برگزیده های پرشین تولز

كسي با m65 زيمنس كار كرده؟

imanflash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
كسي هست كه با اين گوشي كار كرده باشه و يا اونو داشته باشه ؟
البته اشكالات زيادي داره..دوربين بي كيفيت..و حافظه پايين 11 مگابايت از معايب بزرگشه...
اما قيافه قشنگي داره و ضد ضربه..ضد آب و ضد گرد و غبار هست...
قيمت پاييني هم داره..
مشكلي كه دربارش شنيدم اينه كه در كمتر از دو روز نياز به شارژ مجدد داره....
كسي ميتونه كمكي بكنه؟
اين هم عكسش:
m65 زیمنس

amir4412

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من کار کردم.
خودت تقریبا درست گفتی
دبگه چی ؟؟؟

salehara

Registered User
لایک‌ها
0
سلام آقا من حدود 1 سال و خوردس دارم این گوشی رو گوشی سگ جونیه یعنی اگه هر گوشی دیگه ای بود تا الان اینقدر که من ضربه زدم بهش داغون می شد ولی این آخ نگفته !
ولی خوب مثلا وقتی 110 تا اینها sms می مونه تو باکسش همش هنگ می کرد . دوربینش هم بد نیست گرچه من اصلا استفاده نمی کنم ولی عیت بزرگش نداشتن بلوتوث هست که الان ها که اکثر گوشی ها دارن خوب نیست ولی خوب گوشی کاملا خاصی هیت با استیل خواص خودش که کمتر کسی داره ;)

soroush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هم يکسالي M65 داشتم، به تشويق من داداشم رفت سراغ زيمنس ولي S65 خريد، دوربين اين در مقايسه با اون کيفيت خيلي بهتري داره، حافظه اش با اينکه 11 مگ بيشتر نبود، من هيچوقت 6 مگ اش رو هم پر نکردم ، 3 4 تا آهنگ WAV که مي‌خواستم رو ريخته بودم روش براي زنگ ، با 4 5 تا بازي جاوا.
کابل ديتاش رو هم بخري خيلي کمتر با اين گوشي مشگل پيدا مي‌کني چون ميتوني دائم سيستم عاملش رو آپديت کني و هر سري من اين کار رو کردم خيلي خنگ بازيهاش کمتر ميشد. مشکل حافظه ي پايين هم از بين مي‌رفت.
امکاناتي رو که اين M65 بدون سر و صدا داشت ، خيلي از گوشي هاي پر سر و صداي نوکيا هم بهت نميدن !
به خاطر گوشه هاي گردش خيلي خيلي خوشدسته، من بعدش 3230 خريدم ولي هر دفه اين M65 رو مي‌گرفتم دستم کيف مي‌کردم!
براي اطلاعات و نرم افزار و زنگ و تم و نرم افزار اصليش برو تو اين سايت : http://www.m65.info
اگه ديدي آلمانيش اذيت ميکنه با مترجم گوگل برو. يعني از اينجا برو
من هميشه اين کار رو مي‌کردم و سايت به باحالي اين براي پشتيباني گوشي ها تا حالا نديدم!
در مقايسه با نوکيا 3230 :
کار با گروه هاش تو آدرس بوک خيلي بهتره، ( مثل تخصيص نوع زنگ و ... )
امکان سرچ شماره تلفن و اعداد تو متن SMS هاش خيلي راحته ،
بلندگوي خيلي باحالي داره ! ( يعني وقتي تو ماشيني بذار رو بلندگو و ديگه گور باباي هندزفري! )
هنگ و خنگ بازيهاش کمتره
بازيهاي جالب روش هست
صدمه پذيريش خيلي کمتره.
دوربينش به خوبي 3230 يه
زمان دشارژش که گفتي عين 3230 يه
سرعت منو هاش مثل 3230 يه

بلوتوث نداره و ارتباط کامپيوتر از طريق کابل، کنده.
تو بازار نرمال نيست براي فروش .
کارت حافظه نميخوره. اينجوري آدم تصور ميکنه که مشکل پيدا ميکنه.
آنتن اش از نوکيا ضعيف تره

خلاصه همينا
سروش

بالا