برگزیده های پرشین تولز

قیمت گذاری روی یک PS3 فول آپشن و کپی خور

pro_persian_boy

Registered User
لایک‌ها
43
اگه اکسترنال رو میفروشی پ.خ بده

داداش شما همه رو ول کردی هارد رو چسبیدی ؟ :)

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

چی شد باالاخره می فروشی?:D

داداش تو که برای خرداد میخوای چه فرقی داره برات :D

واقعا اجناس نو هستند. کمتر از 1500 بفروشی ضرر کردی. خوب بفروشی دوست خوب

منم میدونم داداش واقعا نو هستن ولی اینکه کسی بخره خوبه :)

zapata76

Registered User
لایک‌ها
10
خوب بالاخره خریدارم دیگه حالا چه الان چه 6 ماه دیگه:D

foodix

Registered User
لایک‌ها
38
نظر شخصیمه کلا نفروشید!
دستگاه رو نگه دار با یک موو و دسته!!
چون تا سال آینده بازی های خیلی خووبی میاد که یکی TLOU....بعدش هم کیلزون جدیده که الان کمو بیش خبراش داره میاد!

سونی هم گفته که ما تا 5 سال آینده بطور جدی پلی 3 رو پشتیبانی میکنیم!بعد حجوب میبریم به نسل بعد
یعنی حالا حالاها پلی 3 رو دور خواهد ماند!
تا ببینیم تویه E3 2013چه اتفاقی میوفته آیا یکی از این دو قوول صنعت بازی یعنی مایکروسافت و سونی نسل هفتم از کنسول هارو ارائه میدن یا نه!
من که بعید میدونم اکران بشن!تازه شروع کار ساخت بازی هایی با موتور های جدیده که میتونن بخوبی روی کنسول ها این نسل خودنمایی کنن!
یکی از بازی ها HALO4 بود که دهنه همه کسانی رو که میگفتن 360 قدرت اجرای بازی ها با گرافیک بالارو نداره !ودیدیم که داره !
پلی 3 هم به همین صورته!بازی هایی مثل آنچارتد3 که بعد از عرضشون موفقیت هایی فوق العاده ایی کسب کردن!!
حالا همه اینارو گفتم که بگم اگر واقعا نیاز به فروش نداری نفروش!!(انگشتام نابود شدن)
:D:D

pro_persian_boy

Registered User
لایک‌ها
43
نظر شخصیمه کلا نفروشید!
دستگاه رو نگه دار با یک موو و دسته!!
چون تا سال آینده بازی های خیلی خووبی میاد که یکی TLOU....بعدش هم کیلزون جدیده که الان کمو بیش خبراش داره میاد!

سونی هم گفته که ما تا 5 سال آینده بطور جدی پلی 3 رو پشتیبانی میکنیم!بعد حجوب میبریم به نسل بعد
یعنی حالا حالاها پلی 3 رو دور خواهد ماند!
تا ببینیم تویه E3 2013چه اتفاقی میوفته آیا یکی از این دو قوول صنعت بازی یعنی مایکروسافت و سونی نسل هفتم از کنسول هارو ارائه میدن یا نه!
من که بعید میدونم اکران بشن!تازه شروع کار ساخت بازی هایی با موتور های جدیده که میتونن بخوبی روی کنسول ها این نسل خودنمایی کنن!
یکی از بازی ها HALO4 بود که دهنه همه کسانی رو که میگفتن 360 قدرت اجرای بازی ها با گرافیک بالارو نداره !ودیدیم که داره !
پلی 3 هم به همین صورته!بازی هایی مثل آنچارتد3 که بعد از عرضشون موفقیت هایی فوق العاده ایی کسب کردن!!
حالا همه اینارو گفتم که بگم اگر واقعا نیاز به فروش نداری نفروش!!(انگشتام نابود شدن)
:D:D

دمت گرم داداش توضیحاتت کامل بود :)

m_toxic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش کنسول تنها رو چند میفروشی؟ قیمتتو بگو!

pro_persian_boy

Registered User
لایک‌ها
43
بالا