برگزیده های پرشین تولز

لحظاتی سخت برای سازندگان «بازی تاج و تخت»

Seymari1369

Registered User
تاریخ عضویت
13 می 2016
نوشته‌ها
136
لایک‌ها
17
سن
33
لحظاتی سخت برای سازندگان «بازی تاج و تخت»

یکی از دو خالق اصلی سریال «بازی تاج و تخت»، دیوید بنیاف در مصاحبه جدید خود از فصل آخر این سریال پرطرفدار و همچنین درباره چالش‌های اقتباس از مجموعه رمان «نغمه آتش و یخ» اثر جی. آر. آر. مارتین صحبت کرده است.

وی همچنین از حس خود به پایان یافتن این سریال طولانی صحبت کرده است: «حالا، در اواخر راه من واقعا هیجان زده‌ام. این یک سال و اندی که باقی مانده، واقعا با عشق و علاقه پیش خواهد رفت. ما کارمان رو دوست داشتیم و حالا عاشقش هستیم. مطمئنم زمانی که آخرین سکانس را فیلمبرداری می‌کنیم و بعد زمانی که وداع میکنیم، لحظاتی بسیار سخت باشند. چون تقریبا بعید است که تمام عوامل تولید را اینگونه دوباره در کنار هم ببینیم.»

به گزارش سایت وستروس، دیوید بنیاف در گفت‌وگو با مجله Dartmouth Alumni درباره فصل پایانی «بازی تاج و تخت» که دیرتر از همیشه آماده خواهد شد، افزود: «ما در حال جمع بندی فیلمنامه فصل پایانی هستیم و می‌توانم بگویم که تا 90 درصد کار مثل آنچه مد نظرمان بوده، پیش رفته و ما حالا سر به پایان رساندن این داستان، در حال دیوانه شدن هستیم.»

دیوید بنیاف معتقد است که نقش بازیگران در شکل‌دهی به فیلمنامه این سریال زیاد است:«شاید همه چیز روی کاغذ دقیقا سر جای خود باشد. اما زمانی که یک بازیگر، دقیقا از سمت مخالف شما، روبروی لنز دوربین قرار می‌گیرد و فیلمنامه را می‌خواند، به نکاتی اشاره می‌کند که اصلاحاتی کلیدی هستند و تاثیر زیادی بر آنچه ضبط می‌شود، می‌گذارد. شاید کار کمی زمانبر شود، اما کاملا نوید بخش است و شما مطمئن هستید با داستانی قابل لمس و قابل درک مخاطبان را تحت تاثیر قرار می‌دهید.»
 
بالا