برگزیده های پرشین تولز

كار كدوم نامردي بوده!!

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
ديروز حدود 2 گيگ از باند ويدز سايت توي يك روز مصرف شده تا باندويدزمون تموم شد و سايت خوابيد
براي چند ساعت سايت خوابيده بود
هركي بوده بياد هدفش رو از اين كار بيان كنه!:)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
24.gif
2 گيگ؟!؟
مگه خودت نميتوني بفهمي قضيه از كجا آب ميخوره؟!
24.gif
2 گيگ؟!

athar

Registered User
لایک‌ها
8
کاری نداره که
فقط کافیه که طرف توی مثلا http://atthar.com از این اسمایل ها استفاده کرده باشه. هدف من هم این باشه که بخوام atthar.com رو اذیت کنم. یکی از روش هاش ارسال پیاپی درخواست http://atthar.com/index.htm هست که با این کار سرور مشغول میشه و پهنای باند اون اکانت هم تموم میشه. در ضمن چون اسمایل ها توی اون صفحه هستن و برای هر درخواست مقداری پهنای باند مصرف میشه در نتیجه .....
چند روز پیش این مشکل برای یکی از سایت های روی سرور پیش اومد که فورا بستمش. به هر حال DOS محسوب میشه. ولی یه مشکلی هست. کش اونوقت این وسط چیکاره هست؟

..hamid..

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان منم همچنین مشکلی دارم. وقتی بازدید سایتم میرسه به 5000 تا روزی 1 گیگ پهنای باند مصرف میکنه. هیچ برنامه ای هم رو سایتم نیست. همش همون عکسای خود قالب هست. می خوام ببینم این موضوع طبیعه یا از جایی داره آب میخوره من نمی فهمم. سایت هم که تو امضام هست.

Ali_ix

Registered User
لایک‌ها
5
من به خاطر یک عکس به نام ramadan.jpg رو سایتم مصرفم توی این ماه از ماهی2 گیگ به 18 گیگ رسیده ! :D

من HotLink رو بستم کمی بهتر شد .. ولی شما که میتونی ببندی ;)

..hamid..

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Ali_ix :
من به خاطر یک عکس به نام ramadan.jpg رو سایتم مصرفم توی این ماه از ماهی2 گیگ به 18 گیگ رسیده ! :D

من HotLink رو بستم کمی بهتر شد .. ولی شما که میتونی ببندی ;)

من hotlink هم بستم. ولی امضامو توجه کنی بازم نشون داده میشه. عکسش رو هاستمه

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
نه نميدونم از كجا آب خورده!
اطهر جان راهي براي رد گيري اين حملات هست؟

athar

Registered User
لایک‌ها
8
البته شاید حمله ای اصلا در کار نباشه و واقعا صفحه ای که این اسمایل ها توش باشه برای مثلا یک ساعت درخواست زیاد داشته باشه. اما در هر صورت این مساله رو باید ادمین سرور بررسی کنه. از LogFile ها میشه رد رو گرفت. اما اگه حمله باشه و طرف هم توی کارش وارد باشه میتونه با یه اسکریپت حمله رو انجام داده باشه و طوری برنامه ریزی شده باشه که برای هر درخواست آی پی متفاوتی فرستاده باشه.
بذار ببینم از توی CPanel میشه کاری کرد یا نه.
آها
Web/FTP Stats رو توی CPanel با دقت نگاه کن و تمام قسمت هاشو به دقت بررسی کن. احتمالا یه چیزایی دستگیرت میشه.
خبرش رو به ما هم بده. ;)

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
متاسفانه غير فعالن و رفرر ها رو هم فقط براي امروز رو ميزنه
ولي اون گزينه رفرشو اينا زياد محتمل نيست! هان؟ چون اختلاف خيلي زياده! 2 گيگ
در ضمن تعداد دانلود فايل هاي روي سايت رو هم كه نگاه كردم توي اون بازه زماني تغيير محسوسي نداشته

بالا