برگزیده های پرشین تولز

كسي بلده با ++dc كار كنه ؟؟؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
سلام خدمت دوستان
من اين نرم افزار را نصب كردم اما نتوانستم به هيچ جايي وصل بشوم .
لطفا راهنمايي بفرماييد .

athar

Registered User
لایک‌ها
8
دوست عزیز
توی این برنامه شما به روم (Hub) هایی که کاربرها از قبل ساختند وصل میشی و میتونی از کامپیوتر کسانی که توی این رومها هستن فایل دانلود کنی. این روم ها قوانینی دارند. مثلا برای ورود به فلان روم باید مثلا 10 گیگا بایت اطلاعات خودت رو به اشتراک بذاری یا یه روم دیگه نیازی به اشتراک گذاشتن نداره.
اما برای اینکه بتونی وارد تمام روم ها بشی ببهتره که تمام اطلاعات هارد دیسکت رو به اشتراک بذاری.
برای این کار به مسیر زیر برو:
File/Setting
توی قسمت Sharing دکمه AddFolder رو بزن و تمام قسمت هایی که میخوایی به اشتراک بذاری رو اینجا وارد کن. مثلا تمام هارد دیسک ها.
UploadSlot رو هم به 2 تغییر بده.
حالا که تنظیمات انجام شد Ok بزن.
توی پنجره اصلی برنامه اولین دکمه رو که PublicHubs نام داره رو بزن. این دکمه تمام هاب ها یا همون روم های فعال رو مثل یاهو برات باز میکنه و میتونی وارد هر کدوم که خواستی بشی. پیشنهاد میکنم برای اینکه جستجوی فایلهایی که میخوایی بهتر نتیجه بده وارد حداقل 5 هاب بشو و بعد فایل مورد نظر رو جستجو کن.
وقتی میخوایی وارد یک هاب بشی چند ثانیه طول میکشه. اگه مقدار فضایی که به اشتراک گذاشتی برای ورود به هاب کافی باشه ورودت با موفقیت انجام میشه و لیست کاربرهایی که توی اون هاب هستند رو سمت راست میبینی.
در ضمن این هاب ها امکان چت هم دارن. اما هیچوقت توی هاب یعنی جایی که تمام یوزرها پیغام تورو میبینن چیزی ننویس. چون احتمالا توسط ادمین هاب بن میشی.
حالا که وارد هاب ها شدی باید فایل مورد نظر رو جستجو کنی.
روش کار به این صورت هست:
روی دکمه Search بزن. نام فایل مورد نظر رو انتخاب کن. همینطور نوع فایل رو. بهتره که چک مارک "Only users with free slots" رو روش کنی.
توی قسمت Hubs هم تمام هابهایی که میخوایی توی اونها جستجو صورت بگیره رو انتخاب کن. (معمولا همه) و بعد روی Search کلیک کن.
وقتی شما به نرم افزار لوگین میکنی نرم افزار یک لیست از فایلهای روی کامپیوتر تو تهیه میکنه و اون رو برای برای قسمت جستجو به اشتراک میذاره. وقتی شما روی دکمه Search کلیک میکنی در حقیقت نرم افزار تمام "لیست فایل"هایی که مربوط به کاربرای هاب های مورد نظر هست رو برای فایل مورد نظر شما جستجو میکنه و اگه چیزی پیدا کنه اون رو نشون میده.
با تمام این تفاسیر جستجوی یک فایل فقط چند ثانیه وقت میبره.
اگه سوالی هست در خدمت هستم.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
توضيحات خيلي خوبي بود.
ببين اطهر. اگه من دانلودم تموم بشه يا وسط دانلود متوجه بشم كه كسي هم داره از هارد من دانلود ميكنه و من متوقفش كنم آيا مشكلي پيش مياد؟

athar

Registered User
لایک‌ها
8
خواهش میکنم
من چند بار این کار رو کردم و مشکلی هم پیش نیومد.
اما مطمئن نیستم.

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
قطع كردن كسي كه از شما در حال دريافت فايل هست برخلاف Netiquette هست و بهتره بگذارين بقيه هم از شما فايل دريافت كنن (بخاطر بشردوستي و انسانيت و مرام و معرفت و .... :lol: ) ولي كنترلش كنين چون اگر خط send شما پر بشه (كه با برنامه هاي p2p خيلي راحت و سريع ميشه) دريافت هم نخواهيد داشت و باصطلاح خط كور ميشه.
ضمنا اگر reportهاي متوالي از شما در مورد قطع دريافت فايل يا ليست هاي كاذب ارسال بشه با مشكل مواجه ميشين!

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دوست عزيز
ممنونم از راهنمايي شما . حتما كار ميكنم و اگر به مشكلي برخوردم حتما مزاحم شما ميشوم .

با سپاس از شما دوست گرامي

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
سلام اطهر جان
ممنون از راهنماييت . توانستم باهاش كار كنم و فايل هم بگيرم .
فقط 2 سوال داشتم .
اول اينكه وقتي يك مواردي را انتخاب ميكني و حجمشان زياد است اگر از برنامه بيرون بيايي آيا با بازگشت مجدد مثلا يك روز ديگر نرم افزار قادر است از ادامه فايل ها را دانلود نمايد . چون يكبار امتحان كردم ولي بعد از خارج شدن و بازگشت دوباره تمام ليست انتخابي پاك شده بودند .
دوم اينكه در قسمت مربوط به ليست هاب فقط 2 آدرس بود آيا مي توان آدرس هاي بيشتري را به اين ليست اضافه كرد . البته همين 2 ليست كلي فايل داخلشان است اما براي اطلاعات ميپرسم .

ممنون از راهنمايي شما

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از behroozsara :
سلام خدمت دوستان
من اين نرم افزار را نصب كردم اما نتوانستم به هيچ جايي وصل بشوم .
لطفا راهنمايي بفرماييد .

من بلد نيستم. :D

athar

Registered User
لایک‌ها
8
نه دوست من
فکر نمیکنم چنین امکانی وجود داشته باشه و اگه DC بشی فکر نمیکنم بتونی دوباره دانلود کنی
در مورد لیست هاب ها هم فکر کنم مشکل از شما باشه. چون صدها هاب پابلیک هستند.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
اول اينكه وقتي يك مواردي را انتخاب ميكني و حجمشان زياد است اگر از برنامه بيرون بيايي آيا با بازگشت مجدد مثلا يك روز ديگر نرم افزار قادر است از ادامه فايل ها را دانلود نمايد . چون يكبار امتحان كردم ولي بعد از خارج شدن و بازگشت دوباره تمام ليست انتخابي پاك شده بودند .
برای این جور فایل ها کسانی رو انتخاب کنید که اتصال خوبی دارن
بیشتر کسانی که اونجا میان بعد از یه مدت معتاد میشن به اونجا و برای همین شما فقط هاب رو ذخیره کن اگر الان قطع شدی فردا بیا همون هاب رو باز کن اگر اون یارو فردا هم انلاین بود دوباره شروع میشه.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
آره با Tsotodeh موافقم.
الویت کسانی که ازشون دانلود میکنی با اونهایی هست که T1 و Cable و ...... دارن.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
از همه شما ممنونم

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
سلام دوستان
يك مشكلي پيش اومده
يكي از دوستان adsl از شركت پارس آنلاين داره . برنامه را نصب كردم بعدش هم هاب ها را پيدا كردم ولي به هركدامش كه كانكت ميشدم هيچ چيزي را در جستجو نشان نمي داد . درحاليكه با خطوط تلفن خيلي سريع هم اينكار را انجام ميداد . اگر كسي از دوستان اطلاعاتي در اين زمينه دارند لطف كنند .

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان عزيز اگر فايلي رو شروع به دانلود كرديد و وسط كار قطع كرديد ميتوانيد براي بار بعدي كه كانكت شديد دوباره به صورت اتوماتيك اصطلاحا resum خواهد شد به شرطي كه به هاب وصل شيد براي اتوماتيك كردن اتصال هاب ها در ابتداي اجراي دي سي ميتوانيد اونارو توي favaخودتون اضافه كنيد در ضمن اكر يه يوزري كه ازش فايل ميگيريد هم اف لاين شد مهم نيست روي فايل توي download queue كليك راست كنيد و search altrnate رو بزنيد در ضمن ميتونيد ليست هاب هارو در گوگل نيز سرچ كنيد از اين آدرس هم ميتونيد ليست هابهايي كه دوست داريد و يا موضوع خاصي رو ميخوايد پيدا كنيد http://www.hublist.org سوال ديگه ايي هم داشتين من در خدمتم

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از behroozsara :
سلام دوستان
يك مشكلي پيش اومده
يكي از دوستان adsl از شركت پارس آنلاين داره . برنامه را نصب كردم بعدش هم هاب ها را پيدا كردم ولي به هركدامش كه كانكت ميشدم هيچ چيزي را در جستجو نشان نمي داد . درحاليكه با خطوط تلفن خيلي سريع هم اينكار را انجام ميداد . اگر كسي از دوستان اطلاعاتي در اين زمينه دارند لطف كنند .
اين مشكل به خاطر اي پي شما هست ميتونيد اينكارو كه ميگم بكنيد شايد مشكلتون حل بشه بريد داخل تنظيمات (setting) و در زبانه connection setting حالت اتصال را روي passive قرار دهيد

براي مشكل send هم من پيشنهاد ميكنم كه فايلهايي رو كه shar ميكنيد رو به صورت نامنظم بريزيد يعني فايلهاتون هرچه بيشتر كلاسه شده باشن دسترسي به اونال بيشترن و توي سرچ ها بيشتر ميان البته شما اگر هرچي بيشتر send داشته باشيد گريدتون بالا تر ميره و سرعت بيشتر ميتونيد دانلود كنيد ولي نگران نباشيد اگر هيچي هم آپ لود نداشتيد بازم دانلودتون مشكلي پيش نمياد

دلکوک

Registered User
لایک‌ها
0
یاری کننده ای هست؟! ++DC هنگام جستجوی هاب ارور time out میده و هیچ هابی نمایش داده نمیشه .. پورتش بسته شده؟ من یوزر adsl سپنتا هستم ...

frog

Registered User
لایک‌ها
36
++DC صرفآ از یه پورت خاص استفاده نمی کنه برای امتحان شماره پورتشو عوض کن

2- با یه نرم افزار p2p دیگه مثله emule استفده کن ببین server پیدا می کنه .

3- یه زنگ بزن شرکت ازشون بپرس . چون من با dial up پورتامو بستن .

بالا