برگزیده های پرشین تولز

كمك

hadimousavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تو طراحي قالب وبلاگم مشكل دارم كامنت رو نشون نمي ده منظورم اينه كه كد دوم enetationرو نمي دونم كجاي قالب بذارم www.hadim.blogspot.com

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام هادي عزيز
به جمع بروبچ پي تي خوش آمديد. سعي كنيد قبل از هر پستي حداقل در رابطه با مشكلتون يه سرچ كنيد و بعد اينكه سعي كنيد براي تاپيك خود عنوان مناسب انتخاب كنيد.
در رابطه با مشكلتون زماني كه در سايت enetation ثبت نام كرديد، سرويسي كه براي وبلاگ استفاده مي كنيد را انتخاب ميكنيد (سيستم شما بلاگر هستش) بعد اين سايت enetation متناسب به نوع سرويسي كه شما براي وبلاگ داريد به شما يه كد ميدهد. دو كد به شما ميده كه يكي رو بايد بين تگ head قرار بدي و ديگر (دومي) بايد بين تگ blogger قرار بدي (هر جايي كه دوست داريد لينك مربوط به كامنت نشون داده بشه‘ كه معمولا قبل از بسته شدن تگ blogger ميذارند)

مشكلي داشتي در خدمتيم
موفق باشيد.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از hadimousavi :
من تو طراحي قالب وبلاگم مشكل دارم كامنت رو نشون نمي ده منظورم اينه كه كد دوم enetationرو نمي دونم كجاي قالب بذارم www.hadim.blogspot.com
سلام دوست عزيز اين كد دومو درست بعد از اين نوشته بذار
return true">7:04 AM</a> |</p>

ببين راحت مي شه امتحان كرد اين كد رو تو فرانت پيج بذار هي امتحان كن راحت مي فهمي
بعد از كد<blogger> بذار

hadimousavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمايي تون متشكرم بهتر از قبل شد بازم اگر مشكل داشتم حتما سر ميزنم البته اين دفعه كاملا سرچ مي كنم بعد مزاحم مي شم

بالا