برگزیده های پرشین تولز

كار--پول--$$$--سرمايه--زندگي خوب--به نظر شما چه كاري الان دامد خوبي داره...!

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من كه كلا از دولت نااميد هستم.
تو اين مدت هم خودم هميشه برا خودم كار ايجاد كردم.

hojat

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از faridbahal :
منم با هومن موافقم
اول شما باید شرکت رو بزنی بعد قطعه ی با کیفیت مطلوب و قیمت پایین رو ببری همون شرکتی که میگی!! رو هوا میزنن
بد جوری هم پول توشه! یکی از اشناها برای پارس خودرو قطعه پلاستیکی میزنه!(شرکت رو 1 ساله باز کرده اما کلی سفارش گرفته) الان توپ هم تکونش نمیده
اما خوب سرمایه اولیه زیادی میخواد!!
فريد جن ميشه بيشتر توضيح بدي...مثلا اگر بخواهي همچين كاري راه بندازي چقدر سرمايه ميخواهد.!!!

hojat

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amirhoman :
دفي من مخالفم .
اين يك نظريه اشتباهه.
ببينم اين رو تجربه كردي؟ يا شنيده هاست.؟
قصد ندارم خداي ناكرده به كسي اهانت كنم. ولي از قديم و نديم رسم بر اين بوده كه بچه پولدار هااكثرشون بي مسئوليت و بيكاره شدن و بر عكس.
ميدوني چرا؟ براي اينكه بچه پولدار هيچوقت وارد گود مبارزه نشده . اگه هم كاري كرده و ضرر داده اونقدر پول داشته كه اصلا ضررش به چشم نياد.
ولي اوني كه دار و ندارش رو ميذاره سر يه كاري . برا اينكه از دست نده دار و ندارشو . همه جوره مبارزه ميكنه. و موفق هم ميشه.
ضمنا يه مهندس فقط و فقط تو زمينه علمي نبايد پر باشه. بلكه همونجري كه يه مسئله علمي رو تجزيه و تحليل ميكنه بايستي شرايط محيط و بازار و اقتصاد و همه چي رو تجزيه و تحليل كنه و حتي يك در صد اشتباه رو به حساب بازي با جون انسانها بذاره. پس حركت كن .

هومن جان من خودم اين مسله رو تجربه نكردم اما براي پسر عموم اتفاق افتاده.!!!

2//3 سال پيش پسر عموم تو كار فروش مواد اوليه يك چيزي كه الان يادم نمياد دقيقا..!!بعد به دليل اينكه تو بازار خرابش كردن ديگه نتونست كاري كنه.!!!

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از hojat :
هومن جان من خودم اين مسله رو تجربه نكردم اما براي پسر عموم اتفاق افتاده.!!!

2//3 سال پيش پسر عموم تو كار فروش مواد اوليه يك چيزي كه الان يادم نمياد دقيقا..!!بعد به دليل اينكه تو بازار خرابش كردن ديگه نتونست كاري كنه.!!!

پدرم هميشه ميگفت :
يكي از مواردي كه بازاري بايد رعايت كنه و بهش معتقد باشه مردم داري هستش. دومي اينكه هر كلكي بخواد بزنه نهايتا به خودش كلك زده.
حالا اين پسر عموي شما اگه مردم دار بوده باشه و كلكي تو كارش نباشه . مطمئن باش احدي نميتونه باعث ورشكستگي اون بشه چون بزرگترين سرمايه اون مردم و مشترياش پشتش هستن.
ولي اگه هيچكدوم رو نداشته باشه . اون اصلا و ابدا بازاري نيستش و وقتشو تلف كرده تو اون كار.

hojat

Registered User
لایک‌ها
0
فريد جان كجاي پس نميشه يك توضيح درمورد زدن توليد بگه...!
اگر انجوري باشه زدن يك توليدي خيلي بهتره.!!!
دوستان به نظر شما زدن چه توليدي خوبه.!!!

بالا