برگزیده های پرشین تولز

كتابخانه پرشين تولز وبازگشت شرلوك هلمز!!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
سلام دوستان من با عرض شرمندگي برگشتم :happy: :(
به چند دليل 1دليل كه مشكلاتي كه باعث رفتنم بود حل شد و دوم اينكه تصميم گرفتم در مورد كتابخونه پرشين تولز
كمال همكاري رو داشته باشم!!
در مورده كتابخونه هر كس هر ايده اي داره بگه!!البته در مورده هاست و آپلود هم همه چيز حله دوست خوبمون شيفت شب زحمتشو ميكشن!!پس از شما ميخوام كه هركسي ايده اي داره يا ميتونه كاري كنه بدون فكر به مسئله سخت افزاريش بگه!!و هر كسي هم ميتونه همكاري كنه بكنه :blink: :lol: !!
اولين مسئله :
پولي باشه يا نه؟
( از اينكه برگشتم از همه دوستان معضرت ميخوام! :) ولي بدون پيتي زندگي خيلي سخته ها :D )

فایل های ضمیمه

• sherlock.jpg
    sherlock.jpg
    18 KB · نمایش ها: 196

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
بله همه چيز رله هست : كتاباش موجود ....... فضا برا گذاشتنش هم موجود.... ترانسفر ماهانه هم موجود..... يه يا علي ميخواد تا كار شروع بشه.
كامي جون كه قول برنامه نويسي شو داده بود. بياد جلو

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من كه همچنان پيگير اين طرح هستم ولي چند تا مسئله است كه هنوز به طور كامل حل نشده
1- اگر قراره كتاب خونه پولي باشه پولي كه از كتاب خونه بدست مياد بايد چطور بين موسسان كتاب خونه تقسيم بشه؟

2- اون كسايي كه گفتند ما كمك مي كنيم چه قدر ميشه به كمكشون اعتماد كرد و با چه شرايطي مي تونند و يا مي خواهند همكاري بكنند؟ البته اين سوال رو ميشه از خودشون هم پرسيد ولي خوب يه چند روزي طول ميكشه.

فعلا كه به نظر من اين دوتا سوال خيلي مهم هستند. ولي حيف كه من يه خورده سرم شلوغه و بايد يكي دو روزه ديگه برم دنبال اين كارها.

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به شرلوك: راستي به نظر من بايد از الان تكليف بدست اوردن كتاب و ها و يا مقاله و يا در حالت كلي فايل هايي رو مي خواهيم توي كتاب خونه قرار بديم معلوم بشه و مهم تر از اون نحوه تهيه و كساني هستند كه بايد اون رو تهيه بكنند كه به نظر من بايد يه تيم در اين زمينه تشكيل بديم. و حالا مي خواستم از تجربيات تو از بدست اوردن اين كتاب ها سوال بكنم. چون درسته كه شما فقط دانلود كرديد ولي حجم بالايي كه دانلود كرديد كم نيست. البته الان سوال هايي كه مي خواستم ازت برسم مشخص نكردم ولي فورا جورش مي كنم.

به شيف شب : عزيز جان همچين هم فقط يه يا علي خشك و خالي نيست. چون درسته كه همه دوستان قول همكاري دادند ولي مهم تر از همه نحوه هماهنگ كردن اين كار هاست كه هنوز مشخص نيست.

به بقيه دوستان: عزيزان من تو رو خدا فكر نكنيد كه يه اين كار مثل درست كردن يه وب سايت معمولي هست و....... نه اين يك كار گروهي بزرگ هست و در واقع بزرگترين مشكلش و البته بزرگترين شانسش هم همين گروهي بودن كار هست كه باعث ميشه يه كار متمايز با كار هاي ديگه باشه. پس خواهشا كار رو خيلي جدي بگيريد و اليته گروه ما ( كسايي كه علاقه مكند به اين كار هستند) رو با نظراتتون هم كه شده پشتيباني بكنيد.

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از SherlockHolmes :
به چند دليل 1دليل كه مشكلاتي كه باعث رفتنم بود حل شد و دوم اينكه تصميم گرفتم در مورد كتابخونه پرشين تولز
در مورده كتابخونه هر كس هر ايده اي داره بگه!!البته در مورده هاست و آپلود هم همه چيز حله دوست خوبمون شيفت شب زحمتشو ميكشن!!پس از شما ميخوام كه هركسي ايده اي داره يا ميتونه كاري كنه بدون فكر به مسئله سخت افزاريش بگه!!و هر كسي هم ميتونه همكاري كنه بكنه :blink: :lol: !!
اولين مسئله :
پولي باشه يا نه؟
( از اينكه برگشتم از همه دوستان معضرت ميخوام! :) ولي بدون پيتي زندگي خيلي سخته ها :D )

Sherlockholmes Reloaded !!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
اگه كسي هاست ميخاد من فلنه يه يك گيگي دارم . ( يني يكي از دوستام داره . كلي بهمون تخفيف ميده . )

كتابخونه پولي هست . و هر نفر سالي 10 تومن بايد بده . اينجوري پول هاست رو هم ميديم . بقيشم بين ادمين ها تقسيم ميكنيم يا تو يه كار خير شركت مي كنيم . كلي سواب داره . مثلا به بهزيستي كمك كنيم .

اينجوري هم پول هاستو ميديم ( يه هاست مطمعن ) . هم يه پولي در مياريم و ....

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shankimout :
اگه كسي هاست ميخاد من فلنه يه يك گيگي دارم . ( يني يكي از دوستام داره . كلي بهمون تخفيف ميده . )

كتابخونه پولي هست . و هر نفر سالي 10 تومن بايد بده . اينجوري پول هاست رو هم ميديم . بقيشم بين ادمين ها تقسيم ميكنيم يا تو يه كار خير شركت مي كنيم . كلي سواب داره . مثلا به بهزيستي كمك كنيم .

اب گل الود .... ماهی ... و از این حرفا:D :D :D

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
ایول شرلوک!!زندگی بدون شرلوک هم سخته!!:D

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
اولين مسئله :
پولي باشه يا نه؟

اي بابا شرلوك جون تو هم برگشتي كه...! :(

عجب خيلي بد شد اين طوري كه ديگه جايي واسه بقيه نمي مونه..! :D :blink:

حالا اميد وارم با اومدن شرلوك لاعقل ما صاحاب يه 2 / 3 تا E-Book مجاني بشيم... :blink:
البته اگه شرلوك پولشو از حلقومم نكشه بيرون...! چون يه 1 ريالي هم از لا انگشتاش نميوفته... :D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
شرلوك جان خوش آمدي! سوي ياران خوش آمدي!
اگه كمكي از من بربياد انجام ميدم.
ممنون ارادت داريم دفتر خاطرات عزيز :)
به شرلوك: راستي به نظر من بايد از الان تكليف بدست اوردن كتاب و ها و يا مقاله و يا در حالت كلي فايل هايي رو مي خواهيم توي كتاب خونه قرار بديم معلوم بشه و مهم تر از اون نحوه تهيه و كساني هستند كه بايد اون رو تهيه بكنند كه به نظر من بايد يه تيم در اين زمينه تشكيل بديم. و حالا مي خواستم از تجربيات تو از بدست اوردن اين كتاب ها سوال بكنم. چون درسته كه شما فقط دانلود كرديد ولي حجم بالايي كه دانلود كرديد كم نيست. البته الان سوال هايي كه مي خواستم ازت برسم مشخص نكردم ولي فورا جورش مي كنم.
بپرس عزيز!البته هنوز بحث جدي نشده ولي اگه جدي شد منم طرح هام رو ميدم

در مورده پول و ... هم تصميم ميگيريم ولي بايد چند تا تيم بشيم كلا!تيم طراحي تيم داونلود تيم آپلود و ....
اب گل الود .... ماهی ... و از این حرفا

مهرداد كلا نظر تو چيه؟
ایول شرلوک!!زندگی بدون شرلوک هم سخته!!
چاكريم كسري جان (تاپيك شجريانو استادش كن ديگه!! ;) )

اي بابا شرلوك جون تو هم برگشتي كه...!

عجب خيلي بد شد اين طوري كه ديگه جايي واسه بقيه نمي مونه..!

حالا اميد وارم با اومدن شرلوك لاعقل ما صاحاب يه 2 / 3 تا E-Book مجاني بشيم...
البته اگه شرلوك پولشو از حلقومم نكشه بيرون...! چون يه 1 ريالي هم از لا انگشتاش نميوفته...
تو دهن منو گا ...دي!! :lol: :lol: :lol:
اصولا من تا سردم نشه دست تو جيبم نميكنم. :happy: :lol: ;)

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
خيلي خوشحالم برگشتي شرلوك جان

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
خيلي خوشحالم برگشتي شرلوك جان
خيلي چاكريم سجادي جان!!
مهرداد جدا دارم شك ميكنم خودتي ها!!!خيلي شاكي هستي!!!
من نظرتو با شرايط فعلي خواستم!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خيلي چاكريم سجادي جان!!

شرایط فعلی چی هست؟؟؟؟؟؟؟
ولی باز نظرم همون قبلی هست و غیر اونو غیر عملی می دونم -حداقل در شرایط فعلی ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خيلي چاكريم سجادي جان!!

مثلا الان نظرت چیه:blink:

Parmida

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولين مسئله :
پولي باشه يا نه؟

شرلوك جان - قربونت برم- برگشتي :) -
دلم برات يه ذره شده بود :(
زندگي بدون شرلوك معني نداره :rolleyes:

شرلوك دوستت دارم :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Parmida :
شرلوك جان - قربونت برم- برگشتي :) -
دلم برات يه ذره شده بود :(
زندگي بدون شرلوك معني نداره :rolleyes:

شرلوك دوستت دارم :)
این شرلوک که چند ماهه برگشته هیچ!!! یه مدت که یک گله از فامیلاشم با خودش اورده بود:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

rezapci

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

ده مهرداد مارمولاك نزار بگم ..... :D :D :D :D :blush:

به نقل از mehrdad1355 :
این شرلوک که چند ماهه برگشته هیچ!!! یه مدت که یک گله از فامیلاشم با خودش اورده بود:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از rezapci :
سلام

ده مهرداد مارمولاك نزار بگم ..... :D :D :D :D :blush:
چیو رضا مارمولی جان:):):lol::lol::lol::lol:
اگه فامیلای اونو می گی که خیلی وقته معلوم شده کار کیه:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

بالا