برگزیده های پرشین تولز

كمك "فارسي سازي يك ماژول " كمك " اديتور فارسي "

Aradax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا سلام
1-من دارم يه ماژول فروشگاه الكترونيكي رو براي PHP فارسي مي كنم . فقط يه مشكل دارم و اون اينكه كه فونت صفحات در موقع اجرا Time News Roman و چون يكمي فارسي اين فونت قشنگ نيست ميخوام فونتم به Tahoma تبديل بشه . چي كار كنم ؟ چه كدي وارد كنم ؟

2-من از PHP Nuke براي سايتم (www.bazikade.com ) استفاده مي كنم . خودش يه اديتور داره براي فروم ها ولي قابليت انتخاب زبان مثل همين اديتور پرشين تولز رو نداره . از كجا مي تونم يه همچين اديتوري گير بيارم و بايد كجا نصب كنم ؟

خيلي خيلي مخلصيم . :D

ALICIVIL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Aradax :
آقا سلام
1-من دارم يه ماژول فروشگاه الكترونيكي رو براي PHP فارسي مي كنم . فقط يه مشكل دارم و اون اينكه كه فونت صفحات در موقع اجرا Time News Roman و چون يكمي فارسي اين فونت قشنگ نيست ميخوام فونتم به Tahoma تبديل بشه . چي كار كنم ؟ چه كدي وارد كنم ؟

2-من از PHP Nuke براي سايتم (www.bazikade.com ) استفاده مي كنم . خودش يه اديتور داره براي فروم ها ولي قابليت انتخاب زبان مثل همين اديتور پرشين تولز رو نداره . از كجا مي تونم يه همچين اديتوري گير بيارم و بايد كجا نصب كنم ؟

خيلي خيلي مخلصيم . :D

سلام.
modules كه مي خواي فارسي بكني بگو 3 سوت ترتيبش رو بد م
فايل style رو باز كن فونتتو به تاهوما تغير بده
در ضمن از html area در نوك استفاده بكني خوبه
من براي نوك 7.3 از html area 2.0 رو در فروم اضافه كردم بد نبود ...
براي فارسي سازي ماژول اگه مشكلي داشتي برام ميل بزن
اينهم ببين

phpnuke farsi 7.3

Aradax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
علي جان سلام
ببخشيد چند وقت بود كه سيستم نداشتم . والا من داشتم OSComerce رو فارسي مي كردم كه به اين مشكل برخوردم . بابت راهنمائيت ممنون . ميل تو بده تا بتون باهات تماس بگيرم . كارم خيلي عقب افتاده !!!؟!
مرسي خيلي ممنون

بالا