فقط شانكي

shifte shab

Registered User
من در اينجا و در حضور 8 هزار عضو پي تي اعلام مي كنم كه شانكي رو همه جوره قبول دارم در بست. و هر امري كه بهم بده انجام ميدم. ايشان انسان بسيار شريف و خوبي مي باشند. لطفا شما هم اين تاپيك را تاييد كنيد.
(امير خان اين جزو او مقالات غلمي من نبود ;) )

fotocopy

مدیر بازنشسته
به نقل از shifte shab :
من در اينجا و در حضور 8 هزار عضو پي تي اعلام مي كنم كه شانكي رو همه جوره قبول دارم در بست. و هر امري كه بهم بده انجام ميدم. ايشان انسان بسيار شريف و خوبي مي باشند. لطفا شما هم اين تاپيك را تاييد كنيد.
(امير خان اين جزو او مقالات غلمي من نبود ;) )
:blink: :blink:

shankimout

Registered User
باز چي شده داري پاچه خاري ميكني؟

shankimout

Registered User
باز فرم كي رو ميخايي دان كني ابنجوري داري پاچه خاري ميكني؟

بهت بگم ها من ديگه تو پروژه دان كردن پي تي نيستم ها

mehrdad1355

Registered User
به نقل از shankimout :
باز فرم كي رو ميخايي دان كني ابنجوري داري پاچه خاري ميكني؟

بهت بگم ها من ديگه تو پروژه دان كردن پي تي نيستم ها
اینجا خودش امروز چندبار دان شده بود!!!!!!!!!!

Gt_Max

Registered User
فقط GT Max​

بقيشم مال خودت حيوون كثيف...​
:hmm:

با اين يارو پا تلفن هستم... :D

shifte shab

Registered User
بابا نامرا چرا تهمت مي زنين من چيكار به سرور شما دارم ... من فقط پست ميزنم اونم تو يه وجب جا!!!!!!!!!!!!!!!

mehrdad1355

Registered User
به نقل از shifte shab :
بابا نامرا چرا تهمت مي زنين من چيكار به سرور شما دارم ... من فقط پست ميزنم اونم تو يه وجب جا!!!!!!!!!!!!!!!
خوب اینقدر صبح چرت عوض پست زدی که سرور دان شده بود!!!!!!!!

shankimout

Registered User
داره همه گناهان هفته پيشو ميندازه گردن من . تو به پاچه خاري ادامه بده . ^%،$^×@#$^@$

shankimout

Registered User
كار خوبي ميكني . چون اگه تو از من خوشت بياد اونوقت من از تو بدم مياد و به تو محل نميزارم و اونوقت تو ضايع ميشي و برا خودت بد ميشه :lol:

shankimout

Registered User
شرمندتم كه نميتونم ازت خوشم بياد . اخه حرف يه سيبيلو حرفه . بقول معروف سيبيلو يه بار حرف ميزنه پاي حرفشم هست

بالا