برگزیده های پرشین تولز

فوتباليست شدن

saied2009

Registered User
لایک‌ها
14
مگه برنامه 90 رو نديدي
بايد بري به يكي از اين دلالا پول بدي اول
دوباره ميري پول ميدي ميري سر تمرين
بعد باز پول ميدي قبول بشي
باز پول ميدي بزارنت رو نمكت
باز پول ميدي بزارنت تو بازي

همه جا هم اینطوری نیست داداش...

amirgoodarzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه من امیرم 15 ساله از تهران کم شنوا هستم و از سمعک استفاده میکنم که خوب میشنوم من به فوتبال خیلی خیلی علاقه دارم وخیلی هم حرفه ای هستم و توی مدرسه همیشه بهترین گلزن هستم و میخواستم بدونم که من کم شنوا هستم ایا میتونم فوتبالیست بشم و برم باشگاه یا باید برم توی ناشنوایان ولی من نیمی از شنواییم رو بر اثر شیمی درمانی از دست دادم و با سمعک خوب میشنوم و و از نظر گفتار هیچ مشکلی ندارم لطفا کمکم کنید
ashem.gif

amirgoodarzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه من امیرم 15 ساله از تهران کم شنوا هستم و از سمعک استفاده میکنم که خوب میشنوم من به فوتبال خیلی خیلی علاقه دارم وخیلی هم حرفه ای هستم و توی مدرسه همیشه بهترین گلزن هستم و میخواستم بدونم که من کم شنوا هستم ایا میتونم فوتبالیست بشم و برم باشگاه یا باید برم توی ناشنوایان ولی من نیمی از شنواییم رو بر اثر شیمی درمانی از دست دادم و با سمعک خوب میشنوم و و از نظر گفتار هیچ مشکلی ندارم لطفا کمکم کنید
ashem.gif

amirgoodarzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من کم شنوا هستم واز سمعک استفاده میکنم و به فوتبال خیلی خیلی علاقه دارم و توی مدرسه در پست مهاجم همیشه گل میزنم اسمم امیر 15 سالمه ایا میتونم برم باشگاه فوتبال یا باید برم توی ناشنوایان ولی من فقط 80 در صد از شنواییم رو بر اثر شیمی درمانی از دست دادم و الان نیمدونم چیکار کنم انقدر علاقه دارم و احساس میکنم به خاطر کم شنوایی باید برم توی ناشتوایان و جایی در فوتبال عادی ندارم لطفا کمکم کنید چیکار کنم و توی تهران باشگاه های ناشنوایان کجاست؟

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام بله عزیز میتونید مشکلی نیست
برو کانون ناشنوایان ایران یا انجمن خانواده تو نت سرچ کن آدرسش تو سایتشونه آدرس باشگاه را ازشون بپرس

chargane_com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه میخوای واسه دل خودت بازی کنی از تیمای دسته 3 یا پایین تر شروع کن
ولی اگه میخوای توی تیمای بالا تر بازی کنی باید پووووووووووووووووووووووووووووووول و پارتیییییییییییییییییییییییییی داشته باشی :D

mahdi aghapour

Registered User
لایک‌ها
168
سلام آقا امیر! اینو بدون هرکسی میتونه فوتبالیست بشه فقط و فقط نیاز به پشتکار و تمرین زیاد هست.
بابت مشکلتون هم اصلا نگران نباش...نمونه بارزش مسی بو که اگه سران باشگاه بارسا به دادش نمیرسیدن و تو سن پایین هزینه دواودرمونش رو نمیدادن الان اینجا نبود با 5 تا توپ طلا........

بالا