برگزیده های پرشین تولز

قابل توجه علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی

Sohrabkhan

Registered User
لایک‌ها
5
بچه ها جدیدا یه شرکت بنام آریانا دست به انتشار سی دی نرم افزاری کتابهای معروف آموزش زبان انگلیسی زده مثلا این مجموعه ها:
1-NewInterchange
2-IELTS
3-True To Life
4-و....
من خودم دو تای اولی رو خریدم واقعا که کولاک بود مخصوصا اولیش هم متن درسها را دارید و هم کتابهای تمرینشو با قابلیت نشون دادن جواب.تمام کاستهاش هم بصورت نرم افزاری در اومده وراستی تمام فیلمای NewInterchange را با زیر نویس فارسی و انگلیسی در مجموعه پیدا می کنید.من Learning NewInterchange V 2.0 Farsi Edition را 5900 خریدم و Learning IELTS را 4000 تومن که اولیه واقعا کولاکه. وقتی برنامه را برای اولین بار نصب می کنید به شما یه کد میده که شما می بایست سریال سی دی را وارد کنید سپس به سایت شرکت رفته و با ریجستر کردن یه نام کاربری بگیرید حالا باید لوگین کنید و محصول مورد نظر را انتخاب کرده و با وارد کردن شماره ها ,
"کد جواب "را بگیرید و ان را در برنامه وارد کنید حالا قفل برنامه باز شده اما بر اساس سریالی که در سی دی موجود هر کاربر تنها می تونه برنامه شو تنها در سه سیستم نصب کنه و سایت بیشتر از سه "کد جواب" نمیده مواظب باشید که الکی کد جواب های خودتون رو سوخت نکنید چون همون اول برنامه دوتا کد می ده که فقط یکیش لازمه چیزی که من نمی دونستمو باعث به هدر رفتن یه کدم شد.خلاصه حتما امتحانشون کنید.
راستی قبل از دادن ادرس سایت من شماره سریال و کد سخت افزاری و کد جواب های دوتا برنامه ای را که خریدم اینجا قرار می دم شاید به درد یه آقای هکری خورد .البته به نظرم نسبت به کیفیت و زحمت کشیده شده قیمت سی دیها خیلی مناسبه اما چه می شه کرد که "مفتش بهتره"

راستی دوستای دیگه هم اگه کد یا سریالی از تولیدات آریانا دارند اینجا قرار بدهند:
1-NewInterchange V 2.0 نسخه دوم (با امکانات فارسی) شماره کامپيوتر:278501688492 کد جواب: 64155343
2-NewInterchange V 2.0 نسخه دوم (با امکانات فارسی) شماره کامپيوتر:130480511304 کد جواب: 54065242
3-NewInterchange V 2.0 نسخه دوم (با امکانات فارسی) شماره کامپيوتر:393997752126 کد جواب: 54166253

4-IELTS شماره کامپيوتر:130480511304 کد جواب: 55103132
5-IELTS شماره کامپيوتر:336817662996 کد جواب: 66103132
اینم آدرس اینترنتی شرکت

http://www.ariana-online.com/

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
راستی قبل از دادن ادرس سایت من شماره سریال و کد سخت افزاری و کد جواب های دوتا برنامه ای را که خریدم اینجا قرار می دم شاید به درد یه آقای هکری خورد .البته به نظرم نسبت به کیفیت و زحمت کشیده شده قیمت سی دیها خیلی مناسبه اما چه می شه کرد که "مفتش بهتره"
ای برره ای اصیل!
درباره شماره سریال و کد سخت افزاری بیشتر توضیح بده!

Sohrabkhan

Registered User
لایک‌ها
5
و اما از هر چه بگذریم سخن قفل خوشتر است!
اینجور برنامه ها هنگام نصب,ID سخت افزاری لازم دارند مثلا مثل "مک آدرس Dvb" که هیچوقت تغییر نمی کنه (مگر وقتی که خود سخت افزار را تغییر بدی) بعدش شرکت یه سری سریال می سازه و بهر سی دی که تولید می کنه , توی پکش یا پشت کاورش یکی می نویسه .کاربر مجبوره بعد از نصب با توجه به دو کد ی که داره با شرکت (از طریق تلفن یا اینترنت) تماس بگیره و کد فعالسازیشو بگیره مثل Norton Internet Security 2005که بیشتر هکر ها هم از طریق نقطه ضعف فعالسازی با تلفن استفاده کرده و نرم افزار را کرک می کنند.حالا اگه قفل مانع از کپی بشه موضوع پیچیده می شه .اینجاست که اول باید به کمک برنامه های خاص مثل Cd Detector ببینی چه نوع قفلی روش گذاشتن (آخه انواع مختلف داره مثل safedisc یا Secur9 یا Blaster و...) حالا باید یه برنامه پیدا کنه که بسته به نوع قفل بتونه اونو برای برنامه های رایت (مثل CloneCd,GameJackal,Alcohol 120% ) قابل رایت کردن کنه. از این نوع برنا مه ها می شه اینا را نام برد unsafedisc یا Anti-Blaxx یاm7mD Remover یا The Safedisc Annihilatorیا daemon و .... بعضی وقتا هم با هیچکدوم از این کارا نتیجه نمی گیری مثلا بعضی از تولیدات شرکت Max که وطنیه و از سیستم Safedisk v 4 برای قفل CD استفاده می کنه که فعلا قابل کپی نیست.
امیدوارم تا حدودی جوابتو گرفته باشی.

بالا