برگزیده های پرشین تولز

كمك در حل مشكل فرم تماس با ما

persianflash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ما يه مشكل اساسي داريم با اين فرم هاي تماس با ما با استفاده از php. تقريبا مي شه گفت از هر آموزشي كه استفاده كردم جواب نداده . نمي دونم مشكل از كجاست . بعضي ها گفتن مشكل از هاسته به اين دليل كه از سرور ميل پشتيباني نمي كنه ولي تو بعضي از آموزشها از تابع ميل استفاده شده به اين معني كه ديگه دخلي به ميل سرور نداره پس مشكل نمي تونه از هاست باشه . آها داشت يادم مي رفت مشكل من اينه كه با پر كردن فرم و سند كردن اون پيام تشكر به خاطر ميل زدن رو ميبينم ولي هيچ وقت اون ايميل ها به دستم نمي رسه .

براي روشن شدن موضوع :

آموزشي كه ازش استفاده كردم :
http://www.aghajani.com/article.php?id=10

هاست رايگاني كه ازش استفاده مي كنم :
http://orgfree.com

آدرس فرم تماس با ما :
http://behrouz.orgfree.com/contact.php
هر كس تو اين زمينه اطلاعاتي داره به داد ما برسه ثواب داره به خدا ...........​

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
نباید مشکلی داشته باشه

ولی چند تا احتمال هست 1 اگه ایمیل یاهومسنجر میدی ایمیل یک راست می ره توییbulck می ره ولی اگه به جیمیل یا .... بدی باید درست باشه اگه دیدی نشد بهتره از آموزش مجید آنلاین استفاده کنی که در مقالات سایت مجید آنلاین بصورت فایل زیپ برای دانلود گزاشته شده ولی اگه کل فایلی که آپلود کردی رو بزاری تا ببینیم بهرته

persianflash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينيد من از gmail استفاده مي كنم و دچار اين مشكل هستم . در ضمن اون آموزش توي مجيد آنلاين هم جواب نداده . نمي دونم مشكل از كجاست ؟ شايد مشكل از من باشه :blush: ؟

شما دوستان اگه از يه هاست رايگان استفاده كرديد و جواب داده خواهشا آدرس اون رو بديد يه امتحاني كنيم ..........

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
همین تازگی تو یکی از تاپیک ها اموزش کامل و کد رو گذاشته بودم

persianflash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيز دلم مشكل من آموزش يا كد و (فكر كنم از اونم استفاده كرده باشم)... نيست . مشكل منه اينه كه هيچوقت اون ايميلي رو كه واسه خودم مي فرستم دريافت نمي كنم (تا الان از 13 روش استفاده كردم) .شما دوستان اگه از هاست رايگاني استفاده كرديد و جواب داده ما رو هم خبردار كنيد .....

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
اگه ايميل بدون محتويات دريافت ميکني به احتمال زياد سرورت مشکل داره البته احتمال اينکه اين مشکل رو هم در حال حاضر داشته باشي بعيد نيست

Parsa_361

کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از persianflash :
عزيز دلم مشكل من آموزش يا كد و (فكر كنم از اونم استفاده كرده باشم)... نيست . مشكل منه اينه كه هيچوقت اون ايميلي رو كه واسه خودم مي فرستم دريافت نمي كنم (تا الان از 13 روش استفاده كردم) .شما دوستان اگه از هاست رايگاني استفاده كرديد و جواب داده ما رو هم خبردار كنيد .....
خوب اگه اینجوریه که میگی 100% اشکال از هاستت هست !

من شنیدم با توابع سوکت PHP میشه با پرتوکول SMTP وصل شد و به صورت دستی ایمیل فرستاد
البته من خودم این کار رو بلد نیستم
ولی میتونه مشکل رو حل کنه !

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز من یک ماه تمام این مشکل رو داشتم!!!! /:)
ولی خوشبختانه بعد از خوندم همه راهنمایی هایی که در این زمینه شد و بعد از یک ماه فهمیدم که این روزها از طریق php (با تابع خودش) با هیچ نوع هدری نمیتونی ایمیل به yahoo - gmail - hotmail بفرستی.

من کارم با توابع smtp راه افتاد
این smtp class از همه شون بهتر کار کرد و امکانات خوبی هم داره!
attach kardam!

فایل های ضمیمه

• smtpclass-2004-10-04.zip
    9.6 KB · نمایش ها: 13

hba

کاربر فعال
لایک‌ها
1
بابا گرفتم مشکل از چی هست
خوب معلومه تمام هاست های رایگان به هیچ وجه نمی زارند ایمیل بزنی چون راحت می شه یه اسپمر روش گذاشت و دنیا رو به فنا داد که و خود سرور رو ترکوند
مطمئن باش از سایت رایگان نمی تونی ایمیلی ارسال کنی

دیدی گرفتم

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از hba :
بابا گرفتم مشکل از چی هست
خوب معلومه تمام هاست های رایگان به هیچ وجه نمی زارند ایمیل بزنی چون راحت می شه یه اسپمر روش گذاشت و دنیا رو به فنا داد که و خود سرور رو ترکوند
مطمئن باش از سایت رایگان نمی تونی ایمیلی ارسال کنی

دیدی گرفتم
خوب روی سرورهای معمولی هم نمیتونی به این سه تا بفرستی! :D

hba

کاربر فعال
لایک‌ها
1
به کدوم 3 تا با سایت خریداری شده نمی تونی میل بزنی؟؟؟؟
با سایت رایگان به هیچ روشی نمی تونی بزنی

من رو سایمت خودم الان یه اسپمر گذاشتم بعضی وقت ها کرمم می گیره ایمیل های این تلویزیونها رو اسپم می کنم
ولی رو رایگان نمی شه

persianflash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از همه دوستان ممنون به خاطر راهنمايهاشون مخصوصا از sama_sally عزيز . چك ميكنم ببينم مشكلم حل ميشه يا نه ..:cool: در ضمن مطمئن هستيد كه از هاست رايگان نميشه . آخه قبلا بعضي از دوستان گفته بودن كه اين كارو انجام دادن :blink:

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
سالاز ولی چرا میشه جمیل که 100 % میهش یاهو هم میشه فقط تویی ایندکس مستقیم نمی ره می ره تویی bulck مال هاتمیل رو امتحان نکردم تا حالا

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Adel :
سالاز ولی چرا میشه جمیل که 100 % میهش یاهو هم میشه فقط تویی ایندکس مستقیم نمی ره می ره تویی bulck مال هاتمیل رو امتحان نکردم تا حالا
ببین اگه همینطوری تابع ()mail رو بزنی اصلا ایمیل نمیرسه به هیچکدوم ولی اگه کامل هدر بزنی و با ini_set گزینه sendmail_from رو روی ایمیلت تنظیم کنی... اونوقت میره تو bulk!

skh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض معذرت از اساتید ارجمند . تو هدرت from رو ست کن . در ضمن فکر نکنم ربطی به هاستینگ رایگان داشته باشه .

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از skh :
با عرض معذرت از اساتید ارجمند . تو هدرت from رو ست کن . در ضمن فکر نکنم ربطی به هاستینگ رایگان داشته باشه .
استاد محترم قبل از اینکه پست بزنی ، پست های دیگه رو بخون
من نوشتم در صورتی که هدر ها رو کامل بزنی و sendmail_from رو تنظیم کنی میره تو bulk

persianflash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه نشد :wacko: . اصلا بذاريد اينجوري بگم فرض كنيد من هيچي از php سرم نميشه :rolleyes: . حالا خواهشا راهنمايي كنيد:f34r: . در مورد اون smtp :blink: اصلا چيزي ازش سر در نميارم...آقا خواهشا كمك كنيد . مشكل من حياتيه .

skh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما استاد ما هستین . من نخونده بودم . معذرت . ما اومدیم یاد بگیریم .

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
ببخشید بد صحبت کردم

پرشین فلاش جان، اینجا فروم php هست یا asp؟

persianflash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اصل سوال من در مورد php بود منتها چون حرف شما كاملا درسته و اشتباه از طرف منه :blush: اديتش كردم . بايد ببخشيد ديگه تكرار نمي شه ...:p هنوزم روي سوالم هستم . چنانچه كسي از هاست رايگاني استفاده كرده كه از php پشتيباني مي كنه و قابليت ارسال ايميل داره يا اگه اشتباهي تو ي اون آموزش ساخت فرم تماس با ما هست (لينكشو تو صورت سوال گذاشتم) به ما هم يه ندا بده ......

بالا