برگزیده های پرشین تولز

كمك از برنامه نويسان

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
با سلام من 6 ماهه دارم php كار مي كنم و .. مي خوام بدونم چه كارهايي بايد كرد كه سايت هك نشه ؟؟ آخه من يه چند تا سفارش مهم دارم و مي ترسم ... يهني هميشه از امنيت و هك شدن مي ترسيدم ... شنيدم بيشتر هك شدن سايت ها مر بوط به هاستينگ است يعني مربوط به امنيت سرور است ... ولي حتما كار هايي هست كه طراح بايد انجام بده يا تنظيمات خاصي كه روي سرور انجام بده ... اگه ميشه صاحب نظران امر كمك كنند .
در ضمن من از سرور هاي آنسي كام مشهد ansicom.net استفاده ميكنم اگه ميشه در مورد امنيت سرور نظر بدين :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از elecit :
با سلام من 6 ماهه دارم php كار مي كنم و .. مي خوام بدونم چه كارهايي بايد كرد كه سايت هك نشه ؟؟ آخه من يه چند تا سفارش مهم دارم و مي ترسم ... يهني هميشه از امنيت و هك شدن مي ترسيدم ... شنيدم بيشتر هك شدن سايت ها مر بوط به هاستينگ است يعني مربوط به امنيت سرور است ... ولي حتما كار هايي هست كه طراح بايد انجام بده يا تنظيمات خاصي كه روي سرور انجام بده ... اگه ميشه صاحب نظران امر كمك كنند .
در ضمن من از سرور هاي آنسي كام مشهد ansicom.net استفاده ميكنم اگه ميشه در مورد امنيت سرور نظر بدين :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

هیچ کاری خاصی نیست
تو فقط وقتی داری برنامه نویسی میکنی نکات امنیتی رو رعایت کن همین مثل htmlcpecialchars یا HTTP_*_VARS$ یا اینجور چیزا...

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کاره چندانی نمی تونی بکنی
بیشتره با ادمین سروره
مثلا اگه جایی برای ثبت نام و یا لاگین کردن و یا ایمیل فرستادن هست اقدامته اولیه برای جلوگیری از اسپم رو کرده باشی

و یا اگه سایتت قسمت اعضا داره جایی یا سوراخی باز نزاری که طرف بدن لاگین بتونه بره تو

بالا