برگزیده های پرشین تولز

كمك و راهنمايي در مورد ارسال ايميل ياهو( چطور عكس داخل متن بزاريم و ارسال كنيم؟)

eblis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز
===========
وقتي از طريق ياهو( به كمك ypop3 و outlook ) ايميلي كه همراه عكس و ... است( داخل متن) براي صندوق پستي افراد ياهوارسال ميكنم
عكس و ... به صورت ضميمه(attch) به ان شخص ميرسد
ولي همين ايميل كه از طريق هات ميل ارسال كنم ببه صندوق پستي افراد در ياهودقيقا به صورت همان شكل كه طراحي كردم به دست گيرنده ميرسد
چرا با هم فرق دارند؟
چكار كنم در ياهو هم به همان صورت ارسال شود و همانطور كه طراحي كردم ( عكسها داخل متن باشند نه به صورت ضميمه در بياند)؟
از راهنمايي و كمك شما ممنون هستم
با تشكر فراوان
===========
موفق و پيروز باشيد
ابليس

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
به نقل از eblis :
سلام دوستان عزيز
===========
وقتي از طريق ياهو( به كمك ypop3 و outlook ) ايميلي كه همراه عكس و ... است( داخل متن) براي صندوق پستي افراد ياهوارسال ميكنم
ولي همين ايميل كه از طريق هات ميل ارسال كنم ببه صندوق پستي افراد در ياهودقيقا به صورت همان شكل كه طراحي كردم به دست گيرنده ميرسد
چرا با هم فرق دارند؟
چكار كنم در ياهو هم به همان صورت ارسال شود و همانطور كه طراحي كردم ( عكسها داخل متن باشند نه به صورت ضميمه در بياند)؟
با تشكر فراوان
===========
موفق و پيروز باشيد
ابليس
اون بخطر ضعف هات ميل هست . ياهو كار درست رو ميكنه

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از eblis :
سلام دوستان عزيز
===========
چرا با هم فرق دارند؟
با تشكر فراوان
===========
موفق و پيروز باشيد
ابليس
خود اديتور ياهو كه يه قسمت براي وارد كردن عكس به متن نامه داره كه انگار.

نداره؟

بالا