برگزیده های پرشین تولز

فیلم و عکس لحظه بعد از کشته شدن روح الله داداشی

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236
آقا دستت درد نکنه
کل تاپیک شده بحث سایت این جناب که

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236
من اهل بحث های بی کاربرد نیستم
من منظورم بود کات کنین این بحث ها رو نه اینکه منم به جمعشون بپوندم
موفق باشید

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
درسته چاقو بزرگ و کوچیک نمیشناسه ولی خدایی زور داره حالا میگن داداشی لات بوده واینها که من قبول ندارم چون وقتی طرف رو نمیشناسی نمیشه قضاوت کرد شاید فحش ناموس دادن بهش ولی تا کمرشم نیستن این 3 تا عکس و ببینید به نظرم خیلی هم سن پایین میخورن البته صورتشون که مشخص نیست ولی...........

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
درسته چاقو بزرگ و کوچیک نمیشناسه ولی خدایی زور داره حالا میگن داداشی لات بوده واینها که من قبول ندارم چون وقتی طرف رو نمیشناسی نمیشه قضاوت کرد شاید فحش ناموس دادن بهش ولی تا کمرشم نیستن این 3 تا عکس و ببینید به نظرم خیلی هم سن پایین میخورن البته صورتشون که مشخص نیست ولی...........

ربطي نداره... داداشي 190 سانت بود حدودا (يكبار كميته ملي المپيك ديدمش از من نزديك يه وجب بلندتر بود) يه آدم 160 سانتي هم ميتونسته چاقو رو به گلوش برسونه و اون قتل ناجوانمردانه رو انجام بده :(

پ.ن: شاه كش، روولور يا يه اسلحه كوچيك ترجيحا كاليبر 28 كسي سراغ داره براي خريد؟ :eek:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
ربطي نداره... داداشي 190 سانت بود حدودا (يكبار كميته ملي المپيك ديدمش از من نزديك يه وجب بلندتر بود) يه آدم 160 سانتي هم ميتونسته چاقو رو به گلوش برسونه و اون قتل ناجوانمردانه رو انجام بده :(

پ.ن: شاه كش، روولور يا يه اسلحه كوچيك ترجيحا كاليبر 28 كسي سراغ داره براي خريد؟ :eek:

میدونم ربطی به هیکل نداره ولی واقعا زور داره این هیکل بره زیر خاک سر هیچ و پوچ بنده خدا جوون بود حالا این یکیه که ما میشناسیم هر روز داره تو این مملکت خفت گیری انجام میشه بعد برادران دنبال موی رنگ کرده دختر مردم و دیش های ماهواره اند بابا هر کسی رو میبنینی الان برا خودش یا اطرافیانش یک ماجرای خفت گیری پیش اومده خدایی وقتی قویترین مرد ایران یا جهان اینجوری کشته میشه من و شما آدم عادی با چه امنیتی داریم راه میریم تو جامعه به صغیر و کبیر رحم نمیکنند..........

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231

داداشی جزو با اخلاق ترین ورزشکارا بوده و هیچ برچسبی نمیشه بهش زد . من از نزدیک باهاش برخورد داشتم واقعا با مرامه .

اصلا خودشو نمیگرفت . انگار نه انگار که قهرمانه . شک نکنید با نامردی کشتنش وگرنه ....

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
دوست عزیز این تبلیغات یعنی چی؟

چه تبلیغاتی؟

مگه چند تا هیت میده که آدم بیاد اینجا تبلیغ کنه .

خواهشن یه مقدار به حرفی که میزنید فکر کنید. اینجا یک انجمن گفت و گو است و هرکسی میتونه هرچیزی بگه.

سایت خودمه !! درسته مگه ایرادی داره آدم از سایت خودش مطلب بزاره!!!

جنبتو عشقه :)

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231

شرمنده , گفتم بقیه برداشت بد کنند وگرنه از بابت شما مشکلی نبود .

خداوکیلی قصد تبلیغات نداشتم . ولی چون پست اختصاصی خودم بوده , لینک خودمو دادم

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
یکی دیگر از جزئیات جدید و نامردی و 2011 روح الله داداشی boroki.us/dadashi.php

طرف مرد دیگه ، تمام شد رفت ، خدا رحمتش کنه
ول کنید بره

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
خدا رحمتش کنه ..
به قول اون دوستمون وقتی قویترین مرد ایران و جهان رو اینطوری میکشن وای به حال امثال ما که مردم عادی هستیم!!

باید یه فکر اساسی برای این خفتگیرها کنند و این سه نفر رو هم اعدام کنند هر چه زودتر .

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
فکر کنم به زودی این لات ولوت ها رو اعدام کنند

بالا