برگزیده های پرشین تولز

قابل توجه دوستاني كه نگران پايان مدت زمان قرارداد SSL گلدن استار بودند

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل توجه دوستاني كه نگران پايان مدت زمان قرارداد اس اس ال گلدن استار بودند

در صفحه اول گلدن استار در قسمت اخبار اعلام كرده كه قرارداد را تمديد كردن و سيستم را بروز رساني كردند

اين خبر نقل شده از خود گلدن استار

News Archive

August 11, 2005
SSL Certificate
Our SSL certificate is update and we extend it now.​

از مديريت محترم بخش معذرت ميخواهم كه يك تاپيك براي اين موضوع ايجاد كردم ولي با توجه به نگراني بعضي از دوستان در اين مورد ترجيح دادم تاپيك جديدي بازكنم كه دوستان متوجه مطلب شوند

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan2 :
كيا تو ايگولدشون پول دارن؟ هركي 15 سنت داره دستش بالا ! مي خوام يه پيشنهاد بدم كه 15 سنت رو هاپولي كنم :D
اين سايتي كه مي گم برا ثبت نام 3 تا 5 سنت ازت مي گيره يكي شو برمي داره برا خودش، يكي شو مي ده به مُعرف كه من باشم :D يكيشم شانسي به يگي از اعضاي سايت مي ده !!! اينجا رو داشته باش : شانسي گرفتي؟
در ضمن حواست باشه كه الان سايت فقط 500 تا عضو داره !!! و در آينده نه چندان دور خيلي بيشتر از اين حرفها خواهد شد. پس تو كه الان ثبت نام كردي و جزو اين 500 نفر هستي در يك مدت خيلي كم هزاران 5 سنت بطور اتوماتيك (شانسي) مياد تو ايگولدت !!:D
تازه علاوه بر اين 5 سنت رندوم هركس رو كه خودت با لينكي كه سايت بهت ميده عضو كني 5 سنت از سايت مستقيم مياد تو ايگوادت ! پس زود عضو شو و نزار تعداد عضوها زياد بشه و درامد شما كم تر!
اينم لينك ثبت نامش : http://www.5-cent.com/promo.php?from=ehsan2

پس از ورود به سايت join رو مي زني و در سه مر حله 15 سنت رو واريز مي كني و بعدش مشخصات رو وارد ميكني و تِموم... :D

يه سايت مطمئن مطمئن
اين سايت نتيجه ي 1 سال كاركردن با سايتهاي ptr است
تعداد ايميل بالا درروز
بدون حداقل پرداخت
پرداخت پول حداكثر در مدت 48 ساعت
اينم ادرس: http://www.worldwide-cash.net/pages/index.php?refid=ehsan3
اسيدهاي پرداختي از اين سايت رو مي تونيد براي اطمينان كامل از اينجا ببينيد
www.poolll.blogfa.com

خسته نباشي

به اين ميگن سو’ استفاده از نام تاپيك اين تاپيك رو براي تبليغ نگذاشتم كه - اهه

در ضمن قسمت اولو من قبلا تو يه تاپيك ديگه گفته بودم اگر قرار بود تو اين تاپيك بگم كه خودم مي گتفم
ببين :
http://forum.persiantools.com/t24116.html عنوان تاپيك: يك سايت پرداخت تصادفي بسيار جالب و عالي

اينهم مطلبش
1 سايت پرداخت تصادفی که خيلی کم خرج و باحاله اين سايت جديد تاسيس شده و هنوز تا امروز که 432 تا عضو بيشتر نداشته.
اين سايت به اين دليل که خرجش خيلی کمه و اينک ۵ سنت فقط به عنوان فی به مالک سايت پرداخت ميشه بنابراين سايته مطمئنا حالا حالاها کار ميکنه.چون خود مالک سايت هر نفری که عضو ميشه ۵ سنت ميگيره
حالا طرز عملکرد سايت:
دادن 15 سنت در مقابل صدها يا هزاران سنتي كه بدست مي اوريد هيچي نيست!!!!!
اين برنامه ديگه خيلي خوبه.
اين سايت يك سايت پرداخت بصورت تصادفي كه جديد باز شده و هنوز تازه 432 نفر عضو داره.
دوستان 15 سنت براي ما ميشه فقط 100 تومن كه براي هيچكس چيز مهمي نيست ولي در ازاي اين 15 سنتي كه مي پردازين به عضويت يك سايت در ميايين كه در اون 15 سنت از دست رفته رو كه فكر كنم كمتر از يك روز بدست مي اوريد و چون تعداد اعضاش هنوز كمه احتمال كسب كردن 5 سنتيهاي خيلي زيادي است.مزيت اين سايت نسبت به سايتهاي پرداخت تصادفي ديگه اينه كه مبلغي كه ميدين خيلي ناچيزه.
من احتمال ميدم اين سايت تا چند ماه ديگه به همين دلايل تعداد اعضاش به حدود 100000 نفر هم برسه پس اعضاي اول ان پول زيادي گيرشون مياد.شايد حدود 500 تا 5 سنتي كه ميشه 25 دلار پس عجله كنيد عضو بشيد.
ضمنا مزيت ديگر اين سايت اينه كه شما كه 15 سنت مي پردازين در 3 مرحله پشت سر هم و بصوردت 5 سنتيه.به اين شكل كه 5 سنت اول رو به معرف خود ميدهيد 5 سنت دوم رو به يكي از اعضا بصورت تصادفي و 5 سنت سوم رو في به ادمين سايت پس علاوه بر اينكه هر فردي كه عضو ميشه امكان پرداخت 5 سنتي بصورت تصادفي بهش هست از طريق تبليغ لينكتون هم ميتونين 5 سنتي معرف رو بگيرين.و به دليل پرداخت 5 سنتيهاي سوم به ادمين سايت اين سايت مطمئن باشين حالا حالا ها بازه براي مدت خيلي طولاني.
اينم لينكش بريد عضوش بشين خيلي باهاله من حالا دريافتهامو توي وبلاگم هم ميزنم.
شما جهت عضويت پس از كليك روي لينك و باز شدن صفحه سايت كليد join رو بزنين و صفحه بعد كه اومد مراحل پرداخت را در سه مرحله انجام مي دهيد روي جايي كه نوشته e-gold از همونجا اول پرداخت ميكنين كه پشت سر هم هست و سپس فرمتونو پر ميكنين و عضو ميشين و لينكتون رو بر ميدارين:
http://www.5-cent.com
من ديروز عضو اين سايت شدم در کمتر از ۲۴ ساعت تا اينجا که ۱۵ سنتی که خرج کردم برگشته
در ضمن پرداخت اتوماتيك است

اما قسمت دوم
بچه هاي مردم دنبال اين سايت كليك نفرست من خودم هم اين سايت را كار مي كردم و درامد انقدر ناچيز كه حتي پول كارتشو در نمي اره
به جاي اين برين سراغ تاپيكهاي زير

بالا