برگزیده های پرشین تولز

فصل شیرین امتحان

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از electronic :
من که اونقدر از مدار و ریاضی و مغناطیس واهمه ندارم که از محاسبات!

قال مازولاق من لا مسلطون فی المحاسبات العددی فلیس بمهندس!

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از mazoolagh :
قال مازولاق من لا مسلطون فی المحاسبات العددی فلیس بمهندس!
کلامک متین.
انا لا اقنط.سادیت امتحان الجمیع الدروس بفرح و الناس یقولوا:

کیف سرت انت هذا الامتحان؟ ....................... هل علمت المساله قبل المحان!:lol:

و هذا عز و فخر لی.:happy:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
اما این مدار امروز حسابی حال ما رو گرفت.
اکثر کارشناسا می گن تو اون ترمی که دارین درس می خونید سعی کنید حسابی سوالات تحلیلی و مفهومی حل کنید تا یادگیری تون سطحی نشه ما هم گوش جان سپردیم اما امان از تنبلی مردم!:rolleyes: آخه نمی دونم 80 تا ورقه تصحیح کردن هم اینقدر سخته که تا تقی به توقی میشه سوال تستی میدن!
خوب اونایی که مدار 2 هم خوندن می دونن که با اطلاعات مدار 1 میشه به سوالا جواب داد اما دیگه نه تو 3 دقیقه.اصولا تو امتحانهای تستی مدار تبدیل لاپلاس و یه سری نکات دیگه یه پای قضیه ست که اونم اکثر جاها تو مدار 1 ممنوع می کنن طبیعی هم هست چون پایه رو ضعیف می کنه.
این همه واسه کنکور تستی خوندیم چی شد یه بار نمی ذارن اصولی جلو بریم.منو باش که 2 ماه بکوب تمرین حل کردم،زاغ سیاه دانشگاه شیراز و فلان و فیسار رو چوب زدم:f34r: چه می دونستم اینطوری بیستمونو قورت میدن! نوش جون آی دکتر!:D

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لا تکلم باللغه العربیه
شکرا جزیلا

meli

Registered User
لایک‌ها
23
از جمله امورى كه براى تقويت اراده مناسب است موارد زير مى‏باشد: 1) ذكر خدا نيايش دعا و بپا داشتن نماز شب، 2) روزه دارى، 3) ورزش، 4) شناخت حقيقت دنياى فانى و خارج ساختن حب آن از دل، 5) مخالفت با خواسته‏هاى بيجاى نفس اماره و خلاف آنها عمل كردن مانند چشم پوشى از نامحرمان و... ، 6) استعانت پيوسته از خدا، 7) حفظ كردن حالت انابه و زارى و توبه در برابر خدا، 8) انس پيوسته با قرآن، 9) تمام افعال خود را تحت كنترل حكم عقل و شرع در آوردن، 10) شركت در مجالس دينى و همنشينى با اهل معنويت، 11) مطالعه كتب اخلاقى و معادشناسى.
هر کدوم از اینا رو بخوام پیاده کنم که ترم تموم شده!!!!!

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از meli :
از جمله امورى كه براى تقويت اراده مناسب است موارد زير مى‏باشد: 1) ذكر خدا نيايش دعا و بپا داشتن نماز شب، 2) روزه دارى، 3) ورزش، 4) شناخت حقيقت دنياى فانى و خارج ساختن حب آن از دل، 5) مخالفت با خواسته‏هاى بيجاى نفس اماره و خلاف آنها عمل كردن مانند چشم پوشى از نامحرمان و... ، 6) استعانت پيوسته از خدا، 7) حفظ كردن حالت انابه و زارى و توبه در برابر خدا، 8) انس پيوسته با قرآن، 9) تمام افعال خود را تحت كنترل حكم عقل و شرع در آوردن، 10) شركت در مجالس دينى و همنشينى با اهل معنويت، 11) مطالعه كتب اخلاقى و معادشناسى.

:D :D :D
:lol: :lol: :lol:

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از ashena55 :
این هم نشانی مطلب :

http://www.nahad.ir/q_a/questionsDetail.asp?code=4863

اگه با نیت خیر شروع کنید صد در صد عملی ست .
ضمنا یه پرینت هم ازش بگیرید که همیشه جلوی چشماتون باشه
موفق باشید
اگه با نیت شر شروع کنیم چی؟!
تقصیر خودم نیست گروه خونیم به کار خیر نمی خوره.

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از meli :
مگه شما فقط تا آخر این ترم زنده ای جیگر؟!

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از shazdeh kocholo :
اگه با نیت شر شروع کنیم چی؟!
تقصیر خودم نیست گروه خونیم به کار خیر نمی خوره.
این برنامه آمپرش خیلی بالاست!
با نیت شر هم شروع کنی جواب میده !!:blink:

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از meli :
107.gif
107.gif
107.gif
107.gif

ala.gif
108.gif
103.gif

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
يكي از بچه‌ها تو دانشگاه ما بود كه همه چي رو حفظ مي‌كرد مثلا پاسكال و C و ساختمان داده و رياضي و سيستم عامل و ... خلاصه همه چي رو حفظ مي‌كرد
به قول بچه‌ها حتي نمي‌تونست يه برنامه فاكتوريل ساده رو بنويسه ولي شما چيكار دارين شده بود رتبه اول
48.gif

من مي گم به اون يه مراجعه‌اي بكنين يا يه تماسي باهاش بگيرين شايد مشكل شمام حل شد
38.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
امروز امتحان آنتن دادم.بد نبود.
سه شنبه هم میکروپروسسور دارم.فعلا بای!

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
خدا به داد من برسه ..... دوشنبه امتحان تاريخ اسلام دارم .... بعدشم شنبه ي هفته ي بعد .... كابوس قرن الكترومغناطيس......
help.gif
help.gif
help.gif
help.gif
help.gif
black-eye.gif
black-eye.gif
black-eye.gif
fie.gif
fie.gif
fie.gif
fie.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
تو به الکترومغناطیس میگی کابوس؟:blink:
تو رو خدا جک نگو.
برای ما الکترومغناطیس پیشنیاز میدانها و امواج هست.میدانها و امواج پیشنیاز ماکروویو هست.ماکروویو هم پیشنیاز آنتن هست.امتحان آنتن رو هم که امروز دادم.حالا فهمیدی کابوس به چی میگن؟:wacko: :cool:

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از hadipro :
تو به الکترومغناطیس میگی کابوس؟:blink:
تو رو خدا جک نگو.
برای ما الکترومغناطیس پیشنیاز میدانها و امواج هست.میدانها و امواج پیشنیاز ماکروویو هست.ماکروویو هم پیشنیاز آنتن هست.امتحان آنتن رو هم که امروز دادم.حالا فهمیدی کابوس به چی میگن؟:wacko: :cool:
مگه مخابراتي
؟

بالا