برگزیده های پرشین تولز

كمك براي تبديل فايل sis به sisx

abbas3stars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز.
ميخواستم ببينم چطوري ميتونم فيلهاي sis رو به sisx تبديل كنم.
اگر براي اين كار به نرم افزار احتياج است لطفا نرم افزارش رو برام بذارين.
ازتون خيلي ممنونم.:D

abbas3stars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه فایده ای داره این کار؟

آخه نرم افزارهايي كه مثلا براي N70 ام دارم روي N93i جواب نميده.لصفا اگه ميشه من رو درباره ي تبديل sis به sisx راهنمايي كنيد.
در ضمن ميخواستم ببين نرم افزاري ميتونيد به من معرفي كنيد كه فلاشر N93i رو دقيقا مثل K750 به طور دائم روشن كنه.
ازكمكي كه به من مي كنيد ممنونم.:D

abbas3stars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد در ضمن اگر به من بگيد حالا اين دفعه چطور ميتونم فايلهاي sisx رو به sis تبديل كنم ازتون واقعا ممنون ميشم.:blush:
آقا امين ميتوني به من بگي كه چطور ميتونم فايلهاي فرمت rar رو هم به فايلهاي sis و sisx تبديل كنم ، آخه من اين روزها سرم با تبديل فايهاي نرم افزاري و گيم خيلي شلوغه . قربونت برم .

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ای بابا ...شما توقع داری همه چیز به چیز دیگه تبدیل بشه....در خواستهای شما مثل این میمونه که بخوای یک فایل exe رو به ام پی تری تبدیل کنی!!!...حتی فایل sis هم به sisx تبدیلش غیر ممکنه...چون هر کدام سیمبینهای ورژن متفاوتی رو برای نصب شدن میطلبه....درخواست دومتون هم مصداق همین مثالی که من زدم هست!!!!.....فکر نمیکنم اون چیزی که توی ذهن شما در این مورد هست امکان داشته باشه!!!!....نهایتا اگر میخواین یک نرم افزار sis که برای ورژنهای قدیمی تر هست رو داشته باشید باید کوشش کنید که ورژن جدید همون برنامه رو با فرمت sisx (که مخصوص گوشی شماست) پیدا کنید!!!!...

بالا