برگزیده های پرشین تولز

كي ميدونه فرق ايندو تا پرينتر چيه؟

babek

Guest
لایک‌ها
0
دارم يه پرينتر سياه وسفيد hp laserjet ميخرم! ولي مدل 1300 اون كه جديد تر باشه از
مدل 1200 حدود هفتاد هشتاد تومن ارزونتره!!!
دليل همه فروشنده ها اينه كه مدل قبلي چون از رده خارجه گرونتره!!وتازه جديده بهتره.
مي خواستم خواهش كنم اگه كسي ميتونه بمن بگه اين موضوع تا چه حد درسته و دليلش چيه؟

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
راست ميگن . اون مدل قديمي شده و سرعتش هم پايين تر از 1300 و اختلاف قيمت موجود هم بخاطر دلال بازيهاي بازار ايرانه ولي ممكنه يك فرق وجود داشته باشه و اون اينكه مدل 1300 تحت داس كار نكنه ولي شك دارم .
در ضمن چرا با 150 هزار تومن يه كانون ليزري نميخري؟؟ كيفيت و كاراييش همونه و تونرش هم كاملا شبيه اچ پي اه.

babek

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از mjme :
راست ميگن . اون مدل قديمي شده و سرعتش هم پايين تر از 1300 و اختلاف قيمت موجود هم بخاطر دلال بازيهاي بازار ايرانه ولي ممكنه يك فرق وجود داشته باشه و اون اينكه مدل 1300 تحت داس كار نكنه ولي شك دارم .
در ضمن چرا با 150 هزار تومن يه كانون ليزري نميخري؟؟ كيفيت و كاراييش همونه و تونرش هم كاملا شبيه اچ پي اه.
مرسي از راهنمايي .ولي يه هفته يي ميشه كه اون 1300 رو خريده ام .
بعد از خريد متوجه شدم 1300 ها سفارش ايرانه و رو جعبش هم فارسي نوشته. از نظر كيفيت پرينت بنظر من فرقي
با1200 ها نداشت تا بعدا چي پيش بياد !؟

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
به نقل از babek :
مرسي از راهنمايي .ولي يه هفته يي ميشه كه اون 1300 رو خريده ام .
بعد از خريد متوجه شدم 1300 ها سفارش ايرانه و رو جعبش هم فارسي نوشته. از نظر كيفيت پرينت بنظر من فرقي
با1200 ها نداشت تا بعدا چي پيش بياد !؟

خيالت راحت باشه. خوب پرينتريه . من مودم در عرض يه روز حدود 4 هزار برگ باهش پرينت گرفتم آخ نگفت

emad_navy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اينكه در كشور ما يك زمان يك وسيله كامپيوتري از رده خارج شده گرانتر از مدل جديد است بحث جديدي نيست . اين اتفاق در زمان پرينترهاي ليزري Hp L6 هم اتفاق افتاد كه 100 هزار از مدل بالاترش گرانتر بود ! اما جالب است كه موضوع را هم بدانيد . پرينتر ليزري از كاربردهاي اصليش در ادارات مي باشد و كلا اين پرينتر براي كارهاي اداري توليد مي شود . از آنجا كه سطح اطلاعات مديران تداركات دولتي ما خيلي بالاست !!! يعني غير از شايعات و دهن به دهن چيزي ديگري از تكنولوژي نمي دانند براي همين بعد از 10 سال و وقتي چيزي از رده خارج شد تازه مي فهمند كه خوب بوده و تا سالها بعد در مناقصه هاي براي خريداري تجهيزات كه به مقدار زياد انجام مي شود نام همان محصول را مي آورند در نتيجه بازار براي يك محصولي كه توليد نمي شود به تب و تاب مي افتد و اين دليل گراني مدل هاي از رده خارج شده است . تقاضا بيشتر از تعداد وجودي دستگاه

بالا