برگزیده های پرشین تولز

كسب در آمد واقعي اينجوريه !!

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان.

به نظر من همه شما علاف هستين !! (ببخشيد..آخه اين نظر من بود!!)

يه كم به خودتون بياين!

شما چي انتظار دارين؟؟

انتظار دارين بشينين تو خونه و برين توي سايت هاي مختلف و يه عده بيان به شما پول بدن؟؟
فكرتون اشتباهه.
شما تا وقتي كه كاري رو به مردم عرضه نكنيد و خدمتي رو براي اون ها انجام ندين نميتونين پول در بيارين.
اگه ميخواين در آمد واقعي كسب كنيد يه كاري ياد بگيرين و يا يه چيزي درست كنين. هيچ كس الكي الكي پولدار نشده.

يكي از ساده ترين كار ها اينه كه برين فتوشاپ ياد بگيرين و كارت پستال و يا كارت ويزيت طراحي كنيد و فايل PDF یا PSD اون ها رو بفروشین. اگر هم پرینتر لیزری دارین که چه بهتر. میتونین اونها رو چاپ کنید.

یکی دیگه از راه ها اینه که یه کم طراحی وب سایت یاد بگیرین و سایت طراحی کنید. هر چقدر هم ابتدایی باشه ولی از هیچی بهتره.
و هزار جور کار دیگه.....

یه کم بزرگ فکر کنید !! با نشستن و کلیک کردن نمیشه پول در آورد.
یه کاری بکنین و چیزی عرضه کنید.
طراحی و فروش کارت پستال و کارت تبریک به خدا از pay 2 click بیشتر در آمد داره.

من نمیگم که همه این کار ها رو بلدم ولی یه کم فکر می کنم.... :hmm:

نظر شما چیه؟

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
راستش منم خیلی دوست ندارم که صفحه آخرین پست ها رو هر وقت باز میکنیم، 60% اش پستهای pay to surf و surf to pay و از این جور چیزاست ... :(

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خب دقيقا اين نظر شما به خاطر وارد نبودنته.
من دانشجوي عمرانم خب؟ يه پارتي هم داشتم دارم به عنوان نقشه بردار مترو البته کمک کار ميکنم ماهي 200 ميگيرم خب؟
ولي از هر سايتي که توش کار ميکنم هم ماهي 200 رو ميگيرم. درسته کليک بازي چرته ولي اينجا بحث اونا نيست

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
چی بگم والا. پر بیراه نمیگین.

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
ما هم همه می دونیم که اینکارا کسیو پول دار نمی کنه اما اینا چند دلیل داره ا.ل اینکه یه سرگرمیه دوم اینکه با 4 نفر آشنا میشی و سر همین زیر مجموعه جمع کردن و اینا یکذره بازاریابیت قوی میشه در آخر هم اگر پولی گیرت بیاد حکم پول تو جیبی یا چمیدونم خرج کارت اینترنتت در آمده
. فکر نکنم کسی بخواد از این راه زندگی کنه و خرج خونه در بیاره :D

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
نگو همه قربونش. اينطوري حرف زدن درست نيست.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ما که چيزي نگفتيم شما اومديد ميگيد الافيد خب اگه الافيه شما وقتتو هدر نده.

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
حالا اصن كي pay to click كار ميكنه ؟!؟ اكثرا هايپ كار ميكنن!!!

egold4ucom

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

درسته سرف كردن و كليك كردن وقت تلف كردن است.

الان فقط زيرمجموعه گيري جواب ميده و سرمايه گزاري.من الان درآمد خيلي خوبي از همين راه دارم كه شايد بعضي وقتها از درآمد كار اصليم بيشتر هم ميشه.ولي بايد دقت كرد كه اين كارها هميشگي نيستند و...

موفق باشيد

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
من فکر نکنم از این راه ها حتی پول تلفنتون در بیاد.
چون این کارها آفتابه خرج لحیمه. در ضمن تا پولی که شما در آوردین بخواد با هزار جور معامله به دست شما برسه مقدار زیادیش تلف شده.
اگه دقت کنین میبینین که اینجا هم دارین برای زیر مجموعه گیری تبلیغ می کنین.

شما پولی رو که به قول خودتون در اوردین گرفتین دستتون بشمرین؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از babak22ir :
من فکر نکنم از این راه ها حتی پول تلفنتون در بیاد.
چون این کارها آفتابه خرج لحیمه. در ضمن تا پولی که شما در آوردین بخواد با هزار جور معامله به دست شما برسه مقدار زیادیش تلف شده.
اگه دقت کنین میبینین که اینجا هم دارین برای زیر مجموعه گیری تبلیغ می کنین.

شما پولی رو که به قول خودتون در اوردین گرفتین دستتون بشمرین؟
نه اصلا هم اينطور نيست من نه تنها خرج تلفونم رو در آورد بلكه يه خط ديگه هم خريدم. خدا شاهده همين چند روز پيش هم يه سيستم گرفتم 850 هزار. تازه هنوزم كلي پول مونده. هر روزم مياد روز. من همين الانش روزي كم كم 30-35 دلار درآمد دارم اين آفتابه خرج لحيمه؟ تازه هر روز هم درآمد بيشتر ميشه. جديدا هم با يه سيستم خدا آشنا شدم تمام هدفم اينه كه برم توي اون.
اين حرف شما واسه پي تي سي و اينا درسته
ضمنا تبديل اين پولا كمتر از2-3 ساعت وقت ميبره

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
اگه فقط به صرف Pay to click و سرف بخواین فعالیت کنین بله به هیچ جا نمی رسین اما سایت های سرمایه گذاری یا هایپ چرا من 80% موجودیم فقط ازین راه در اوردم برای من ماهی اونقدر هست که بتونم پول نت و تلفنم و خرج روزمرم در بیاد همینم زیاده :D

هیچ کس هم اینجا برای زندگیش نمیاد دست به درامد اینترنتی بزنه شاید کسی از ماها (نسل جدید) در اینده این شغل و انتخاب کنه اما نسل قدیم که 30 سال با پشت میز نشینی یا کاسبی و خرید فروش های جنس کار کردن و پولشونو ازون راه در اوردن نماین تو این کار چون فقط پول و تو اون راه میبنن
در هر صورت از پیشنهاد فوتو شاپ و ... هم ممنون روش فکر می کنم اما با اونم چرخه زندگی نمی چرخه

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
تبلیغ کردن و زیر مجموعه گرفتن و ساعت ها پشت کامپیوتر نشستن و به خیال های واهی کلیک کردن از اون آسون تره.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

mahshin

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوستان يك نفر مردونگي كنه يكراه بدون زيرشاخه گيري و كليك2 پي به من نشون بده اگه واقعا درست بود مردونه جواب همه رو مي دم اگر هم نبود خداييش ديگه بحثشو ول كنيد بريم دنبال يك كار درست .
كي راه مشتي و قاطع سراغ داره ؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mahshin :
سلام
دوستان يك نفر مردونگي كنه يكراه بدون زيرشاخه گيري و كليك2 پي به من نشون بده اگه واقعا درست بود مردونه جواب همه رو مي دم اگر هم نبود خداييش ديگه بحثشو ول كنيد بريم دنبال يك كار درست .
كي راه مشتي و قاطع سراغ داره ؟
بهترين كار سود دهي بانك ها و بورس هستش. ولي اگه اهل ريسك باشي و يه ذره سياست داشته باشي خوب ميتوني ار هايپ ها پول در بياري.

بالا