برگزیده های پرشین تولز

كمك براي خريد هدفون مناسب

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
کلا پی اس پی کیفیت صوتیش اصلا خوب نیست....
و هدفون های خود پی اس پی هم جالب نیستن....شما اگه زیر 20 میخوای خرج کنی همین ep630 کریتیو رو بگیر که حدود 18 تومنه و کیفیتش خوبه و باس قوی ای داره...فقط مواظب باش قلابیش رو بهت نندازن....در مورد اینکه از کجا بفهمیم اصل هست یا نه من فقط میدونم که اصلش توی جعبه نارنجی رنگ هستش ...از نمایندگی بگیر تا مطمئن باشی...در ضمن این مدل کریتیو از مدلهایی هستش که داخل گوش فرو میره......
اگه میخوای بیشتر خرج کنی ex35 سونی هستش که مدل خیلی خوبیه و 25 تومن هم قیمتش هست..این مدل هم از مدلهایی هستش که داخل گوش فرو میره...
به نظر من برای پی اس پی بیشتر از این ارزش نداره خرج هدفون بکنی...
برای آیپاد تاچ هم باز هم بستگی به هزینه ای که میخوای بکنی و انتظاری که از هدفون داری.....تو رنج قیمت حدود 20 تا 100 تومن به نظر من کارهای سونی و کریتیو بهتر هستند.....

EP 830 هم خوبه.با گارانتی شاب بگیرین که قلابی نباشه.جعبش مهم نیست.آواژنگ نباشه فقط

میـلاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام

دنبال یک هدفونی هستم که امکانات زیر را داشته باشه

وضوح صدا عالی ، باس زیر خوب و همینطور تفکیک پذیری بالا

قیمت بین 70 تا 150 تومان

پلایر مورد استفاده بتده iriver می باشد.

( T-jays ( Jays Three

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
درود. من هدفون زياد داشتم ولي حرفه اي نبودن. حالا دنبال يه هدفون (روكوشي) حرفه اي هستم و قيمت هم تا 300 و مهمترين فاكتورم هم كيفيت هست. راحتي هدفون هم برام مهمه چون روزي 3 ساعت حداقل رو كوشمه. كسي مي تونه راهنمايي كنه؟

سپاس

عزیز شما یه نگاه به Audio Technica M50 بنداز. تو بازار ایران یکی از بهترین گزینه هاییه که میتونی بخری.

TCWA

Registered User
لایک‌ها
24
سلام.من یه هدفون میخوام با رنج قیمت 20 تا 25 تومن.فقط یه نکته اش برام مهمه که صدای اطرافو کم کنه و کیفیت صداش خوب باشه و گوش رو اذیت نکنه.ممنون

میـلاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام.من یه هدفون میخوام با رنج قیمت 20 تا 25 تومن.فقط یه نکته اش برام مهمه که صدای اطرافو کم کنه و کیفیت صداش خوب باشه و گوش رو اذیت نکنه.ممنون

تا این رنج نمیتونی چیز خوبی پیدا کُنی . بهتره پول ـتو جمع کُنی یه Creative EP-830 بخری تا حداقل امکانات یه اِرفون خوب رو داشته باشی و از صداش لذت ببری . ( نکته ای رو بهت میگم که خوب گوش کُن ! : با گارانتی آواژنگ نخر که فیکه ! EP-830 رو فقط با گارانتی شاب بگیر ) قیمت ـش حدود 50 تا 55 هزار تومن هست . هدفون خوبیه ازش راضیم ! ;)

TCWA

Registered User
لایک‌ها
24
به قول بچه ها دوشواری دازه 50 تومن بدی هدفن
2i8d4ao.gif
دوستان نظرتون در مورد اینا چیه فقط برا فیلم دیدن میخوام

رایانه و ماشین های اداری :: بلند گو، هدست و وب کم :: هدفون :: هدفون Energy E510 DJ - چاره: فروشگاه اینترنتی
رایانه و ماشین های اداری :: بلند گو، هدست و وب کم :: هدفون :: هدفون Urban 420 - چاره: فروشگاه اینترنتی

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
کسی میدونه فرق کریتیو 630 با 630i چی هست؟ کدوم بهتره؟

مدتی هست کریتیو 630 استفاده میکنم، راضیم. تو همین قیمت ها هم هست.

star_nick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
دوستان من هيچ سررشته اي از اين هدفونا و مدلاشون و اينا ندارم امّا برای خواهرم ميخوام يکی بخرم ايشون ارگ ميزنه و هدفونو برای وصل کردن به ارگش ميخواد.ميشه يه مدل خوب بهم معرفی کنيد؟

dr.dvd

Registered User
لایک‌ها
0
درود
میخواستم راجع به سان دیسک سانسا بدونم : تو بازار هست هنوز؟ قیمت؟ جایگزینه مناسبتری هست با این قیمت؟

HAMID-ITI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بدو بیا حراجش کردیم انواع سی پی یو سوخته در کنارش یونم میدیم(مجانی)
biggrinsmiley.gif

زیر قیمت
winksmiley02.gif

همین حالا اقدام کنید فردا دیر است
happysmiley.gif

wubsmiley.gif
wubsmiley.gif
wubsmiley.gif

pm bedid

Sad Larry

Registered User
لایک‌ها
30
درود بر دوستان و عزیزان

من بین این دو هدفون موندم نظرتون چیه؟ :

"""""

سلام دوستان،

من مدت زیادیه AKG K99 رو نشون کرده بودم که بخرم؛ امروز بازار ایران و پایتخت رو زیر و رو کردم و هر چی آت و آشغال ibeats اینا ریخته ولی چهار تا جنس درست حسابی پیدا نمیشه و اصن یه وضی؛ توی پایتختم که همه چی رو به قیمت عمه ـشون چند برابر قیمت میفروشن اصن بی صاحاب تر از این پایتخت من تو عمرم ندیدم...

K 99

AKG K99 Headphones | Musician's Friend

تنها جایی که یافت میشه مثل اینکه جمهوری هست که یارو داره بدون گارانتی میده 125 تومن...

آواسانم جداً ری*ده با این خدماتش؛ نصف محصولات رو اصلاً وارد نمیکنه...

البته من از هرکی بخرم پشت فاکتور باید قید کنه که در اصالت جنس شکی نیست وگرنه پس باید بگیره چون من با خود شرکت اصلی، از طریق ایمیل چک خواهم کرد شماره سریال و مشخصات رو... :eek:

گارانتیم برای هدفون کشکه و فقط یه دزدیه که واسه ـش مثلاً 20 تومن گرونتر بفروشن که "مثلاً" گارانتیه...! یه هدفون مشکلات چندانی براش پیش نمیاد و مهمترین معضلش قطعی کابله که اینم از گارانتیاشون خارجه پس اصولاً گارانتی درباره هدفون و غیره کشکی بیش نیست؛ یه قطعی کابلو بچه ـم میتونه درست کنه دیگه کسی که واسه همچین چیزی بخواد بره گارانتی خیلی باید اسکل باشه...!

AKG K99 محصولی بسیار عالی، با کیفیت صدای بسیار خوب و بسیار خوش ساخت از نامی آشنا و پرسابقه ـس...

در تمامی review ـهایی که درباره این محصول یافت میشه، چیزی غیر از تعریف و شگفت زدگی از کیفیت دیده نمیشه؛ من که هیچ مورد نارضایتی از این محصول در گوگل نیافتم و همگی اذعان دارن با این قیمت واقعاً محشره...

این محصول با قیمت رسمی 89 دلار (که تا 75 هم در فروشگاه های اینترنتی پیدا میشه؛ دست دوم زیر 70) توی ایران باید یه قیمتی در حد نهایت 100 تومن داشته باشه که مشخصاً اون 125 تومنیه داره گرون میده...

ولی اینجا ایرانه و چه چیزی روی قیمتش هست که این باشه و همه چیز حداقل 30 درصد بالاتر از قیمت بفروش میرسن (بحث سود نیست چون اینا در خرید تعداد بالا تخفیف میگیرن و سودشون اونوره؛ اینکار گرون فروشیه که امری عادی در ایرانه! و لیاقت ملتی که هر چیزی رو سه برابر قیمت میکنن تو پاچه ـشون هم همینه! ما که چند سال دیگه رفتنی ایم پس به من چه بمیرن تو همین وضع)...

حالا در کل نظرتون چیه؟ به نظرتون بگیرمش یا نظری درباره محصولی از شرکت دیگه دارید (تا همین قیمت نهایت 130)؟

از Philips, Creative, ibeats, Sony, Panasonic لطفاً پیشنهاد ندین؛ فقط AKG و جنسایی که از لحاظ کیفی "قابل مقایسه" باشه. مثل Sennheiser که البته میدونم قیمتاش بالاتر از این حرفاس... :eek:

UPDATE:

سایت ایران-استودیو رو یادم رفته بود؛ نوشته 95 تومن و آدرسشم میدونم کجاس بعد تقاطع حافظ-جمهوریه و قبلاً مغازه ـشو دیدم...

iran-studio.com | Akg

به نظر من یکی از معدود جاهای درست حسابی این شهر همون بعد تقاطع جمهوری و حافظ و اون ساز و لوازم موسیقی فروشا هستن؛ چطور یادم نبود برم اونجا بخرم :D

نظرتون درباره Audio Technica ATH M35 در مقایسه با AKG K99 چیه؟ البته اولین تفاوتشون بسته بودن اولی و نیمه-باز بودن دومیه... از طرف دیگه، k99 محدوده فرکانسی 18hz تا 22khz رو پشتیبانی میکنه با نهایت 112db ولی m35 محدوده فرکانسی کمتر (20hz تا 20khz) و نهایتاً خروجیش 100db هست... از طرف دیگه به نظر میاد بیس m35 بیشتره ولی جزئیات چی؟

Audio-Technica - Microphones, headphones, wireless microphone systems, noise-cancelling headphones & more : ATH-M35 : Closed-back Dynamic Stereo Monitor Headphones

K 99 - Specifications

حالا از لحاظ کیفیتی، افرادی که صدای هر دو رو شنیدن یه ریوییویی بدن ممنون میشم. نظریم داشته باشین پذیراییم...
happysmiley.gif

مصرف اعتیادگونه من هم نقاط اوج موسیقی، یعنی گستره وسیع متال و کلاسیک هست. و بقیه رو به قسمت چپ هم حساب نکرده و برام مهم نیستن... :eek:

""""

راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوم) - Page 53

Last edited:

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
دوستان من میخوام یه هدست خوب برای گوشیم بخرم.گوشیم n97 هست.از beat tour خیلی خوشم اومده ولی نمیدونم بازده ی خوبی روی گوشیم داره یا نه؟ بعد از کلی جستجو متوجه شدم که امپدانس خروجی صدای گوشیم 32ohm هست و بیتس تور 16ohm هست.حالا موندم چیکار کنم.این مقدار امپدانس حتما باید مساوی باشه تا بازده خوب باشه؟ یا با این شرایط هم خوبه؟ کسی با این گوشی امتحان کرده تا حالا؟ ممنون میشم آگر جواب بدید.عجله دارم هفته بعد دیگه میخوام برم بخرم...

Ambitionz As A Fighta

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان من میخوام یه هدست خوب برای گوشیم بخرم.گوشیم n97 هست.از beat tour خیلی خوشم اومده ولی نمیدونم بازده ی خوبی روی گوشیم داره یا نه؟ بعد از کلی جستجو متوجه شدم که امپدانس خروجی صدای گوشیم 32ohm هست و بیتس تور 16ohm هست.حالا موندم چیکار کنم.این مقدار امپدانس حتما باید مساوی باشه تا بازده خوب باشه؟ یا با این شرایط هم خوبه؟ کسی با این گوشی امتحان کرده تا حالا؟ ممنون میشم آگر جواب بدید.عجله دارم هفته بعد دیگه میخوام برم بخرم...

راهنمایی ـتون کردم :)

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
تا 50 تومان ! 9750 فیلیپس کیفیت بسیار خوبی داره !

تا 100 تومان بلوتوث چی پیشنهاد می دید ؟

Vallio

Registered User
لایک‌ها
9

درود
میخواستم راجع به سان دیسک سانسا بدونم : تو بازار هست هنوز؟ قیمت؟ جایگزینه مناسبتری هست با این قیمت؟

سانسا 2 گیگ پارسال 45 بود ، الان دیگه گیرت نمیاد !
جایگزین دیگه هم توی این قیمت زیر 100 نداریم !

ایریور تی 9 من داشتم ، پارسال خریدم 90 ، الان دورو بر 180 هست ، کیفیت خوبی داشت توی رنج خودش الان دیگه با این قیمت اصلاً ارزش خرید نداره !

arasteh777

Registered User
لایک‌ها
30
سلام نظرتون راجع به این ایرفون چیه؟
تا 100 تومن چی پیشنهاد میکنید؟
[h=3]Headphone Philips SHE9800[/h]

بالا