برگزیده های پرشین تولز

قفل شدن نرم افزاری ضبط فابریک پراید صندوق دار

DVBXBOX

Registered User
لایک‌ها
0

سلام دوستان :)

چند روز پیش یکی از رفقای ما که با هزار قرض یه پراید خرید ماجرای عجیبی رو برامون تعریف کرد. موضوع از این قرار بود که من به غیر از ضبط فابریک ماشینش دیدم یه ضبط دیگه داره استفاده می کنه. ازش پرسیدم چرا اونم گفت: از وقتی سیم سر باتری از ماشن جدا شد (به دلیل تعویض باتری)، هر موقع ضبط فابریک پراید رو روشن می کنه ازش پسورد می خواد... تعمیرکاران عزیز ده هزار چوق می گیرن تا درستش کنند. می شه لطفا پسورد رو بدین تا این بیچاره نجات پیدا کنه؟

ممنونم :*

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
دوست عزیز،
هر پراید ، ظبطش یه کارت داره ، که کد خودش توش هست . اون رو باید از صاحب قبلیش بگیرید.

mamiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پسورد هر پخش فقط برای خودش کار میکنه و توی کارتش نوشته شده. اما اگه چند بار اشتباه بزنی دیگه کاریش نمیشه کرد و باید ببریش تعمیرگاه.

ATMEG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه دیگه کد قبول نکنه باید ببریش تعمیرگاه ای سی حافظه اش رو که فکر میکنم 2402 باشه رو دوباره پروگرم می کنن بعدش حله

DVBXBOX

Registered User
لایک‌ها
0
وقتی یه آی سی فلش جدید می ندازیم توش باید چه کدی رو بهش داد؟ هر چی دلمون خواست چون فکر نمی کنم آی سیش رو فلش بکنن. به نظرم آی سی رو عوش می کنن و یک کد خاص رو بهش می دن که ثابته.

jass.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه دیگه کد قبول نکنه باید ببریش تعمیرگاه ای سی حافظه اش رو که فکر میکنم 2402 باشه رو دوباره پروگرم می کنن بعدش حله

بدونه تعویض ic هم میشه حلش کرد www.jass.ir سر بزن شاید تونستی کاری انجام بدی سایت خوبی بروز هستش

rozmad+

Registered User
لایک‌ها
224
کلا میتونی کد را هم حذف کنی

sasanrom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه من پرايد مدل 83 دارم در اثر اشتباه وارد کردن کد (اف ام پلير )اش قفل کرده بود ارور ميداد يک ساعت روشن گذاشتمش (اف ام پليرو نه ما شينو) درخواست کد کرد کد خودشو دادم درست شد التماس دعا

بالا