برگزیده های پرشین تولز

ققنوس ادز | کسب درامد بالا برای وبمستر و صاحبان سایت و وبلاگ

wizzcode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام

شبکه تبلیغات کلیکی ققنوس ادز

شبکه تبلیغاتی ققنوس ادز از شما دعوت میکند به لیست ناشران و نمایش دهندگان تبلیغات این شبکه درامده و از همین امروز اقدام به کسب درامد از وبسایت و وبلاگ خود نمایید

نرخ هر کلیک برای ناشران گرامی ( صاحبان وبسایت , وبلاگ ) : 65 الی 150 تومان میباشد .

با عضویت در ققنوس ادز به عنوان ناشر میتوانید از کلیه وبسایت های خود کسب دارمد نمایید و به صورت لحظه ای گزارش های درامد و وبسایت های خود را مدیریت نمایید .
سعی شده است با نرخ مناسب برای ناشران و تسویه حساب های منظم همکاری دوجانبه را با وبمستران ایرانی ایجاد نماییم

برای عضویت در ققنوس ادز میتوانید از لینک زیر استفاد نمایید

www.FNXADS.com

در صورت هر گونه پرسش و نیاز به راهنمایی میتوانید با شماره تلفن : 44451313 در ساعات اداری و یا در صورت هر گونه سوال و یا درخواست پشتیبانی و مشاوره درخواست خود را به ایمیل [email protected] اگر هم عضو پرشین تولز هستید میتوانید در انتهای همین تاپیک درخواست و سوالات خود را مطرح بفرمایید و یا برای بنده پیام خصوصی ارسال کنید

با تشکر :)

Last edited:

techoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پرداختی هر کلیک چقدره؟

techoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت بالایی نیست
15000 الکسا
پایه کلیک چقدره؟

techoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلی ایران 15000 الکسا

profMan

Registered User
لایک‌ها
61
برای سایت 600 ایران هر کلیکی چقدر پرداخت میکنید ؟

wizzcode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سایت هایی زیر 700 رو اگر ترافیک واقعی و با کیفیت داشته باشند معمولا اجاره میکنیم
لینک سایت رو ارسال کنید خصوصی

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
سلام من مدتی که فعالیت داشتم و 240 تومن موجودی پنل است
من خیلی پیگیری کردم برای واریز ولی هیچ اقدامی در این خصوص انجام نمیشود
ممنون میشوم علت این موضوع را بفرمایید

7du7kljb63qghzv7qsvf.png

wizzcode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام من مدتی که فعالیت داشتم و 240 تومن موجودی پنل است
من خیلی پیگیری کردم برای واریز ولی هیچ اقدامی در این خصوص انجام نمیشود
ممنون میشوم علت این موضوع را بفرمایید

7du7kljb63qghzv7qsvf.png
ظاهرا به عنوان کاربر متخلف در سیستم ما ثبت شده اید و در زمان کسب این درامدها از قوانین تخطی کرده اید
طبق قوانین در زمان کسب این درامد تعداد مجاز بنرها 1 عدد بوده است اما شما با دستکاری سایز بنرها و درج تعداد بالای بنر این درامد را کسب کرده اید .
سوال یا مشکلی دیگری بود میتونید برای بنده پیام ارسال کنید برای رفع مشکل
مرسی

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
ظاهرا به عنوان کاربر متخلف در سیستم ما ثبت شده اید و در زمان کسب این درامدها از قوانین تخطی کرده اید
طبق قوانین در زمان کسب این درامد تعداد مجاز بنرها 1 عدد بوده است اما شما با دستکاری سایز بنرها و درج تعداد بالای بنر این درامد را کسب کرده اید .
سوال یا مشکلی دیگری بود میتونید برای بنده پیام ارسال کنید برای رفع مشکل
مرسی
با سلام پشتیبان من 5 ابان چند بنر گذاشتم و 45 تومن درامد داشتم که حساب کاربری رو بستید و بعد مجدد حساب باز کردید که در 12 الی 13 ابان بنر رو اصولی و دقیق گذاشتم
الان کل درامد من برای 5 ابان نبوده که میخواهید بلاک کنید !!! حالا باز مشکلی نیست من میخواهم همکاری کنم اگر مشکل اینه کل این 240 تومن میخواهید بدهید خوب ندهید
ما هم قصدمون همکاری جزئیات در زیر اورده ام بررسی کنید مشکل بر طرف شد بفرمایید پست هارو پاک کنم .

من سه بازه زمانی بنر هاتون قرار دادم :
بازه زمانی اول : در 5 آبان تا 6 ابان که 45 هزار تومان موجودی بنده شد و در خواست زدم که هنوز که هنوز واریز نشده است
بازه زمانی دوم :11 ابان : زمانی که 380 برای اجاره بنر شناور برام ریختید که قرار شد کنسل کنیم و پول رو تا ریال اخر براتون برگشت زدم , و اصلا
قرار شد پنل درست کنید که من مجدد کسب درامد کنم ولی به چه علت نمیدونم هنوز که هنوز اقدامی نشده و من منتظرم ...
بازه زمانی سوم : 12 و 13 ابان که به صورت قانونی و صحیح فقط یک بنر شناور از سیستم برداشتم و در سایت قرار دادم که 1860 کلیک از اعتبارات کسب شده ام برای این دو روز نه ان روزی که چند بنر در سایت بوده است ..

نتیجه گیری : خیلی ساده میتونید برید قسمت اعتبارات کسب شده من و مشاهده کنید از صفحه اول تا صفحه 93 مربوط به کلیک هایی که در روز 12 و 13 ابان شده است و از صفحه 93 تا صفحه 121 مروبوط به کلیک هایی که در 5 ابان شده که (‌همان روزی که من 5 بنر در سایتم داشتم ) ....

dosti21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام منم چند هفته ایی میشه درخواست 8هزار تومن دادم ولی واریز نشده 2-یا3بار ایمیل دادم جوابی نگرفتم

اصلا هیچی نمیگن کسی از این سایت برداشتی داشته ؟

بالا