برگزیده های پرشین تولز

فولدرام تبديل به فايل exe شده

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
Nod32 رو بهت توصيه ميكنم!

ErfanEa

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
حتما یه ویروسی هست .
ببین توی پروسس هات اسم غیر عادی نمیبینی ؟؟

keykavoos

Registered User
لایک‌ها
267
راستي وقتي از تو فولدر آپشن ميزنم پسوند فايلا بياد تا يه بار تو يه فولدر ميرم يا از يه فولدر در ميام دوباره پسوندا ميره! ضمنا Ctrl+C هم ديگه كار نمي كنه
ببین توی پروسس هات اسم غیر عادی نمیبینی ؟؟
چون سخت افزارامو تازه عوض كردم چند تا پروسس ناشناخته دارم واسه همين نتونستم پيداش كنم
راستي با فايلاي از دست رفته چه كنم؟ همه زندگي نامه ام پاك شده! كارام! عكساي شخصي! عكساي هنري!
همين الان نورتون دوتا فايل به اسماي c:\Documents and Settings\Ahmad Salahi\Local Settings\Temp\services.exe و c:\sunny.exe پيدا كرد!! يكي اسب تروا ست يكي دانلودره
فيكس مي كنم
اون سرويس اگزه ريپير نشد
قرنطينه اش كردم

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
تا اون جايي كه من ميدونم اين يه كرم هست
يكي از دوستاي من هم دچارش شده
بهش گفتم از safe mode پاكش كنه ولي اين يكي از ما زرنگ تره تو safe mode هم اجرا ميشه با همون اسم services.exe
به نظر من اين كرم پاك نميشه چون هميشه در حال اجراست
شايد اگر ويندوز را با يه start up بالا بياري پاك بشه

راستي اين جور كه من شنيدم اسمش my doom يا يه چيزي تو اين مايه هاست خيلي راحت هم منتقل ميشه

Mammads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز ويروسي شديد

BATISTUTA9

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اون يه كرم هستش.
بهترين راه حل اين كه شما بري توي گوگل و بنويس "ويروس كش براي ..." بعد كه گرفته اون نمي زاره شما نصبش كني.
شما بايد ويندوزتو عوض كني، بعد اين ويروس كش رو نصب كني و اونو راحت پاكش كني. فقط يادت باشه دوباره اجراش نكني.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
سلام من قبلا این ویروس رو گرفتم، فایل اصلی اش همونطوری که گفتی توی c:\Documents and Settings\Ahmad Salahi\Local Settings\Temp\services.exe میشینه، و متاسفانه کل فایلهای JPG و همینطور Zip و در بعضی موارد حتی موسیقی رو پاک میکنه و فایلهای EXE خودش را با آیکونی شکل فولدر در میاره هم اسم فولدرهای شما تا اونا رو هی اجر کنید و هی تکثیر شن.

اما تا جایی که من یادمه برای پاک کردنش از آنتی ویروس Sophos استفاده کردم، آنتی ویروس رو از سایتش بگیر، تا یک ماه میتونی با ثبت نام لایسنس مجانی داشته باشی بعد دانلود و نصب آپدیت کنش بعد سیستم رو بده اسکن کنه منتها یادم نیست در حالت عادی باید اسکن کنی یا سیف مد ولی به هر حال منطقی اش اینه قبل از اسکن سیستم ری استور رو خاموش کنی. :) صد در صد مشکلت حل میشه.

BraveKnight

Registered User
لایک‌ها
1
اوه، کرم لعنتی!
اسمش هست W32/Trojan.cm
سیستم من هم به این ویروس مبتلا شده بود. تمام عکسام که همه زندگیم بودن پاک شدن و سایر مشکلاتی که گفتید سر من هم اومد...
میدونم چه حالی داری...
258.gif

اما نگران نباش ...
حتماً با NOD32 سیستمت رو اسکن کن!
با Recover My Files میتونی تقریبا تمام عکسها و همچنین فایلهای ZIP (که به احتمال خیلی زیاد پاک شدن) رو برگردونی.
من تقریبا بیش از 90 درصد عکسامو برگردوندم.
البته به شرط اینکه بعد از پاک شدنشون چیزی تو اون درایوها کپی نکرده باشی یا چیزی رو جابجا نکرده باشی.
باز اگه مشکلی بود در خدمتم.;)

keykavoos

Registered User
لایک‌ها
267
سلام
ويروسو پاك كردم ولي فايلام داغون شده. با Recover My Files هم چك كردم ولي احمق يه مشت چرت و پرت برام آورد يه مشت عكس آورد كه تقريباً همه رو هارد هست!!!
يكي از رفيقام كه قبلا آلوده شده بوده ميگه اين ويروس هيچي رو پاك نمي كنه فقط همه چيزو هيدن ميكنه كه بايد دونه دونه از تو داس از هيدن در بياري! خودشم برام ويروسو پاك كرد.
كسي دستور داس رو بلده تا از هيدن در بيارم؟ راستي درايوام NTFS هست و داس ويندوز 98 نشون نميده راهي داره كه بدون پاك كردن به FAT32 تبديلشون كنم؟

BraveKnight

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
ويروسو پاك كردم ولي فايلام داغون شده. با Recover My Files هم چك كردم ولي احمق يه مشت چرت و پرت برام آورد يه مشت عكس آورد كه تقريباً همه رو هارد هست!!!
يكي از رفيقام كه قبلا آلوده شده بوده ميگه اين ويروس هيچي رو پاك نمي كنه فقط همه چيزو هيدن ميكنه كه بايد دونه دونه از تو داس از هيدن در بياري! خودشم برام ويروسو پاك كرد.
كسي دستور داس رو بلده تا از هيدن در بيارم؟ راستي درايوام NTFS هست و داس ويندوز 98 نشون نميده راهي داره كه بدون پاك كردن به FAT32 تبديلشون كنم؟
مگه میشه!!!
تو Recover My Files تو قسمت انتخاب نوع فایلها، فرمت MPEG و ZIP رو انتخاب کن که فایلهایی که رو هاردت هست رو نیاره. تو قسمت نوع اسکنش هم فول رو انتخاب کن. حتماً باید یه چیزایی رو پیدا کنه!
162.gif

واس منم اکثر فولدرام هیدن شده بود.
برو تو Folder Options > View ، بعد این دو تا گزینه ای که تو عکس گذاشتم اولی رو تیک بزن و تیک دومی رو بردار، به احتمال زیاد باید اطلاعاتت نمایش داده بشه. اما بعدش باید دوباره بشینی فولدارهاتو از اول بسازی و فایلها رو به فولدرهای جدید منتقل کنی.

فایل های ضمیمه

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    37.5 KB · نمایش ها: 9

AMD64

Registered User
لایک‌ها
0
سیستم من هم آلوده شده با NOD32 هم از بین نمی ره. لطفا کمک کنید.

keykavoos

Registered User
لایک‌ها
267
مگه میشه!!!
تو Recover My Files تو قسمت انتخاب نوع فایلها، فرمت MPEG و ZIP رو انتخاب کن که فایلهایی که رو هاردت هست رو نیاره. تو قسمت نوع اسکنش هم فول رو انتخاب کن. حتماً باید یه چیزایی رو پیدا کنه!
162.gif

واس منم اکثر فولدرام هیدن شده بود.
برو تو Folder Options > View ، بعد این دو تا گزینه ای که تو عکس گذاشتم اولی رو تیک بزن و تیک دومی رو بردار، به احتمال زیاد باید اطلاعاتت نمایش داده بشه. اما بعدش باید دوباره بشینی فولدارهاتو از اول بسازی و فایلها رو به فولدرهای جدید منتقل کنی.

الان كلا سيستمم ويوش همينطوريه. فولدرا رو نشون ميده اما فايلاي توشو نشون نميده مشكل اصلي منم فايلاس

بالا