برگزیده های پرشین تولز

قيمت گذاری فايده نداره ! امتيازات + و - دامين های شما ( كارشناسي دامين )

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
امتيازات مثبت
دات كام !
بدون تشابه اسمي
تقريباً با مفهوم ( Yas ‌به انگليسي معني خاصي نميده ، تقريباً براي خارجي ها )
بدون تشابه اسمي
حروف با مفهوم ( البته شايد اين امتياز منفي باشه چون باعث ميشه مشتريهاش خاص باشن !)

امتيازات منفي
سن كم دامين
نبود بك لينك
نبودن در گوگل :D
رنك !

البته مهم ترين چيز اينه كه اين دامين مشتري خاص خودشو داره ، به نظر من كه اين امتياز + هست...

نظر بقيه چيه ؟!

اينترنت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه امکان داره اين ها رو ارزيابي کنيد تازه رجيستر کردم:

pchotkey.com
pccrop.com

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

itkaran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
امتيازات مثبت
دات كام !
بدون تشابه اسمي
بدون تشابه اسمي
حروف با مفهوم ( البته شايد اين امتياز منفي باشه چون باعث ميشه مشتريهاش خاص باشن !)

امتيازات منفي
سن كم دامين
نبود بك لينك
نبودن در گوگل :D
رنك !

البته مهم ترين چيز اينه كه اين دامين مشتري خاص خودشو داره ، به نظر من كه اين امتياز + هست...

نظر بقيه چيه ؟!

آقا جاوید معیارهای که برا دادن امتیازات در نظر گرفتید درسته که خیلی خوب و تاثیر گذار هستن برا ارزش گذاری رو قیمت پایه یه دامین.
ولی به نظر من این معیار ها برا فروش یک وب سایت بیشتر بدرد میخورن تا یه دامین !!!(نبودن در گوگل,نبودن بک لینک) البته عرض کردم برا ارزش گذاری یه دامنه این معیارها هم بی تاثیر نیستن و میتونه رو افزایش قیمت پایه دامین تاثیر گذار باشه
آخه اگر اینجوری بخواین امتیاز بدید همه دامین های خوب که اسمشون ارزشش داره باید امتیاز منفی بدید اینجا هم که همه دامین هاشون یا تازه ثبت شدن یا اصلا این معیارهای(نبودن در گوگل,نبودن بک لینک) و اینجور چیزها را ندارن ...
تو Sedo هم کلی دامین بارزش و گرانقیمت هست که اصلا نه بک لینک دارن و نه در گوگل ایندکس شدن ارزششون فقط به خاطر اسمشون و رند بودنشون هست.
به نظر من دامین در مرحله اول اسمش مهمترین مسئله هست.آگر اسمش خوب باشه میشه به قول خودتون یه برج با ارزش روش پیاده سازی کرد.بعد حالا اگر اون اسم خوب بک لینک و ایندکس زیاد و سن زیادی داشته باشه که دیگه معرکه هست و رو قیمت پایه اوه دامین خوب خیلی تاثیره داره.
فکر کنم شما هم موافق باشید :p

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
آقا جاوید معیارهای که برا دادن امتیازات در نظر گرفتید درسته که خیلی خوب و تاثیر گذار هستن برا ارزش گذاری رو قیمت پایه یه دامین.
ولی به نظر من این معیار ها برا فروش یک وب سایت بیشتر بدرد میخورن تا یه دامین !!!(نبودن در گوگل,نبودن بک لینک) البته عرض کردم برا ارزش گذاری یه دامنه این معیارها هم بی تاثیر نیستن و میتونه رو افزایش قیمت پایه دامین تاثیر گذار باشه
آخه اگر اینجوری بخواین امتیاز بدید همه دامین های خوب که اسمشون ارزشش داره باید امتیاز منفی بدید اینجا هم که همه دامین هاشون یا تازه ثبت شدن یا اصلا این معیارهای(نبودن در گوگل,نبودن بک لینک) و اینجور چیزها را ندارن ...
تو Sedo هم کلی دامین بارزش و گرانقیمت هست که اصلا نه بک لینک دارن و نه در گوگل ایندکس شدن ارزششون فقط به خاطر اسمشون و رند بودنشون هست.
به نظر من دامین در مرحله اول اسمش مهمترین مسئله هست.آگر اسمش خوب باشه میشه به قول خودتون یه برج با ارزش روش پیاده سازی کرد.بعد حالا اگر اون اسم خوب بک لینک و ایندکس زیاد و سن زیادی داشته باشه که دیگه معرکه هست و رو قیمت پایه اوه دامین خوب خیلی تاثیره داره.
فکر کنم شما هم موافق باشید :p
حرف شما كاملاً درسته !
ولي به نظر شما ميشه از رنك 2 دامين canyoulearn گذشت ؟!
ارزش يه دامين به خاطر رنك و بك لينك و الكسا و اينا ! چند برابر نميشه ؟

در مورد اسم هم اگه بگيم خوبه و رنده كه نميشه ! ميشه مثل تاپيك قبلي!!!!!!
من در مورد امتيازات مثبت و منفي شون نوشتم :

اسمش به ياد ميمونه
شباهت اسمي كمي پيش مياد
كلمات با معني و با حروف صحيح هستن.
بدون تشابه اسمي
امكان تشابه داره ( خيلي ها به جاي You از U‌ استفاده ميكنن ) البته اين خيلي تشابه مهمي نيست.

بازم بگم ‌؟ :D:)

itkaran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جاوید حالا چرا آدمو میزنی!!!
من که گفتم بک لینک و رنک و این جور چیزها را قبول دارم برا ارزش گذاری یه دامین ولی اسم مهمتره
این تاپیک هم باز مشکلات خرید و فروش دامین رو نمیتونه حل کنه
شما گفتید که :
در مورد اسم هم اگه بگيم خوبه و رنده كه نميشه ! ميشه مثل تاپيك قبلي!!!!!!
من در مورد امتيازات مثبت و منفي شون نوشتم

یعنی شما فکر میکنید با این تاپیک الان میشه دامین ها را فروخت.خوب اگر اینجوریه هر چی میخواین امتیاز مثبت و منفی بدید.

اصلا میدونید چیه به نظر من ارزش یه دامینو کسی میدونی و درک میکنه که به اون دامین احتیاج داره حالا به هر دلیلی
یا از اون اسم خوشش اومده و حاضر بابتش پول خرج کنه

یا اسم قشنگ و با ارزشی هست

یا یک شرکت و یا سازمانی هست که حتما باید دامینشون همون باشه

یا یه دامنی هست که میتونه بخره و روش سرمایه گذاری کنه و....

یا وبمستری هست که پسوند دامین وب سایتش دات کام هست حالا یه نفر دات آی ار اونو گذاشته برا فروش !!! خوب اگر واقعآ احساس کنه که تجارتش و به خطر میندازه حاضر اون دامین دات آی آر با هر قیمتی بخره(من خودم دامین داشتم برا فروش که این حالتی براش پیش اومده) >>>>>> بهتره همین جا یه مطلبی در رابطه با نظر دوست عزیزم که برا دامین iratel.ir (یا هر دامین با ارزش دیگه) میاد قیمت میذاره 5000 تومان باید به ارزشون برسونم که یا شما نیمدانید این دامین مال کجا هست یا اصلا از قضیه خرید و فروش دامین و ارزش دامین خیلی دور هستید(مودبانه) این دامین ارزشش برا شرکت parsiratel رو چند میلیون هست.خوب بگذریم

یا یه دامنی هست که میتونه بخره و روش سرمایه گذاری کنه و....
خیلی دلایل هست که باعث میشه اون دامین برا یک مشتری با ارزش باشه و بایت اون کلی بها پرداخت کنه.

بنده از همه دوستان عذرخواهی میکنم که اینقدر بحث طولانی کردم.به هر حال باید یه سری حرفها اینجا زده بشه تا قضیه خرید و فروش دامین روشن تر و شفاف تر بشه

ارداتمند شما

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
آقا اول بگم كه ما مخلص شما هستيم در بست !
زدن چيه ؟‌ كي همچين كاري كرد‌؟!
فكر كنم لحن صحبت من كاملاً دوستانه است نه ؟! :D به خصوص شكلك هاي آخرش !
یعنی شما فکر میکنید با این تاپیک الان میشه دامین ها را فروخت.خوب اگر اینجوریه هر چی میخواین امتیاز مثبت و منفی بدید.
حالا قبل از هرچيزي بگم كه اينجا جاي برج كردن هيچ داميني نيست و قرار نيست اين تاپيك يا هيچ تاپيك ديگه اي قيمت داميني رو بالا ببره و يا پائين بياره ، اگه همچين فكري داريد سخت در اشتباهيد !
فقط شايد اينجا اون مشتريهاي بالقوه خودتون رو پيدا كنيد.
راه بالا بردن ارزش يك دامين كار كردن روي اون و بالابردن رتبه و رنك اونه ! نه بحث در مورد اينكه گرونه يا ارزونه :D

ما هم الان داريم دقيقاً كاري رو ميكنيم كه شما ميگيد !
براي حرفهامون دليل مياريم همين ، ايم دامين خوبه چون ..... خوب نيست چون ....

:):)

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
اگه امکان داره اين ها رو ارزيابي کنيد تازه رجيستر کردم:

pchotkey.com
pccrop.com
دامين هاي با ارزشي هستن و ارزششون دقيقاً به خاطر اسمشون هست ( قابل توجه آقا محسن :D )
احتمالاً تو Sedo ‌و همچين جاهايي بالاخره ميتوني براشون مشتري پيدا كني...

دات كام
با كلمات بامعني
احتمال تشابه اسمي كم
حروف كم
....

حتماً به فكر رنكشون باش و يه جايي پاركشون كن ، ميتوني صفحه‌ي "اين دامين به فروش ميرسد." رو بزاري ...

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
جاوید خان (khodavandbozorg)

این دومینهای ما رو چی ، قطبهای مثبت و منفی اش رو بررسی نمیکنی :D ببنیم جریان برقرار میشه یا نه :happy:

.

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
وقت نكردم !
يه كم هم سرد شدم راستش !
ولي امروز ميام و يه كم مينويسم ، اون دات كام شما هم خيلي توپه ! :D

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
وقت نكردم !
يه كم هم سرد شدم راستش !
ولي امروز ميام و يه كم مينويسم ، اون دات كام شما هم خيلي توپه ! :D

والا اینجا دوستان کم لطفی میکنند اگرم چیزی بدونند حال و حوصله پاسخ دادن ندارن...
یعنی زورشون میاد:rolleyes: :D

شما هم که فعلا اینجا هستید و میتونید با ملاکهایی که وجود داره بگید دومینها اصلا ارزش مانور دادن و تبدیل شدن به سایت رو داره یا نه:rolleyes: :D

ممنون :)

khodavandbozorg

Registered User
لایک‌ها
0
والا اینجا دوستان کم لطفی میکنند اگرم چیزی بدونند حال و حوصله پاسخ دادن ندارن...
یعنی زورشون میاد:rolleyes: :D

شما هم که فعلا اینجا هستید و میتونید با ملاکهایی که وجود داره بگید دومینها اصلا ارزش مانور دادن و تبدیل شدن به سایت رو داره یا نه:rolleyes: :D

ممنون :)
آقا مخلصيم !
شما لطف داريد...
اگه ميخواس سايتي رو شروع كني اون دامين دات كامت دامين خوبيه !

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
سلام
دومین من Billbord.ir هست ( بیل بورد به معنی تابلوی تبلیغاتیه حتما می دونید )
مشکلش اینه که غیرفعاله. میشه کارشناسیش کنی؟

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
از غلط املایی اش اگر بگذیرم دامین مناسبی برای شرکتهای کوچک تبلیغاتی میتونه باشه .
imslow.gif

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
آقا مخلصيم !
شما لطف داريد...
اگه ميخواس سايتي رو شروع كني اون دامين دات كامت دامين خوبيه !

فدات شم!

خو شما بیا کلا همه رو بررسی کن ما به فیض اجمل برسیم ، اگه دوستانه دیگه هم نظری دارند خوشحال میشم نظرشون رو بگند:)

ممنون.

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
فدات شم!

خو شما بیا کلا همه رو بررسی کن ما به فیض اجمل برسیم ، اگه دوستانه دیگه هم نظری دارند خوشحال میشم نظرشون رو بگند:)

ممنون.
من نظرم این هست که نخریدم دامنه نشان از بی ارزش بودن اون نیست . مشکل ما این هست که جای نیست که بتونه به صورت کارشناسی رو دامین های فارسی ( تاکید میکنم فارسی ) قیمت بزاره . کسی رو هم توی قیمت گذاشتن معتبر نمیدونیم .

به هر حال من این دامنه رو دارم که میخوام بدونم قیمت واقعیش چنده
iranprogram.com ( موارد استفاده برای شرکت های نرم افزاری داخل ایران )

بالا