برگزیده های پرشین تولز

قفل گذاشتن رو CD

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
لطفا در اين باره كمك كنيد
خيلي فوريه :(
ميخوام كه با كلون هم رايت نشه!

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خاطرجمع باش که قفلی نيست كه نتوان آن را شكست!

حتا اگر خودت هم روش تازه ای برای ایمنی در برابر نسخه برداری بسازی که پیش تر به کار نرفته باشد، دیر یا زود روش از کار انداختن آن نیز یافته می شود.

این جا را هم ببین: <a href='http://www.cdmediaworld.com/hardware/cdrom/cd_utils.shtml' target='_blank'>CD/DVD Utilities</a>

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قفل سخت افزاري ممكنه كمكت كنه ! در واقع خط انداختن سكتورهاي اوليه يك سي دي بصورت دايره اي براي جلوگيري از كپي شدن ولي اطلاعات داخل سي دي رو بايد جوري تنظيم كرد تا از اون سكتور به بعد رو بخونه!

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
جريان اين سيدي هايي كه 5 يا 6 تا سوراخ دارن چطوره!

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قفل سخت افزاري ممكنه كمكت كنه ! در واقع خط انداختن سكتورهاي اوليه يك سي دي بصورت دايره اي براي جلوگيري از كپي شدن ولي اطلاعات داخل سي دي رو بايد جوري تنظيم كرد تا از اون سكتور به بعد رو بخونه!

خيلي جالب بود :D
مرسي alot !

فقط يه سوال !
ميشه بيشتر در مورد گذاشتن خال يا خط روي سكتور صفر توضيح بديد ؟
دقيقا سكتور 0 كجا قرار داره و چطور ميشه دقيق و بدون خطا خال گذاشت ؟

با تشكر

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
خط و خال رو روي سكتور هاي اوليه ميذارند يعني بين الوسطين قسمتي كه رايت نشده و جايي كه شروع به رايت ميشه ولي اين ويروس رو ميتوني از توي سايتم برداري و بعد از رايت كردن ديتا روي سيدي رايت كني كه ديگه رايت نشه و يا بهتر بگم توي كامپيوتر جواب نده

www.behzad900.com/soft/locktools/blackcity.zip

M.P.A

Registered User
لایک‌ها
3
خوب این فایلها که گفتی یه اتوران روی سی دی میذاره که روی سی دی اصلی هم اجرا می شه یعنی به این وسیله سی دی اصلی هم غیر قابل استفاده می شه چون اون اتوران رو اون هم اجرا می شه و نمی گذاره سی دی اصلی هم اجرا بشه میشه بیشتر توضیح بدی

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
بهترين راهش اينه كه چند تا قفل بزاري مثلا اول از تی زد کپی استفاده کنی که حجم سی دیت زیاد بشه بعد هم از کلون سی دی کپی پروتکشن استفاده کنه که با کلون سی دی کپی نشه البته باز هم قابل شکستن اما این برای حرفه ای ها هم یکم وقت میبره.

جفتش هم میتونی از اینجا بگیری:
http://www.cdmediaworld.com/hardware/cdrom/cd_utils.shtml

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
خب شما كه اونو توي سي دي رام ميذاري نمي دوني آتوران داره منظورم از شما يوزره
يوزر فكر ميكنه سي دي تصويريه

در مرد اين دوتا كه گفتي ميشه بيشتر توضيح بدي؟

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من خودم بشخصه اوتوران سي دي رو ديسيبل كردم .. هميشه خطر ناكه !

M.P.A

Registered User
لایک‌ها
3
البته لينك مستقيم رو حواست باشه ندي كه مشكل درست كنه فقط به صفحه اشاره كن
در ضمن من هم مي خواهم

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
ببين هر سي دي براي تست قفل از يك سري فانكشن استفاده ميكنه كه مثلا getdrivetype پس هر سي دي رو ميشه قفلشو شكوند. حتي اگه پرتكتت كامل باشه معمولا بهترين راه منحرف ترين راه مثلا يك autrun سازي كه بره لايه اول كه هيچي توش نيست رو بخونه يا يكي مونده به اخر رو gapبزاري و يه autrun كه به چك كنه درست يا نه اگه اره بره به دو لايه پايين تر و يا همچين چيزي ..... ولي در كل هر سي دي كپي ميشه حتي اگه سي دي رام نتونه درست يخوندش باور نداري :D

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
ببين توي اين آدرس ميتوني چندين برنامه براي قفل گذاري روي سي دي پيدا كني اما بهترينش همون دوتاييه كه در بالا گفتم.
http://www.cdmediaworld.com/hardware/cdrom/cd_utils_3.shtml

CCD-Lock(clon cd copy protection) : اين برنامه روي سي دي قفل ميزاره طوري كه كلون سي دي هم نميتونه رايتش كنه اگر هم بشه ساعتها وقت ميبره(7يا 8 ) ساعت اما دقت كن كه اين فقط روي سي دي قفل ميزاره نه اطلاعات داخلش كه اين باعث ميشه اطلاعات داخل سي دي باكپي معمولي هم كپي بشن ولي سي دي رايت نشه و براي جلو گيري از كپي فايلها ميتوني از قفلهاي ديگه اي كه توي همون صفحه هست استفاده كني كه بهترينش همون تي زد كپي هست كه لينك آموزش فارسي رو همين جا برات ميزارم:
http://www.persianlearn.com/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=25&amp;TopicID=2500&amp;ReturnPage=&amp;PagePosition=1&amp;ThreadPage=1
در ضمن اگه تي زد رو دانلود كني خود ccd هم همراهش هست اينو خودم نوشتم(جوونيام) اگه بدرد ميخوره كپي پيست كنين بزارين توي سايت.
البته اينو بگم كه ميانگين شكستن قفل سي دي ها در ايران 10دقيقه هست پس بيخودي زحمت نكشين.

موفق باشيد

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
دستت درد نكنه
ميرم بخونمش

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
قابل نداشت. اميد وارم كه بدرد بخوره.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
آقا من تي زد رو كپي كردم ونصبش كردم الان يه ايميج رو دو روز و نصفيه داره انگولك ميكنه
كي ميخواد تموم كنه
در ضمن من همون سي سي لاك رو امتحان كردم ولي با كلون در 6 دقيقه زدمش
و اينكه همون ويروسي كه من ساختم بهترينه
ميتونين ازون استفاده كنين

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
اقا ديدي يك جاي كارت ايراد داره اول اينكه تي زد كارش رو هم 3 دقيقه هم طول نميكشه يعني اصلا با ايمج كاري نداره كه اون با سي يو ار كار داره بعدش هم من خودم سي سي لوك را گذاشتم روي يه سي دي تصويري سه ساعت طول كشيد ايميج بگيري تازه فست ارور اسكيپش هم رو 10000 بود.

بالا