برگزیده های پرشین تولز

كمك مشكل با IIS 6.0 و IP سيستم

a_arabbeigi

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان سلام
من روي Win 2003 Server يه نرم افزار نصب كردم به نام Coldfusion 6.1 كه يك Application Server و سرويس دهنده صفحات وبي هست كه بوسيله نرم افزار Dreamweaver نوشته ميشن و با كمك IIS درخواستها رو ميگيره و تفسير ميكنه و بعد از اون جواب رو به كاربر پي ميفرسته.همونطور كه ميدونيد توي IIS يه سايت رو كه تعريف مي كني بايد يه IP , Port به اون سايت بدي.حالا مشكل من اينه كه اين IP يه جورايي مخفي شده و به اين نرم افزار اجازه دسترسي به اين IP داده نمي شه و به خاطر اين مشكل سرويس اون Start نميشه و مايه دردسر ما شده.اين مورد رو در خود Log هاي نرم افزار ديدم و مطمئن هستم كه اون به IP دسترسي نداره.حتي خود 6.0 IIS هم به خود سيستم متصل نميشه و سايتي رو كه فقط HTML خالي هستش رو هم نمي ياره. در Local Security Policy هم تمامي IP ها رو هم Permit كردم ولي بازم فرقي نكرد.كلي هم توي نتظيمات گشتم ولي بازم بي نتيجه بود.اگه كسي ميتونه كمك كنه لطف كنه و ما رو نجات بده.به خدا پروژه دانشگاهم مونده بايد تمومش كنم :( :crying:

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني شما از روي خود سرور هم نمي تونيد كه با http://localhost به IIS دسترسي داشته باشد. منظورتون از مخفي شدن IP چيه. يعني سرور الان IP نداره يا مشكل در IIS وجود داره

a_arabbeigi

Registered User
لایک‌ها
0
نه من هر سايتي رو كه ايجاد ميكنم پيغام The page can not diplay ميده.در ضمن IIS به سيستم Connect نمي كنه.در ضمن سرور Local هست و كارت شبكه هم نداره.من قبلا با WIN XPو 2000 سرور اين كارو كرده بودم ولي فكر كنم توي اين سرور مربوط به IIS 6 مي شه.و يا به تنظيمات امنيتي؟؟؟

a_arabbeigi

Registered User
لایک‌ها
0
فهميدم مشكل از چي بود
توي ويندوز 2003 حتما بايد كارت شبكه داشته باشي و به اون هم يك IP اختصاص داده باشي تا سيستم IP بگيره ولي توي XP professional يا ورژنهاي ديگه ويندوز سرور اينطوري نيست يعني اگه به اون IP ندي يا كارت شبكه نداشته باشي IP سيستم 127.0.0.1 ميشه.براي همين هم IIS نميتونست به سيستم متصل بشه.

بالا