برگزیده های پرشین تولز

كمك

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
لطفا به من كمك كنيد
كسي بلد است به من كمك كند كه سايتم را چگونه راه بندازم اصلا بلد نيستم فكر مي كردم درست كردن سايت مانند وبلاگ كارراحتي است ولي اينطورنبود اصلا بلد نيستم نوشته اول سايت كه نوشته سايت در حال ساخت است را بردارم اگر بخواهم به جاي آن متن يك متن ديگري جايگزين كنم چه كار بايد بكنم فرانت پيچ هم تاحدودي بلدم بايد در كجا متن بنويسم يا صفحات ديگري هم باز كنم
ايميل را هم چه جوري باز كنم بايد چه كاركنم؟
من 50 مگابايت فضا گرفتم ولي اصلا كار با آن را بلد نيستم فكر مي كردم مثل اين فضا هاي رايگان ساده است ؟
لطفا هركسي بلد است كمك كند :(
از اقا احسانم معذرت مي خواهم كه اين متن را در چند جا پست كردم آخه كسي نبود منو كمك كنه؟ :(
كسي مي تواند كنك كند منم اگر بتوانم جبران مي كنم ;)
iroonikids
لطفا اگر مي توانيد به ايميلم جواب سئوالاتم رابفرستيد يا لنك جايي كه جواب سئوالاتم راداديد بگيد؟
اگر هم مي توانيد سايتهايي كه در اين رابطه راهنمايي مي كنند را بگيد؟
كمك كنيد

vatanhost

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت شما كاربر گرامي و كليه عزيزان
بنده مسئول پشتيباني vatanhost هستم
خدمت شما دوست عزيز بايد عرض كنم كه وظيفه و كار بخش پشتيباني وب هاست همان طور كه از اسمش معلومه برطرف كردن تمامي مشكلات بوجود آمده در زمينه هاست سايت اعضا مي باشد نه آموزش گام به گام در كليه زمينه ها !
با توجه به فارسي بودن كنترل پنل كه در هر بخش كه وارد مي شويد توضيحات كامل فارسي هم دارد و وجود فايل هاي كمكي به زبان انگليسي شما فقط نياز به كمي صبر و حوصله براي رفع مشكلات خود داريد
براي استفاده از help فارسي مي توانيد از لينك زير استفاده كنيد :
http://hostingcontroller.com/english/support/kb/index.html
در پايان توصيه مي كنم كمبود اطلاعات خود را به گردن بنده و همكارانم نياندازيد و بجاي اينكه هر روز ده ها ايميل بزنيد كه چگونه در سايت فارسي بنويسم كجا ايميل بسازم كجا ساب دومين تعريف كنم و . . . كمي دقت و حوصله به خرج دهيد زيرا تمامي موارد فوق با شفافيت كامل در كنترل پنل توضيح داده شده
در مواردي هم كه با توضيحات و جستجو به جايي نرسيديد با بخش پشتيباني تماس بگيريد بنده و همكارانم با كمال ميل پاسخگوي شما خواهيم بود
با آرزوي موفقيت براي شما دوست عزيز و همه عزيزان:heart:
بخش پشتيباني
وطن هاست

mahdi3466

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از جناب مسئول پشتيباني وطن هاست تشكر مي كنم
دقيقا حق با ايشونه
آقا ما بهتون خيلي مديون هستيم

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها