برگزیده های پرشین تولز

كسي با b2evo كار كرده ؟؟؟

ariaboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نضر من كه از b2 كه احسان جوون فارسي كرده بود بهتره و امكاناتش هم بهتره
اگه ميشد اونو فارسي كنن كه بهتر بود . نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
سلام.فقط اومدم يه چيزي بگم به زودي ( تا دو سه روز ديگه) نسخه كاملا فارسي b2evo و wordpress آماده ميشه. ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آقا دمت گرم... يه ندا هم اينجا بده... مخلصيم.

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
حتما. ما بيشتر مخلصيم

ariaboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من wordpress رو ديدم و خيلي حال كردم
به نظر من از همشون بهتره

راستي چطور ميشه يه HTMLAREA رو توي اون براي ارسال مطلب بزاري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
HTMLAREA خودش يه راهنماي ساده داره كه توضيح داده چه جوري اون رو به يه فرم اضافه كني. سعي كن از اون استفاده كني.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
من که باهاش کار کردم و بنظرم قدرتش توی امکانات بیشتر هست. مثلا همون سیستم آر اس اس که همین امروز متوجه شدم چیه. واقعا یه تار موی B2evol رو به 100 تای MT نمیدم.

milada

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه ممكن اه به من بگيد تويbeevolution مي شه مثل ام تي مثلا براي پست كردن هم مقدمه داشت هم بدنه.تا جايي كه من ديدم فقط يه فيلد براي ورود متن جديد بيش تر نداشت. منظورم امكاني هست كه اگه مطلب زياد بود تو صفحه ي اصلي مقدمه ش باشه و بعد با كليك روي بيش تر كاربر بره سراغ صفحه ي كامل؟ آقا كامي شما كه حسابي دل و ر.ده ش رو به هم ريختيد يه نگاهي به اين سوآل هم بندازيد. يا علي!

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
چرا نداره؟ خوبم دارم. توي اديتورش يه دكمه داره به اسم M روي اون كليك كن.

milada

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دست ات درست برادر خيال ام رو راحت كردي اين b2e عجب چيزي اه بابا. فقط يه چيزى ديگه اين رو از اون جهت مي پرسم كه فرض كنيد بخواهيم يه سايت خبري باهاش بزنيم كه فكر كنم راه بده ديگه.. مي ده كه؟ تويى mt غير از اين more يه قسمت ديگه هم توي اديتورش ديده مي شه به اسم Excerpt آيا اين جا هم مي تونيم سراغي از اون بگيريم.يا علي!

milada

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
و يك قضيه ي ديگه مي شه اين برنامه رو جوري تنظيم كرد كه بلاگ ها رو فقط عده يي از كاربران ببينند كه ثبت نام كردند؟

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از milada :
و يك قضيه ي ديگه مي شه اين برنامه رو جوري تنظيم كرد كه بلاگ ها رو فقط عده يي از كاربران ببينند كه ثبت نام كردند؟
در مورد كل يه وبلاگ نديدم تا الان.ولي در مورد هر پست چرا ميشه.
موقع پست زدن از منوي سمت راست(Status) گزينه (Protected (Members only) ) رو انتخاب كن. اينجوري اون پست رو فقط كسايي كه ثبت نام كرده باشند مي بينند.

milada

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي كامي عزيز. و يك نكته ي ديگه هم مي خواستم بپرسم كه آيا امكان داره مثلا بر اساس تعداد لينك ها يا هر چيز ديگه يي پست ها رتبه بندي بشن؟ مي دوني منظورم چي اه؟ مثلا فكر كنم اومده تعداد مراجعه كننده گان رو رتبه بندي كرده ده تاي برتر و آخرين ها و اين حرف ها. حالا چه توي همين برنامه چه توي سستم ديگه مي شه باكليك هايي كه مثلا روي تايتل هريك از پست ها براي خواندن مطالب كامل مي شه بگيم كدوم يك از پست ها بيننده ي بيش تري داشته بنابراين بالاتره؟ اگه فرض كن هرپست رو به طور كامل توي صفحه ي اصلي نمايش نديم. يه هم چين چيزي نمي دونم تونستم خوب بگم يا نه آخه دارم با عجله مي نويسم. يا علي!

بالا