برگزیده های پرشین تولز

كمك فوري.شما دوستان عزيز كدام مدل كپچر را پيشنهاد ميكنيد؟

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تماي دوستان عزيز و گرامي.

دوستان عزيز و گرامي قبل از هر چيز از اينكه لطف مي كنيد و به سوالات من جواب مي دهيد از شما بسيار تشكر مي كنم.

من سوال بسيار مهمي داشتم كه مي خواستم مطرح كنم و با چند تا از دوستان ديگر هم كه در ارتباط بودم آنها نيز سوال و مشكل من را داشتند.

من ميخوام يك كارت كپچر تا 80000 تومان بخرم ولي آنقدر در تاپيكها نظرات متفاوتي است كه موندم چي بگيرم!؟

مشخصات سيستم من به شرح زير است:

1.CPU:AMD 2000 Plus
2.VGA:ATI Radeon 7000,64M
3.Ram:Kingston, 1GB
4.Maiboard Shuttle 37 GT

من ميخوام كارت كپچر با سيستم من و نرم افزار Premire Pro 1.5 و ديگر نرم افزارها به خوبي كار كنه و مشكلي نداشته باشه و البته از عهده كارهاي متوسط تا حرفه اي هم بربياد و مخصوصا" مشكل دوگانگي و متفاوت بودن صدا و تصوير را كه دوستان اشاره كرده بودند براي كپچر بيش از چند ساعت به وجود مياد را نداشته باشد.

همچنين اگر اين كارت كپچر TV هم ساپورت كنه كه ديگه عالي است البته كپچر براي من مهم تر از TV است!

من در زير چند مدل را كه به من پيشنهاد شده مينويسم:

1.Pinnacle PC TV Pro

2.Snazzi

3.VCD Pro

4.Leaktech WinFast TV XP Expert

از شما دوستان عزيز و گرامي خواهشمندم كه نظر خود را در مورد اين مدلها بنويسيد و بگوييد كه من چه مدلي بگيرم؟

از مديران عزيز و گرامي هم خواهشمندم راهنمايي نموده و نظر خود را بنويسند.

باز هم از شما دوستان و مديران گرامي و عزيزم به خاطر اينكه لطف مي كنيد و من را راهنمايي مي كنيدو به سوالات من پاسخ مي دهيدبسيار تشكر ميكنم.

هميشه سلامت و شاد و موفق باشيد.

ارادتمند شما.

آريا

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
با سلام
آقا من اطلاعات زیادی در مورد اون چیزایی که نوشتی ندارم فقط میدونم نباید مرکوری بخری چون واقعا به درد سطل آشغال می خوره!!!!

بالا