برگزیده های پرشین تولز

كي مي خواد زن بگيره

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
IQ زنبورهای ماده فقط تخم می کنن!!!!! درضمن چون افا زبون قرمزی داره که سر سبز به باد میده! این زنبور سرخا بیشتر به کارش میان!!!1
!!!

راستي برام خيلي جالبه كه تو اين محيط مجازي هم اخلاق آدما زود لو مي ره !!!! من به خاطر همين زبون سرخ دانشگاه رو به جاي هشت ترم ده ترمه خوندم !!!!! ولي اين مهرداد از كجا به اين موضوع پي برده من نمي دنم .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از alpha :
راستي برام خيلي جالبه كه تو اين محيط مجازي هم اخلاق آدما زود لو مي ره !!!! من به خاطر همين زبون سرخ دانشگاه رو به جاي هشت ترم ده ترمه خوندم !!!!! ولي اين مهرداد از كجا به اين موضوع پي برده من نمي دنم .
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: خوبه ما با هم یه پستهای داشتیم ها!!!!!!! تازه منم 10 ترمه خوندم! ولی برنامه دانشگاه ما رو 10 ترو تنظیم شده بود!!!!! زودتر نمی شد یعنی واحد نمی دادن :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از alpha :
آشپزي و اينا با من . مشكلي نداره . كاراي ديگه اش خوب باشه .
در ضمن مي شه با يك زنبور شباي پنجشنيه نشست رو كاناپه و ماهواره ديد ؟ !!! ( اينو تو آي تي ايران دات نت خونده بودم !!! )

در مورد نر و ماده اش هم من نر باشه نيستم ها از حالا بگم . عسل هم پيش كشش نمي خوام . فقط ماده باشه و باباش پولدار باشه !!!!
خوب برات ملکه زنبور قرمز ها رو می گیریم!!!!!!!!! دیگه چی؟؟؟؟؟

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
به نقل از mehrdad1355 :
تو نگرفتی منظورم از زن بور چیه!!!!!!!!!!IQ بیشتر از این حرفاست که! بابا دقت کن ببین من منظورم چی بود

eeee من واسه خودم يه چيزي گفتم . از خصوصيات زن گفتم . به زنبور و اينه زنبور چيكار ميكنه ( بي طربيت ) چيكار داررررررررررررم

گفتم يا اشغو حال . يا زندگي درستو حسابي .

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
خوب برات ملکه زنبور قرمز ها رو می گیریم!!!!!!!!! دیگه چی؟؟؟؟؟

هيچي ديگه . فكر مي كنم ملكه زنبور قرمز ها آخرش باشه ديگه . بالاتر از اون كه تو زنبورها نيست ؟ نه ؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از shankimout :
eeee من واسه خودم يه چيزي گفتم . از خصوصيات زن گفتم . به زنبور و اينه زنبور چيكار ميكنه ( بي طربيت ) چيكار داررررررررررررم

گفتم يا اشغو حال . يا زندگي درستو حسابي .
دخترای دیپلمه به کمتر از شوهر دکتر رضایت نمی دن -یا تاجر یا ترشیده شده باشن یا زور بابا بالا سرشونون باشه!!!!!!!! اونوقت تو زن دکتر می خواهی؟؟؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
نه دیگه مگه ***** بخواهی که برات خفاش باید بگیریم!!!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
میگم برو بچ بیاین تا سعید کار دست خودش نداده براش زن بگیریم:( :( :(

bad_lovely

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا احسان خان چشمت روشن :blink: :wacko:
tina tina كه ميگفتي اين بود؟ :eek: :eek: :eek:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tina_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه بچه هاي با ادب و بي ادب
از نظريات شيكتون واقعا استفاده بردم حالا جواب تك تكتون رو ميدم ولي قبلش بگم كسانيكه واقعا از زن گرفتن خوششون نمياد معذرت مي خوام ولي بيجا كردن وارد شدن .... :hmm:

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از bad_lovely :
من زن مي خوام اگه سراغ داري بهم خبر بده mer30
[email protected]
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
:D :D :D :D :p :) :) :) :lol: ;)
هر گونه تجارت زن و شوهر در دفتر عقد پرشین تولز.

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
ایول! یه PT personals حسابی راه افتاده!:D

bad_lovely

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا من فكر كردم كه تينا خانم (البت اگه خانوم باشه؟؟؟؟) داره دنبال شوهر ميگرده ولي روش نميشه :blush:
گفتم كه ما هم يه عرض اندام كنيم شايد گرفت :lol:
در ضمن به اون PT باحال شما هم سر ميزنم :D غصه نخور عزززززييييييييييييييززم ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
در 110 سالگي هم مي‌توان ازدواج كرد

روزنامه «ايران» به نقل از غلامعلى قروتخوار نوشت: اين‌طور كه خودم مى‌دانم در حدود 110 سال بايد داشته باشم ولى در شناسنامه‌ام تاريخ تولدم را سال 1305 ذكر كرده‌اند. در بخش پشت آب ـ روستاى خوره شادى به دنيا آمدم.
وى با لبخند مى‌گويد: يادم هست كه دلم نمى‌خواست سربازى بروم براى همين ناچار شدم سه بار شناسنامه‌ام را عوض كنم و اين سال 1305 كه در شناسنامه‌ام به عنوان تاريخ تولد من ثبت شده است، درست نيست.
او مى‌گويد: تا هشت سال پيش، كشاورزى مى‌كردم و با اينكه كار زياد كرده‌ام و زحمت زياد كشيده‌ام ولى در سايه لطف خدا عمرى طولانى دارم.
او با برگشتن به خاطرات جوانى‌اش مى‌گويد: 25 ساله بودم كه براى نخستين بار ازدواج كردم. در طول شصت سال زندگى مشترك با همسرم، صاحب 9 فرزند كه چهار دختر و پنج پسر بود، شدم و در حال حاضر هم هفتاد نوه دارم.
نگاهش را به زمين مى‌دوزد و بعد مى‌گويد: بعد از مرگ همسر اولم، تنها شدم. بچه‌ها هركدام سر زندگى خودشان رفته بودند و من كه تاب تنهايى را نداشتم كم كم به فكر ازدواج ديگر افتادم و بالاخره با زنى ازدواج كردم ولى اين زن بناى ناسازگارى را با من گذاشت و من كه مدت شصت سال زندگى مشترك با همسر اولم، هيچ ناراحتى نديده بودم، نتوانستم اين زندگى را تحمل كنم و ناچار شديم كه پس از مدت كوتاهى از هم جدا شويم.
وى گفت: دوباره تنها شده بودم. تنهايى روحم را آزرده مى‌كرد. بنابراين تصميم گرفتم كه به مسافرت بروم. در گرگان چند تن از اقوام‌مان زندگى مى‌كردند. در آنجا بود كه زنى را ديدم كه از بستگان بود. در همان لحظه اول محبتش به دلم افتاد و به او دل بستم. بعد از برگشتن به روستا، با فرزندانم موضوع را مطرح كردم. بالاخره موفق شدم پس از مدتى، رضايت بچه‌هايم را به انجام اين ازدواج جلب كنم.
وى اضافه كرد: به خواستگارى رفتيم. خواستگارى زنى 48 ساله كه در حدود شصت سال از من كوچكتر بود و بالاخره موفق به ازدواج با او شدم و روز نيمه شعبان او را با مهريه‌اى برابر با يك شاخه گل، يك جلد قرآن مجيد، پنج سكه بهار آزادى و يك قطعه زمين به مساحت دويست مترمربع، به عقد خود درآوردم.
اين مرد 110 ساله روستايى مى‌گويد: مدت كوتاهى از ازدواج من و همسرم مى‌گذرد و من از زندگى مشتركى كه دارم، خوشحال و راضى هستم.
او با خوشحالى مى‌گويد: اگر خدا بخواهد، دوست دارم صاحب فرزند شوم. چون اعتقاد دارم كه هنوز جوان هستم و مى‌توانم با كار و تلاش، زندگى خودم و فرزندانم را تأمين كنم.
او در مورد آرزوهايش مى‌گويد: آرزوى سلامتى و طول عمر براى همسر و فرزندانم دارم و آرزو مى‌كنم تا تمام جوانان اين مرز و بوم، خوشبخت شوند.
صغرى سير، همسر اين مرد 110 ساله است. او در مورد زندگى‌اش مى‌گويد: 48 سال دارم. از شوهر اولم چهار فرزند دارم. دختر و پسر دارم و صاحب چهار نوه هم هستم. همسر اولم بعد از پانزده سال زندگى مشترك، به علت بيمارى سرطان فوت كرد. من بعد از مرگ او تصميم گرفتم كه ديگر ازدواج نكنم. بى‌خبر از اينكه روزگار، سرنوشت ديگرى را براى من رقم زده است.
او مى‌گويد: وقتى آقاى قروتخوار از من خواستگارى كرد، فرزندانم به شدت مخالفت كردند و راضى به اين ازدواج نمى‌شدند ولى وقتى ديدند من مى‌خواهم مستقل باشم و سايه مردى را بالاى سرم احساس كنم از حرفهاى من متقاعد شدند و رضايت دادند تا من و او با هم ازدواج كنيم.
اين زن كه شصت سال از شوهرش كوچكتر است، مى‌گويد: به خاطر اين مقدار تفاوت سنى، اصلاً مشكل نداشته و ندارم. زيرا اعتقاد دارم كه خدا بايد همه را حفظ كند و جان همه ما در دست او است. حالا هم كه وارد اين زندگى شده‌ام، تنها آرزويم سلامتى همسرم و فرزندانم است.
در ميان توفان شن، از روستا آرام آرام به سوى زابل راه مى‌افتيم. چهره اين مرد روستايى را كه به خاطر مى‌آورم، به اين فكر مى‌كنم كه اى كاش جوانان ما هم از اين مرد 110 ساله، درس مى‌گرفتند و به همان شادى و طراوتى كه اين مرد، زندگى را مى‌بيند، زندگى را مى‌ديدند تا زندگى براى آنان شيرين‌تر مى‌شد.
اين مرد 110 ساله اميدوار است كه با كارگرى، خرج همسر 48 ساله‌اش را تأمين كند و صاحب فرزندى شود كه چراغ خانه‌اش باشد.

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من می خوام
.لی جلوی این همه مرد نا محرم که بده

hadook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر می کنم تینا خوب باشه !

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از hadook :
فکر می کنم تینا خوب باشه !

24.gif
24.gif
24.gif
24.gif
24.gif

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
تینا خانوم تبریک میگم خوب همه رو با این تاپیکه جذاب اسکل کردین........البته من خودمو گفتم بقیه که اینکارن

بالا