برگزیده های پرشین تولز

لبتاپ بدون کارتن شارژر و درایورهاش

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
آره چون تو کارتنش بود انداخته بود اصلا دلیلی نداره واسه توضیح یه چیزی داری میفروشی دیگه از کجا اومده باکی اومده چرا اومده
مثلا میگید چرا روش ویندوز 7 نیست شک دارم چرا؟یارو تو عمرش لبتاپ ندیده نظرمیده اینا اولش داسه دیگه این رفیقمون seven دوسنداشت xp ریخت باید به این یارو زنگ میزد ازش نظرخواهی میکرد؟
خوشکل پسر داد بی داد نکن *** هات باد می کنه !
121fs725372.gif

بعدش هم اول یاد بگیر اون لپ تاپ هستش نه لب تاپ اونوقت نظر بده که ما دیدم یا ندیدم!
25r30wi.gif

MISHELI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشکل پسر داد بی داد نکن *** هات باد می کنه !
121fs725372.gif

بعدش هم اول یاد بگیر اون لپ تاپ هستش نه لب تاپ اونوقت نظر بده که ما دیدم یا ندیدم!
25r30wi.gif

آخ بادکرده میای خوبش کنی؟
باشه تو واردی واسه همه کافیه پسرپسر نکن هم سنه باباتم بگوباباراحت باشی

خودتم انگار زیاد با فارسی اشنایی نداری افغانی جمله بندیات خیلی خرابه اومدی خوبش کنی بهت یاد میدم:lol:

Last edited:

konan

Registered User
لایک‌ها
0
چیکار کردین با تاپیک بنده خدا
منم یه ACER واسه فروش دارم تکلیف این تاپیک روشن شه ببینیم تا کجا پیش میره منم بزارمش واسه فروش

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
چیکار کردین با تاپیک بنده خدا
منم یه ACER واسه فروش دارم تکلیف این تاپیک روشن شه ببینیم تا کجا پیش میره منم بزارمش واسه فروش

چه باحال شما هم زمان با ایشون عضو شدید! با فاصله یه روز! کلاً خیلی اتفاقی!
خیلی اتفاقی هم یه ACER با همین شرایط دارید!
خیلی اتفاقی اوشون آف می شه شما آن می شی!

MISHELI جان شما هم جا اینکه بخوای تلاش کنی بگی بزرگ شدی تا نقش بابا رو بازی کنی، سعی کن به بابات (کدومش رو نمی دونم!) یاد بدی چیرو بندازه دور چیرو نگه داره!

Last edited:

barbyboy

Registered User
لایک‌ها
2
آقا بیخیال شین عزیزان آخه این چه وضعیه درست کردین بچه ها هر کی خواست فقط یه قیمت بده طرف میگه اره یا نه

رفیق این لبتاپتو من برای کسی می خوام قیمتتو اگه کنار میای بردارم

konan

Registered User
لایک‌ها
0

MISHELI جان شما هم جا اینکه بخوای تلاش کنی بگی بزرگ شدی تا نقش بابا رو بازی کنی، سعی کن به بابات (کدومش رو نمی دونم!) یاد بدی چیرو بندازه دور چیرو نگه داره!

حاجی این لبتاپش دل انگار من گفتم ایسر بعدشم من کی گفتم با شرایط این اخه میشه نشونم بدید!!!!!!!!!!اتفاقا همه چی داره با یه کیفو موس

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
حاجی این لبتاپش دل انگار من گفتم ایسر بعدشم من کی گفتم با شرایط این اخه میشه نشونم بدید!!!!!!!!!!اتفاقا همه چی داره با یه کیفو موس

اگر همه چیزش اوکی هستش چرا دنبال نتیجه این تاپیک هستی؟
127fs4573872.gif

خیلی راحت تاپیکش رو بزن مثل بچه های دیگه که تاپیک زدن برای لپ تاپشون و فروختن.
.
.
استارتر این تاپیک مشکل داره منم شده بن بشم زیر بار نمی رم دل ئه دزدها بیان اینجا بساط کنن.

choughour

Registered User
لایک‌ها
338

دمت گرم این رو خوب اومدی .. :blink::blink: طرف فکر کرده ما اینجا مغزمون اندازه بز هست .. :lol::lol::lol:

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
شرمنده که xp روش نصبه اطلاعاتتم به درد خودت میخوره میبینی که xp نصبه

دوستانیکه مشکوکنو دوسندارن میتونن یه کاری کنن نخرن.هان؟غیرازین که نیست

آره چون تو کارتنش بود انداخته بود اصلا دلیلی نداره واسه توضیح یه چیزی داری میفروشی دیگه از کجا اومده باکی اومده چرا اومده
مثلا میگید چرا روش ویندوز 7 نیست شک دارم چرا؟یارو تو عمرش لبتاپ ندیده نظرمیده اینا اولش داسه دیگه این رفیقمون seven دوسنداشت xp ریخت باید به این یارو زنگ میزد ازش نظرخواهی میکرد؟

جالبه خودت چک کن ببین چقدر داری متناقض حرف میزنی

بار اول که شهرام گفت رو این مدل ۷ نصبه اونجوری جواب دادی بار بعد که من گفتم یک جواب دیگه
بعد احیانا فاکتورشم تو همون جعبه بود دیگه نه ؟؟؟
شما از روزی که از دوستتون خریدین تا امروز که میخواین بفروشین با سوخت هسته ای لپ تاپو روشن نگه داشتین ؟؟؟
متاسفانه کسی که تو عمرش لپ تاپ ندیده شمایی نه بچه های اینجا شما حتی کانفیگ لپ تاپتو نمیدونی

profMan

Registered User
لایک‌ها
61
متاسفانه کسی که تو عمرش لپ تاپ ندیده شمایی نه بچه های اینجا شما حتی کانفیگ لپ تاپتو نمیدونی
فکر کنم روی این سری لپ تاپ ها 2 گیگ یا 4 گیگ رم هست که ایشون گفتند 3 گیگ درسته؟

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
فکر کنم روی این سری لپ تاپ ها 2 گیگ یا 4 گیگ رم هست که ایشون گفتند 3 گیگ درسته؟
نه این مدل تا ۶ گیگ رم ساپورت میکنه و در حالت ۳ گیگ رم ۳گیگ ۱ رم ۱ گیگ + ۱ رم ۲ گیگ داره
مثل این مدل http://www.123bargains.com/deals-in...l-core-2-duo-t5870-250gb-hdd-20mp-webcam.aspx
اینم مشخصات کامل از سایت دل
http://www1.euro.dell.com/uk/en/bus...spx?refid=laptop-vostro-1015&cs=ukbsdt1&s=bsd

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
آقا بیخیال شین عزیزان آخه این چه وضعیه درست کردین بچه ها هر کی خواست فقط یه قیمت بده طرف میگه اره یا نه

رفیق این لبتاپتو من برای کسی می خوام قیمتتو اگه کنار میای بردارم

مشکل بچه ها و من با نفس کاره / ایشون یک جواب درست نمیده کم میاره کل کل میکنه همه وسایل یک لپ تاپو پدر ایشون انداختن دور این مورد اول
۲: این لپ تاپ چجوری روشن مونده این مدت حتی اگه ۳ روز هم باشه از دوستشون گرفته باشن - حالا چرا ۳روز چون ۲روزه تاپیکش اینجاست :دی -الا اینکه با باطری خورشیدی کار میکنه و شاید اصلا شارژر نداشته و دل برا ایشون سری بدون باطری و شارژ با سوخت فسیلی یا هسته ای رو فرستاده که در اینحالت ایشون فرمایششون درسته و بایدم جعبشو دور میانداختن چون تششع رادیو اکتیویته داره خدایی نکرده بلایی سرشون میاد

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
تاپیک این بنده خدا رو که نابود کردید!
ولی یه سری چیزا بگم که:
1. این لپ تاپ رو خودش ویندوز نداره و ایشون درست گفتن
2.این که رم این مدل هم 3گیگ هست
3.ایشون گفتن من اصلاً تو این مدت استفاده نکردم بعد دوستان میاین میگید تو این مدت چطوری بدون شارژر استفاده کردی!!
بعد اینکه حالا هرکی یه چیزی داشته باشه که وسایل و جعبه اش نباشه نباید همینطوری بیایم بهش بگیم دزد!
شاید یه روز هم همچین مشکلی برای خودتون پیش بیاد!
(من الان n95 8gb دارم بدون جعبه و وسایل هست ولی دزدی نیست،با این شرایط دیگه هیچ وقت واسش تاپیک نمیزنم تا حداقل بهم نگن دزد!!ً!)

Last edited:

Nomad 609

Registered User
لایک‌ها
38
عزیزان تهمت گناهش از دزدی بدتره کسایی که میگن دزدیه اول خودشونو اصلاح کنن !

در شناسایی مکن تعجیل،طالب،زآن که من ---------- هر که را کافر گمان کردم مسلمان یافتم

Last edited:

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
ولی یه سری چیزا بگم که:
1. این لپ تاپ رو خودش ویندوز نداره و ایشون درست گفتن
2.این که رم این مدل هم 3گیگ هست
3.ایشون گفتن من اصلاً تو این مدت استفاده نکردم بعد دوستان میاین میگید تو این مدت چطوری بدون شارژر استفاده کردی!!
بعد اینکه حالا هرکی یه چیزی داشته باشه که وسایل و جعبه اش نباشه نباید همینطوری بیایم بهش بگیم دزد!
شاید یه روز هم همچین مشکلی برای خودتون پیش بیاد!
(من الان n95 8gb دارم بدون جعبه و وسایل هست ولی دزدی نیست،با این شرایط دیگه هیچ وقت واسش تاپیک نمیزنم تا حداقل بهم نگن دزد!!ً!)

لینک منو که از دل گزاشتم دیدین ؟؟؟ بله ما هم میدونیم که این لپ تاپ با OS های متفاوت امده به بازار که یکیش هم dos هست حتی برا ۷ زده با قابلیت دانگرید به XP اینا درست اما شما بخون نحوه جواب دادن ایشونو / کی گفت دزد بهشون قبل از اینکه ایشون شروع کنن توهین کنن به بچه ها
۲: منم که گفتم مدل ۳ گیگ رم هم داره
۳:میشه شما لپ تاپیو بگیری و حداقل ۲-۳ ساعت باهاش کار نکنی ؟؟؟
۴:در مورد فاکتور خرید چی؟؟؟؟
۵: کسی هم نگفت اگه چیزی ملزوماتش نبود دزدیه اما نفس کار ایشون مشکوکه و بچه ها ازشون خواستن شفاف سازی کنن اما شروع کردن توهین کردن و جواب سربالا دادن بعدش هم که با یوزر جدید امد بنده خدا
موفق باشید

MISHELI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه پسر خوب این وسط تو چیکاره ای؟هز کسی خواست بخره خودش میدونه چیکاکنه
وقتی من از رفیق فابریکم خریدم واسه چی باید بهش میگفتم فاکتورشم بده بهم من رفیقم مغازه داره فکرکردی کاری داره بهش بگم فاکتور واسم بزنه یا رفیقم عید اومد تهران بگم فاکتورشو واسم بیاره؟

صفحه اولو یه بار نگاکن

Arya Man

Registered User
لایک‌ها
3
ولی یه سری چیزا بگم که:

دوست عزیز جنس بدون جعبه و وسایل دزدی به حساب میاد... من خودم یه ایکس باکس داشتم که جعبش توی حیاط بود خیس شده بود بدون اینکه به من بگن انداختنش دور 2 / 3 ماه بعد که خواستم بفروشم فقط تونستم به یه اشنا بفروشمش که منو میشناخت...

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
200 خریدارم

ezrael

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز من براتون پ خ زدم متاسفانه جواب ندادید
من 300 خریدارم اگر نظرتون این حدود بود به من پیغام بدید
البته اگر تهران تشریف دارید
چون من فقط مایل به معامله حضوری هستم

در ضمن خدمت دوستان هم بگم من خودم کارتون هیچ کدوم از وسایل هامو نگه نمیدارم چون باید فقط یک انباری براشون اختصاص بدم .پس من همه اجناسم دزدیه دیگه

Last edited:
بالا