برگزیده های پرشین تولز

قيمت ip cam

cafe_ray

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قيمت ipcam ميخوام هر كي داره راهنمائيم كنه

ealia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسم الله
سلام
من يه نمونشو دارم ساخت شركت Orite هست مدل IC-301 به همراه Audio كه 170 تومن گرفتم اگه خواستي بگو آدرس و شماره نمايندگيشو بدم.

cafe_ray

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز
ممنون ميشم اگه آدرس و شماره نمايندگيشو لطف كنيد بديد البته من يه نمونشو سراغ دارم كه ماركش planet هست اونم قيمتش يه چيزي تو همون مايه هاست اما ميخوام ببينم بهترش هست يا نه
www.rayazma.net
www.ghodscity.com :f34r:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
IPCAM دوربين شبكه ست ؟ اگه دوربين مدار بسته و شبكه و خلاصه از اين جور چيزا ميخواي ، زنگ بزن به اين شماره شركت " پاسارگاد " با آقاي " نيما ذكائي " صحبت كن ... همه چي دارن توپ !!!

تلفن : 88445890

بگو " شايان " معرفي كرده ( كه 2 برابر حساب كنه :D )

cafe_ray

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شايان جان از لطفت ممنون كه هواي ما رو داري ايشالله جبران كنم 2 برابر :D اما خوب شد گفتي اتفاقا اونم ميخواستم . در ضمن ipcam دوربينيه كه از طريق شبكه كار ميكنه يه سريش به hob وصل ميشه يه سري ديگشم wirelesse خيلي چيزاي باحالي هستن اما قيمتاش كمر آدمو ميشكونه .
Good Luck :f34r:

ealia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرکت کیمیا افزار آرین نمایندگی رسمی شرکت Orite

تهران ميدان وليعصر بلوار كشاورز نرسيده به خيابان فلسطين واحد 39 ط 5 واحد مركزي
تلفن: 88802146- 88802147

سركار خانم حسن زاده

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به نقل از cafe_ray :
شايان جان از لطفت ممنون كه هواي ما رو داري ايشالله جبران كنم 2 برابر :D اما خوب شد گفتي اتفاقا اونم ميخواستم . در ضمن ipcam دوربينيه كه از طريق شبكه كار ميكنه يه سريش به hob وصل ميشه يه سري ديگشم wirelesse خيلي چيزاي باحالي هستن اما قيمتاش كمر آدمو ميشكونه .
Good Luck :f34r:
مخلصم ... حالا تو صحبت كن ببين اصلا دارن چيزايو كه ميخواي .... تا جايي كه من خبر دارم كه ... بي سيم و با سيم . شبكه و همه چيش رو داشتن ! Smart Home و اين صحبت هاس قضيه ! :D :D

cafe_ray

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شايان جان از اينكه به من لطف دار ي ممنونم حتما تماس ميگيرم :cool:

aka

Registered User
لایک‌ها
0
تماس بگیر راهنماییت میکنم !
09121308444

cafe_ray

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شايان جان دستت درد نكنه تماس گرفتم ولي آقاي ذكايي نبود ولي همكاراشون راهنماييم كردن ولطف كردن برام قيمت ip cam ها رو فكس كردن ولي قيمتاش يه خورده :blink: بوددرسته دوربيناش خوبه ولي 460000تومان خيلي سنگينه ما بودجمون به همون planet ميرسه كه 170000 تومانه ;) به حر حال از لطفت ممنون

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خواهش ! والا من زياد اطلاعات ندارم در مورد اين دوربين ها ... ولي ميدونم نسبت به كيفتي كه دارن ميدن تو ايران رو دستش نيست ! چون كاملا در جريان وارداتش هستم ... و ميدونم نماينده انحصاري هستن و زير قيمتشون تو ايران نيست ( با اين كيفيت )

بهر حال موفق باشي ;)

بالا