برگزیده های پرشین تولز

كمك كنيد لطفا

reza1350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من ديروز 14 دلار به پلن سيلور گلدن استار مي خواستم اضافه كنم اخرين مرحله كار پيغام خطاداد اين در صورتي است كه از حساب ايگولد من برداشت شده و به گلدن استار پرداخت كرده ولي در قسمت سرمايه گذاري گلدن ثبت نشد.هركس مي تونه يك متن در مورد ابن مشكل به انگليسي بنويسه من براشون ميل كنم
شماره ايگولد من 1704889
شماره حواله ايگولد :47536617
مبلغ 14دلار
تاريخ 8اگوست 2005
ممنون مي شوم

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
Hello
i've paid $14 in my silver plan by e-gold account 1704889 just today but it's not registered and dosn't show in my member's page due to an error at the end of the payment process, the batch number is 47536617, please check it and add it to my silver plan balance if is possible.
Thanks.

reza1350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا ضمن تشكر از دوستان كه راهنمايي و اظهار لطف نمودند من متن انگليسي را براشون فرستادم اما دو شب گذشت و هنوز خبري نشد من البته چهار دفعه ديگر هم تو اين پلن سيلورسرمايه گذاري كرده بودم اما فكر نكنم مشكل از اين باشه اخه اخر كار پيام خطا ديتابيس داد اگه گلدن است ار اين مبلغ كوچيك را برنگردونه منكه اعتمادم خيلي كم مي شه كسي هست بتونه با چت كردن بهشون خبر بده اصلا امكان چت دارند ممنون مي شوم كمك كنيد :(

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از reza1350 :
اقا ضمن تشكر از دوستان كه راهنمايي و اظهار لطف نمودند من متن انگليسي را براشون فرستادم اما دو شب گذشت و هنوز خبري نشد من البته چهار دفعه ديگر هم تو اين پلن سيلورسرمايه گذاري كرده بودم اما فكر نكنم مشكل از اين باشه اخه اخر كار پيام خطا ديتابيس داد اگه گلدن است ار اين مبلغ كوچيك را برنگردونه منكه اعتمادم خيلي كم مي شه كسي هست بتونه با چت كردن بهشون خبر بده اصلا امكان چت دارند ممنون مي شوم كمك كنيد :(
جوابتو ميدن نگران نباش. ايميل هاشون زياده من هر وقت ميل ميزنم تقريبا 4-5 روز شايدم بيشتز طول ميكشه اولا يه روزه جواب ميدادن ولي الاي خيلي شلوغه. يه ذره ديگه صبر كن خبرشم به ما بده

reza1350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا درست شد از اقا مصطفي گل كه زحمت كشيد و همينطور از شروين عزيز كه همراهيمون كرد فراوان متشكرم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از reza1350 :
اقا درست شد از اقا مصطفي گل كه زحمت كشيد و همينطور از شروين عزيز كه همراهيمون كرد فراوان متشكرم
خواهش ميكنم . :happy:

بالا