برگزیده های پرشین تولز

فلش slicon 32 GB

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
درود
دوست گلم ببخشید که دخالت میکنم . فلش 32 گیگ زیر قیمت 55 تومان غیر ممکنه که اورجینال باشه چون قیمت کلی اینها رو روی اورجینال قیمت دارم . خیالتون راحت باشه که غیز اورجینال هستش عزیز . مگر اینکه طرفی که به شما فروخته از جایی کلاه برداری کرده باشه . که اون هم امکانش کمه . مگه میشه فلش 32 با 8 یه قیمت باشه . ؟ منطق چی میگه

به به
آقای حسینی یکم تحویلمون بگیر تو لیون;)

kamyarardalan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. آقای حسینی لطف می کنید یه مقدار در مورد خرید فلش مموری توضیح دهید. اینکه ارزانتر و با کیفیت تر و البته

مطمئن ترین شهر برای خرید کلی کجاست؟ قشم؟ گناوه ؟ تهران؟ بانه؟ و یا .......

Last edited:

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام. آقای حسینی لطف می کنید یه مقدار در مورد خرید فلش مموری توضیح دهید. اینکه ارزانتر و با کیفیت تر و البته

مطمئن ترین شهر برای خرید کلی کجاست؟ قشم؟ گناوه ؟ تهران؟ بانه؟ و یا .......

درود دوست عزیز.
از اونجایی که عنوان تاپیک مال دوستمون هستش من با اجازه ایشون یه سری مطالب رو در مورد خرید فلش براتون اینجا مینویسم .
اولین چیزی که میگم بهتون اینه که خطرناکترین کالا برای خرید فلش مموری هستش . به دلیل اینکه غیر اورجینالش به صورت خیلی خیلی خیلی بالا تولید شده و وارد کشورهای جهان سوم به خصوص ایران میشه . که معمولا در شهرهای مثل قشم و کیش و بانه و امثال این شهرها که مردم به خیال اینکه کالا اونجا ارزونه فروش میره . که اینو بگم 95 درصد فلشهای موجود در این شهرها بر طبق امار بنده غیر اورجینال هستن . که ناجوانمردانه به مردم ما انداخته میشه . تا الان بالای 200 بار بهم اینها پیشنهاد شده و بنده رد نکردم نمونه گرفتم تست کردم 100 درصد این کالا متوجه شدم که غیر اورجینال هستن . قیمت جهانیه این کالاها خیلی مشخصه . البته اینو بگم فلشهای غیر اورجینال در بازار تهران هم زیاد هستش ولی متاسفانه مشتریها اینو نمیدونن . و واقع ناراحت کننده هستش و میرن میخرن . مثلا یه نفر میاره و یه کارت گارانتی دره پیت روش میگذاره همه فکر میکنن اورجیناله وقتی تست میکنی متوجه میشی و ببری گارانتی همچین گارانتی وجود نداره .

راه حل : حتما حتما حتما فلش مموری رو با گارانتی شناخته شده بخرید . و یا از فروشگاه کاملا معتبر بخرید . گارانتیهای مطرخ هم مشخصن کاملا . و حرف فروشنده ها رو باور نکنید . و همیشه یادتون باشه فلش مموری بون گارانتی معتبر هیچ ارزش نداره . بخصوص در این شهرهای مرزی .

موفق باشید و باز هم از صاحب تاپیک معذرت میخوام

hdtv_master

Registered User
لایک‌ها
2
من بندرعباس دیدم. همین حدودا میخروختن. حتی نوت بوک هم داشتم. بهتش گفتم 3000 ت بیشتر میدم تو نوتبوک
تست می کنم . طرف قبول نکرد!!!! گفت من بسته خریدم بسته هم میفروشم.
ما هم بیخیال شدیم چون می دونستم 32 تو چه رنج قیمتی.
هیچ کس هم ندیدم بخره و تست کنه.

مثلا تست اینجوری باشه 32 گیگ کپی کنی بعد COMPARE کنی و تستREAD CRC بگیری.

بالا