برگزیده های پرشین تولز

فروشgame ps4 .ps4و .ps3 کپی خور اکبند. بازیهایه PS4 تمام عنوانها royal game

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
داداش مرتضی بحث نیست که اینجا رو رها کنید میگیم که بتونید یه سایت باشه که جنس هایی که دارید راحت تر و به روز تر و با حالت رسمی تر برای مشتری عرضه کنید هم این هست که هم فروش بهتر میشه هم مشتری راحت تر خرید میکنه تا اینجا !!! آخه خودتو فکر کنید بالای 30 نوع جنس داخل اینجا عکس بذارید و هی بخواید قیمت رو به روز کنید و حالا هی این صحفه بخواد گشته بشه تا چیزا پیدا بشه تازه جنس جدید میارید باز باید تغیر بدید و آضاف کنید حالا زمانی که 100 تا به بالا نوع کالا شد اون موقع مشتری چکار کنه ؟

پس کار جالبی هست که یه سایت با قالب خوب و به حالت شرکت و فروشگاه رسمی بذارید و همچنین اینجا هم باشید
من هر کاری یوزرهام راضی باشند انجام میدم یکمی فکر کنم ...
فقط دوستان اسم سایت مهمترین چیز هستش تو قدم اول خیلی دنکو فنک داره من دوست دارم اگر سایتی هم بخوام درست کنم زیر نظر بچهایه همین سایت درست بشه

hbmss

Registered User
لایک‌ها
186
من نظرم گیم استور یا یا گیمر شاپ :)
فن بازی هم در بیارم پلی استیشن استور هست !!!(که این فقط بدرد ما سونی فن ها میخوره :) )

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
من اولین پیشنهادی که به شما میکنم مرتضی جان دچار جو زدگی نشو.
این که شما PS4 میفروشی به هر قیمت و شرایطی اوکیه
اما اینکه بیایم جو بدیم از اول که ما ۱۶۰۰ میدیم بهتون بعد بگیم ۱۷۰۰ بعد بگیم رجیون ۱ آخر سر هم رجیون ۳ رو بدی ۲ تومن خیلی کار درستی نیست
شما خودت تو بازاری می دونی چه خبره
وقتی تو بازار PS4 قیمتش ۲.۱۰۰ باشه شما اگه ۱۶۰۰ داشتی لازم نبود بیای اینجا تاپیک بزنی! همونجا به مغازه دار ۱۹۰۰ بده کلشو ازت میخره اصلا کار به فروم نمیرسه!

اینجا اکثر یوزر ها باسابقه و ادونس هستند و جوی که توی بازیسنتر و یوزرهای زیر ۱۵ سالش هست رو اینجا پیدا نمی کنی

پس سعی کن برای ادامه ی فعالیتت توی این انجمن حرف هام رو سرلوحه ی کارت قرار بدی
کماکان قول چیزی رو الکی به یوزرهای اینجا نده! برای فروختن جنسی اینجا نیاز به هیچ تبلیغاتی نیست ! هر چقدر کارت شفاف و روشن تر باشه مشتری بیشتری هم خواهی داشت

موفق باشی
سلام اقا داود عزیزم خوبی شما
من و جو اشتباه میکنی هنوز شخصیت بنده رو نشناخدید ..در مورد قیمت از اولش باید 1700 دسته مشتری میرسید ولی هیچ کسی فکر نمیکرد تو بازار جهانی انقدر استقبال بشه و کنسول کمیاب بشه و بازار سیاه به راه بیفته
در مورد قیمت مطمعن باش ما یکی از پخش کنندهایه بازاریم نه خوده بنده به تنهایی بنده همکارم اقایه ارش کلهور که اشخاصی که کاسب هستند یا قدیمی باید بشناسنشون از عمده فروشهایه قدیمی بازار هستند ..
در مورد خودتون فکر میکنم سنتون پایین هستش و الان شما جو گیر شدید حداقل بنده از شما خیلی از نظر سنی بزرگترم و..ولی اگر پیشنهادتون سازنده باشه بنده حتما گوش میکنم
بهتره سنجیده تر صحبت کنید ...و بی گدار به اب نزنید ...و هیچ لزومی نمیبینم حرفاتونو سرلوحه خودم قرارذبدم چون شما تجربتون از بنده خیلی کمتر هستش

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
سلام اقا داود عزیزم خوبی شما
من و جو اشتباه میکنی هنوز شخصیت بنده رو نشناخدید ..در مورد قیمت از اولش باید 1700 دسته مشتری میرسید ولی هیچ کسی فکر نمیکرد تو بازار جهانی انقدر استقبال بشه و کنسول کمیاب بشه و بازار سیاه به راه بیفته
در مورد قیمت مطمعن باش ما یکی از پخش کنندهایه بازاریم نه خوده بنده به تنهایی بنده همکارم اقایه ارش کلهور که اشخاصی که کاسب هستند یا قدیمی باید بشناسنشون از عمده فروشهایه قدیمی بازار هستند ..
در مورد خودتون فکر میکنم سنتون پایین هستش و الان شما جو گیر شدید حداقل بنده از شما خیلی از نظر سنی بزرگترم و..ولی اگر پیشنهادتون سازنده باشه بنده حتما گوش میکنم
بهتره سنجیده تر صحبت کنید ...و بی گدار به اب نزنید ...و هیچ لزومی نمیبینم حرفاتونو سرلوحه خودم قرارذبدم چون شما تجربتون از بنده خیلی کمتر هستش
شما هر سن و سالی که هستید دوست عزیز عضو جدیدی از این انجمن هستید
اتفاقا همه ی مشکل اونجاست که این دوستان سن بالا اولین کانکشنی که با اینترنت پیدا می کنند سریع دچار جو گیری میشند
ببین نمونه های بارز از قدیم بوده
از زمان تاپیک مجید شامی و فتحی
اون زمان هم این دوستمون که تو پاساژ لباف کنترل میفروخت شاگردشون فهمید تو اینترنت میشه کاسبی کرد و زدن تو کار ایکس باکس
مشکل اینجاست که یکسال بعد خدا رو بنده نبودند و نکته جالب اونجاست که دوسال بعد هم کلا کنسول فروشی رو جمع کردند
جناب مجید شامی هم که متواری شدند با کوله باری از کلا برداری
اینجا تقریبا اکثر فروشنده ها و خدمات کنسول شاگرد مغازه بودند
شما که خودت مغازه داری دیگه چرا؟

بنده حداقل ۷ سال هستش که عضو این انجمن هستم و میدونم جو این فروم به شکل هست
یک بار برگردید و خودتون پست های تاپیکتون رو بخونید.چه پست هایی که خودتون دادید و چه پست هایی که دیگران دادند.
یکبار هم به ماجرای پول دادن به اون یوزر برای یاد دادن ساین کردن بازی های ویتا و مدعی بودن کشف کردن این موضوع توسط خودتون فکر کنید

عرض کردم اینکه شما کنسول میفروشی یا هرچی هیچ مشکلی نیست
این که فکر می کنی فقط یک در جهان شمایی که PS4 وارد کردی و باقیه جهان همه از شما تهیه میکنند و میفروشند حکایت کینکت هستش که یه بنده خدایی آورده بود اینجا میفروخت به قیمت ۳۵۰ تومان زمان دلار ۱۰۰۰ تومانی و مدعی بود که هیچ احدی نداره و اگه داره از اون گرفته یک ماه گذشت و با التماس ۱۳۵ هم کسی نمیخرید دیگه.

باز هم عرض می کنم شما هفته ی دیگه هم بارت بیاد ۱۷۰۰ نمیدی.شما همیشه قیمت بازار میدی پس بهتره به جای وعده دادن بگی اگه هفته بعد قیمت بازار شد ۱۷۱۰ من میدم ۱۷۰۰

lllldante

Registered User
لایک‌ها
40
در مورد خرید خیالم راحت شد ...پس باید رو خرید شما کارکنم یک دستگاهم ایشالله به شما بفروشم
خدمتتون عرض که گارانتی به چه معنایی هستش و به چه مدتی
من به اقایه صادقی 7 روز اجازه دادم بعد از دریافت دستگاهشون7 روز مهلت تست داشته باشند به چه معنایی هستش یعنی 7 روز دستگاهشون رو گارانتی کردم
چون واقعا شخصیت اقایی داشتند کلا با اخلاقشون حال کردم

;)

عرض ارادت خدمت اقای رحمانی عزیز شما لطف دارید . بله دوستان تایید میشه بنده از اقای رحمانی دستگاه خریدم و ایشون هم لطف کردند 7 روز مهلت تست دادند . می تونم بگم ایشون تنها فروشنده ای هستند که خوشبختانه تو این شرایطه به هم ریخته کنسول ها و خرابیها این گارانتی را روی دستگاهاشون میدند و این فقط نشانه کیفیت کالا هایه ایشونه .امیدوارم همیشه موفق باشید .

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اقا داوود عزیزم این حرفها و صحبتها بچه گانه هستش دوست گلم کم،میاری چرا بحث و عوض میکنی
من کی گفتم من بهترین هستم شما خونسرد باش راحت فکر کن ..من از اولشم گفتم قیمت روز میفروشم ..حالا حی بیایم با هم بحث کنیم سر یه چیزه مسخره اینجور حرفها و بر خوردها بچه گانه هستش
از الان من دیگه نمیفروشم محکوم شدم تااطلاع سانوی دیگه در تاپیک بسته میشه مثلا من بیام قیمت پایینتر بفروشم شما چرا ناراحت میشی تا حالا مگه توپخونه گفتند 2100من ندادم 2 حتما باید گرون بخرید

همیشه تو دنیا یه مجازی این بحث ها هستش ..ولی تو بازار بحث فرق میکنه وجود انسانها هستش که معنی داره...کلا تو ایران کسی چشم دیدن پیشرفت شخص دیگهی رو نداره حالا به هر دلیل
بیشتر تو چشم بودن ایجاد دشمنان بیشتری میکنه برا همین ایران پیشرفت نمیکنه ..از اون بالا بالاها گرفته مدیران وزیران همشون دیدگاهشون مثل شما هستش
یکم با فکر بازتر به موضوع نگاه کنید نه از دید شخصی .....اگر فکر میکنی من به این تاپیکو فروشش احتیاج دارم سخت در اشتباهی عزیزم من فقط قصدم این هست یوزرها بتونند قیمت مناسب تری جنساشون رو تهیه کنند......حالا 2 نفر از من تعریف کردن شما ناراحت شدی ..دوستان این اقا داوود کارش درست هستش دیگه از این به بعد رو حرف ایشون تاپیک اداره میشه
اقا داوود عزیز شما بگید بنده چیکار کنم اینکار رو انجام بدم7سالدشما تجربه دارید لطف کنید بنده را راهنمایی کنید

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
عرض ارادت خدمت اقای رحمانی عزیز شما لطف دارید . بله دوستان تایید میشه بنده از اقای رحمانی دستگاه خریدم و ایشون هم لطف کردند 7 روز مهلت تست دادند . می تونم بگم ایشون تنها فروشنده ای هستند که خوشبختانه تو این شرایطه به هم ریخته کنسول ها و خرابیها این گارانتی را روی دستگاهاشون میدند و این فقط نشانه کیفیت کالا هایه ایشونه .امیدوارم همیشه موفق باشید .
ممنون لطف دارید دوست عزیزم ایشالله مبارکتون یاشه

lllldante

Registered User
لایک‌ها
40
باز هم عرض می کنم شما هفته ی دیگه هم بارت بیاد ۱۷۰۰ نمیدی.شما همیشه قیمت بازار میدی پس بهتره به جای وعده دادن بگی اگه هفته بعد قیمت بازار شد ۱۷۱۰ من میدم ۱۷۰۰

دوسته عزیز شما یک چیزا یادتون رفت اونم اینه که کسی که 2 میلیون پول میده زیاد واسش مهم نیست که 50 بالاتر یا پایین تر بده تنها چیزه مهم واسش کیفیت و گارانتی محصوله . متاسفانه فکر کنم شما تجربه نکرده باشید ؛ اوایل ریلیس جهانی ps3 , من دستگاه را گرفتم و فروشنده به من گفت دستگاه از این جا بیرون رفت من تضمینی روش ندارم متاسفانه بعد از دو روز دستگاه مشکل yellow dead light واسش ایجاد شد . الان هم تو اتاق کوچیکه خونمه هر وقت نگاش میکنم یاده این میوفتم که چرا دستگاه با گارانتی نگرفتم ؟
خوشبختانه ایشون الان دارند دستگاه های خودشون را با تضمین و گارانتی میدند والبته قیمته بسیار مناسب که این یک امتیاز مثبته که شرایط win-win را برای دو طرف ایجاد میکنه , پس لطفا جو سازی نکنید و با این حرف ها سعی نکنید دیگران را بد جلوه بدید .

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
یه نکته رو بگم دوستان عزیزم امشب 2 بار تو این تاپیک،بحث پیش امد یکبارش خودتون باهم بحث میکردیدمدیر علیرضا پستها رو پاک میکرد ..همه باهم به یک نکته اشاره میکردید نظم تاپیک بهم خورده بود ..برا بار اول اخر میگم اگر گرون میفروشم اگر از من خوشتون نمیاد اگر مریضی دارید اگر حالتون خوش نیست به هر دلیلی که تو ذهن خودتون میبینید ..نباید بیاید و بی جهت نظموتاپیک و بهم بریزید...
اینجا تاپیک فروش هست با قیمت اگر خوب بود میخرید اگر بد بود نمیخرید دیگه انقدر بحث نداره

وقتی مثل نمویه کاربری مثل troy که میگه من قانون سرم میشه با ادبم من بیستم بدون اجازه میاد و جو تاپیک رو منحرف میکنه وای به حال یوزرهایه تازه وارد
واقعا برا رفتار بعضی از دوستان متاسفم
ولی همین کارهاتون باعث میشه بنده بهتر وبا انگیزه تر فعالیت بکنم :)

mzh

Registered User
لایک‌ها
39
الان هرکی میخواد کنسول بخره مطمئن باشید چشمه بازار و در آورده و تا بهترین شرایط رو جایی در مقایسه با جاهایه دیگه نبینه نمیخره.
این آقا مرتضی یا هر کسه دیگه ام هیچ وقت نمیتونه و بتونه ام زیره قیمته بازار نمیده
طرف 3 تا کنسول آورده تا 3 روز پیش میگفت لعنت بر بازاره ایران و توپخونه و ..... که چرا جنسی را که باید 1400 باشد 2300 میفروشند
خودش تاپیک زده فروشه .... 2.200 میگی بابا همون توپخونه حروم خوره دزد که میگفتی داره 2 تومن میده اون یکی میده 2050 آخه چرا 2200؟
تازه اونا کرایه میدن مالیات میدن هزار تا .... میدن نونم باید بخورن میگه گزارش میکنم به مدیرا:eek:
حالا پیدا کنید پرتقال فروش را!
بازم این بابا دمش گرم هم 100 تومن یا 50 تومن زیره قیمته بازار میده ( البته بگردید تا 1900 ام هست ولی تضمین نمیکنن) هم داره چند روز مهلته تست میده
هر کی ادعا داره بیاد با شرایطه بهتر بفروشه همه از اون میخرن.

just_p30

Registered User
لایک‌ها
17
قیمتاشون بسیار منصفانست ! من نمی دونم چرا یک نفرم که خوب کار می کنه بقیه چشم دیدن رو ندارن !
توی لباف ریجن 3 زیره 2 گیر نمیاد ، ایشون دارن زیر 2 میدن ... تازه با مهلت تست و گارانتی !
نمی دونم دیگه به خدا چی می خواین.
سریعترم X1 ـاتو بیارین ما مردیم :D

Last edited:

hamed external

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ببخشید من میخوام یه ps3 بخرم میخواستم ببینم میارزه؟

soheil_63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آقا مرتضی داداشه گلم چه خبر از ریجن 2 های x1 و ps4 ؟ از اون باندل کیلزون که توش دوال شوک اضافه و کمرا داره نمیاری؟

naritools

Registered User
لایک‌ها
616
یه چند وقتی هستش که دوستان بهم پیشنهاد میکنند یه سایت درست کنم و اجناسمو اونجا برا فروش بزارم ..حتی با یکی از دوستانم در این مورد صحبت کارشناسی شد که یکی از یوزرهایه همین سایت هستش
ولی راستش خیلی دو دل هستم برا هزینهاش نمیگم ..کلا من به محیط خودمونی اینجا عادت کردم..همین جنگ و دعواها همین کل کل کردنا به من انگیزه فعالیت بیشتر میده...یا با خیلی از دوستان اشنا شدم و الان باهم خیلی دوست شدیم میزنیم تو سر و کله همدیگه:(
کلا من این محیط رو دوست دارم و نمیخوام ازش خارج بشم
علاقه ای هم ندارم از کسی یا سایتی تقلید کنم ..مثلا میگید مثل dc
اگر نظری یا پیشنهادی داشتید با کمال میل گوش میدم

اگه مثل DC سایت بزنید که عالی میشه.

kamran682

Registered User
لایک‌ها
166
من اولین پیشنهادی که به شما میکنم مرتضی جان دچار جو زدگی نشو.
این که شما PS4 میفروشی به هر قیمت و شرایطی اوکیه
اما اینکه بیایم جو بدیم از اول که ما ۱۶۰۰ میدیم بهتون بعد بگیم ۱۷۰۰ بعد بگیم رجیون ۱ آخر سر هم رجیون ۳ رو بدی ۲ تومن خیلی کار درستی نیست
شما خودت تو بازاری می دونی چه خبره
وقتی تو بازار PS4 قیمتش ۲.۱۰۰ باشه شما اگه ۱۶۰۰ داشتی لازم نبود بیای اینجا تاپیک بزنی! همونجا به مغازه دار ۱۹۰۰ بده کلشو ازت میخره اصلا کار به فروم نمیرسه!

اینجا اکثر یوزر ها باسابقه و ادونس هستند و جوی که توی بازیسنتر و یوزرهای زیر ۱۵ سالش هست رو اینجا پیدا نمی کنی

پس سعی کن برای ادامه ی فعالیتت توی این انجمن حرف هام رو سرلوحه ی کارت قرار بدی
کماکان قول چیزی رو الکی به یوزرهای اینجا نده! برای فروختن جنسی اینجا نیاز به هیچ تبلیغاتی نیست ! هر چقدر کارت شفاف و روشن تر باشه مشتری بیشتری هم خواهی داشت

موفق باشی
چی؟جو بازیسنتر زیر 15 سال هست؟:D

f12

Registered User
لایک‌ها
45
سلام.شما وان ریجن ۲کی میارید من منتظرم تا از بهترین قیمت از شما بخرم یک بنده خدایی پولش داده به من نمیتونم به هر کسی اعتماد کنم میشه بگید شما کی میارید ریجن۲ برام مهمه

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
سلام.شما وان ریجن ۲کی میارید من منتظرم تا از بهترین قیمت از شما بخرم یک بنده خدایی پولش داده به من نمیتونم به هر کسی اعتماد کنم میشه بگید شما کی میارید ریجن۲ برام مهمه
مگه چه فرقي داره رجين ١ بگير ....
مولتي ولتاژ هم هست و مشكل اكس باكس رو نداره

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 4

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
شما 100% مطمئن هستی که مولتی ولتاژ هست؟
بله عزيز اون اكس باكسه كه ترانس ميخواهد
الان با تبديل هاي ٥٠٠ تومني ميتوني لذت ببري ...
يا اين كه بري در بازي سنتر تا مطمن بشي ..

f12

Registered User
لایک‌ها
45
مگه چه فرقي داره رجين ١ بگير ....
مولتي ولتاژ هم هست و مشكل اكس باكس رو نداره

برادر منکه ۴نخواستم خودم دارم.لطفا پستم دوباره بخون من گفتم وان ریجن ۲هم دلیلش همینیکه گفتی برایه برقش

بالا