس باکس رجیون 1 هستش ..

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
نیازی به تاپیک جدید نیست. الان باید بتونید ویرایش کنید.

Sent from my iPhone

mmawwe

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوست عزیز من کنسول های نسل جدید رو فقط برای فیفا میخوام بگیرم اونم آنلاین .. اینکه میگن PS4 تو ایران برای وصل شدنش به اینترنت برای بازی آنلاین مشکل دارن صحت داره ؟ ( منظورم قضیه تحریم ها و بستن یوزر های ایرانیه )

شما Xbox One وارد نمیکنین؟ ممنونم

lllldante

Registered User
لایک‌ها
40
سلام اقای رحمانی لطفا قیمتارا اعلام کنید ماله امروزا برای هر دوتا کنسول بی زحمت شماره کارت بانک ملی هم پ.خ کنید .

TiD_Masoud

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
رفیق فرق PS4 در ریجن ها چیه؟

lllldante

Registered User
لایک‌ها
40
سلام اقای رحمانی لطفا قیمتارا اعلام کنید ماله امروزا برای هر دوتا کنسول بی زحمت شماره کارت بانک ملی هم پ.خ کنید .

naritools

Registered User
لایک‌ها
616
سلام دوست عزیز من کنسول های نسل جدید رو فقط برای فیفا میخوام بگیرم اونم آنلاین .. اینکه میگن PS4 تو ایران برای وصل شدنش به اینترنت برای بازی آنلاین مشکل دارن صحت داره ؟ ( منظورم قضیه تحریم ها و بستن یوزر های ایرانیه )

شما Xbox One وارد نمیکنین؟ ممنونم
بله ... متاسفانه صحت داره .. البته برای X1 هم همینه ... تا تحریم باشه اوضاع همینه که هست

ویرایش : طبق آخرین اطلاع فعلا اتصال به شبکه مشکلی نداره ... تا بعد ببینیم چی میشه

راستی واسه یه بازی مثه FIFA ارزش نداره بری کنسول بگیری ... با همون PC آنلاین بزن بهتره ... حیف کنسوله که فقط باهاش FIFA بازی بشه

Last edited:
بالا