برگزیده های پرشین تولز

كدام رم حرفه اي است

nscomshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام

به نظر شما كدام رم بهتر است؟

من خودم دو رم Patriot پاتريوت و Corsair كروساير استفاده كردم اولي متوسط به بالا و دومي حرفه اي كامل است

نظر شما چي است؟

ممنون از راهنمايي شما عزيزان

www.nscomshop.com

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوست من gskill با cl4 و باس 800 و هيت سينك آبي بهترين انتخاب براي اين بردهست . دوست من البته قسمت مشاوره براي اين سوالات هست .

nscomshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز سايت اين رم را مي دهي

در ضمن نظرت در مورد رم ژل GIEL يا كروشال چيست

www.nscomshop.com

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بذار ما هم یه نظر بدیم کروشیال هم رمهای خوبیه
اون موقع که رفته بودیم آلبالو کامپیوتر یارو شدیدا توصیه میکرد قیمتش هم نسبت به رقیباش خیلی بالاتر بود در ضمن CL 2.5 بود

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به عنوان اخرین پستم تو فرووم پرشین تولز بگم .
اول بگم اصل تفاوت رم ها تو سریهای پرفرمنس و high Speed هست وگرنه تو سریهای Value و ارزون قیمت خیلی تفاوت سرعت بین مدلهای مختلف نیست .
بدون شک بهترین رم های دنیا رو Corsair میزنه که جدیدا هم بصورت عمده تری تو بازار ما وارد شده رمهاش ولی قیمتاش زیادی زیاد برای همین ارزش خرید زیادی نداره .
ولی بعد از Corsair خوب OCZ هست که فکر میکنم تو بازار جهانی هم اصلی ترین رقیب Corsair هست سری های خفن و پرفرمنسش هم که قیمتهای خیلی زیادی دارند مثل سری FlexXlc , Reaper HPC و Titanium هم جدیدا تو بازار ما وارد شده سری های ارزونتری مثل Platinum , Gold هم که بود که البته تو خوده این سری ها هم بازم مدل های متفاوتی هست .
Crucial هم شاید بعد از Corsair یکی از بزرگترین رم سازهای دنیا باشه که سری Ballistix خیلی معروفه .
رمهای دیگهای مثل HyperX (Kingstone ) , Patriot , Buffalo , Twinmos , Mushkin هم که تو بازار یافت میشن رمهای خوبی میزنن .
در مورد Gskill هم بگم این کمپانی یه کمپانیه تایوانیه و شاید به بزرگی این کمپانیهای بالایی نباشه ولی رم های خوبی میزنه و جدیدا هم طی سال های اخیر تونسته جایی بین این کمپانی های بزرگ برای خودش باز کنه .
خداحافظ همه .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوست خوبم به بهترين شكل ممكن توضيح داد . ممنون

nscomshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشكر

تا جايي كه من اطلاع دارم ما رمي به نام Crucial داريم كه بزرگترين توليد كننده چيپهاي مموري يعني Micron توليد مي كند كه در توضيح بايد بگويم كه اين شركت انواع رمهاي سرور و لپ تاپ را براي بزرگان اين صنعت توليد مي كند

در ضمن رم Corsair را نمي شود با رمي چون ‍OCZ مقايسه كرد چون آن كجا و اين كجا نظر شما چيست؟

دوست عزيز شما با اين همه اطلاعات كجا مي رويد باشيد تا من بي‌سواد از شما دوست عزيز اطلاعات بگيرم

ممنون و تشكر

www.nscomshop.com

بالا