برگزیده های پرشین تولز

لطفا حذف شود

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دوستان یه مسئله ای که هست اینه که من دیروز ازشون موجودی مونیتور را جویا شدم گفتند اصلا مونیتوری فعلا ندارم

یه سوالی برام پیش اومد اینه که اگه قصد کلاهبرداری داشتند چرا گفتند که موجودی مونیتور ندارند ؟

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
لطفا اگر صلاح می دانید و مقدوره یه مقدار بیشتر صبر کنید، ایشون از کاربران با سابقه و معتبر هستند و احتمالا مشکلی پیش آمده حالا می تونه این مشکل بین ایشان و شخصی بوده باشه که لپ تاپ ها را ازشون خریداری کردن که توی معاملات اینگونه مسائل پیش میاد (ممکنه لپ تاپ ها را از وارد کننده به شرط سلامت گرفتن و حالا لپ تاپ ها به مشکل خورده و شخص وارد کننده پول را دریافت کرده و پاسخگوی ایشان نیست و ایشان بدهکار شما دوستان شدن و کلی احتمال دیگه)
تعداد لپ تاپ ها هم قطعا یکی نبوده و بعداً موجود شده، چون خود بنده هم یکی از کسانی بودم که قصد خرید حتی تعداد داشتم منتها قسمت سایر دوستان شد.
در نهایت تصمیم با شماست ولی ایشان از کاربران خوب انجمن هستند و امیدوارم خودشان هم بیان و توضیح بدن تا سو تفاهمی بوجود نیاد
والا برادر مساله صبر نیست بلکه رفتار غیر حرفه ای ایشون هستش.
سلام دوستان یه مسئله ای که هست اینه که من دیروز ازشون موجودی مونیتور را جویا شدم گفتند اصلا مونیتوری فعلا ندارم

یه سوالی برام پیش اومد اینه که اگه قصد کلاهبرداری داشتند چرا گفتند که موجودی مونیتور ندارند ؟
سلام داداشم
من فکر نمیکنم قصد ایشون کلاهبرداری باشه! خیلی بعیده!!

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
لطفا اگر صلاح می دانید و مقدوره یه مقدار بیشتر صبر کنید، ایشون از کاربران با سابقه و معتبر هستند و احتمالا مشکلی پیش آمده حالا می تونه این مشکل بین ایشان و شخصی بوده باشه که لپ تاپ ها را ازشون خریداری کردن که توی معاملات اینگونه مسائل پیش میاد (ممکنه لپ تاپ ها را از وارد کننده به شرط سلامت گرفتن و حالا لپ تاپ ها به مشکل خورده و شخص وارد کننده پول را دریافت کرده و پاسخگوی ایشان نیست و ایشان بدهکار شما دوستان شدن و کلی احتمال دیگه)
تعداد لپ تاپ ها هم قطعا یکی نبوده و بعداً موجود شده، چون خود بنده هم یکی از کسانی بودم که قصد خرید حتی تعداد داشتم منتها قسمت سایر دوستان شد.
در نهایت تصمیم با شماست ولی ایشان از کاربران خوب انجمن هستند و امیدوارم خودشان هم بیان و توضیح بدن تا سو تفاهمی بوجود نیاد
سلام
وقت بخیر
منم خواستم همین رو بگم ، بارها برای خودم پیش امده که کالایی رو پیش فروش کردم یا از وارد کننده گرفتم و خواستم بفروشم دیدم ایراد داره یا کلا ایرادش رو متوجه نشدم یا هزارتا احتمال دیگه ...
توی بازار و صنف ما این مشکلات خیلی عادیه دیگه
اقای بهاروند هم مثل برادر من هست، اگه ایشون پاسخگو نبودن ، من رو بن کنید!
واقعا فکر نمیکردم تهمت زدن و نزدیک شدن به واژه کلاهبرداری اینقدر راحت باشه

farhadii

Registered User
لایک‌ها
173
سلام داداشم
من فکر نمیکنم قصد ایشون کلاهبرداری باشه! خیلی بعیده!!
سلام داش
آره از جهت استدلال استنتاجی قصد معامله ناسالم را نداشته اند اما با همین استدلال به نظر براشون ممکنه یه مشکلی خدای ناکرده خدای ناکرده---
///برادر ان شاء ا... که مشکلی براشون اصلا اصلا اصلا نیامده باشه ان شاء ا...

Last edited:

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
سلام
وقت بخیر
منم خواستم همین رو بگم ، بارها برای خودم پیش امده که کالایی رو پیش فروش کردم یا از وارد کننده گرفتم و خواستم بفروشم دیدم ایراد داره یا کلا ایرادش رو متوجه نشدم یا هزارتا احتمال دیگه ...
توی بازار و صنف ما این مشکلات خیلی عادیه دیگه
اقای بهاروند هم مثل برادر من هست، اگه ایشون پاسخگو نبودن ، من رو بن کنید!
واقعا فکر نمیکردم تهمت زدن و نزدیک شدن به واژه کلاهبرداری اینقدر راحت باشه
سلام و تشکر
تهمتی زده نشده برادر! صرفا شکایت از رفتار ایشون هستش همچنین جهت کسب اطلاعات لازم وگرنه گفته نشده که ایشون قصد کلاهبرداری داره! اصلا نمیتونم به خودم بقبولونم که با این سابقه، چنین قصدی وجود داشته باشه!

AmirBaharvand

Registered User
لایک‌ها
884
سلام.دوستان عزیز بخدا شرمنده ام.با کسی که لپتاپ ها رو ازش گرفتم چون سرم کلاه گذاشته بود به مشکل و درگیری خوردم.امروز شروع به برگشت پولا میکنم و همینجا هم اطلاع رسانی میکنم.هیچ توجیهی بابت مشکلی که براتون به وجود آوردم ندارم و بی نهایت شرمنده ام.لطفا بهم مهلت بدید برگشت بدم

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
سلام.دوستان عزیز بخدا شرمنده ام.با کسی که لپتاپ ها رو ازش گرفتم چون سرم کلاه گذاشته بود به مشکل و درگیری خوردم.امروز شروع به برگشت پولا میکنم و همینجا هم اطلاع رسانی میکنم.هیچ توجیهی بابت مشکلی که براتون به وجود آوردم ندارم و بی نهایت شرمنده ام.لطفا بهم مهلت بدید برگشت بدم
سلام،
برادر آخه چرا زودتر اطلاع نمیدی که تاپیک نشه و خب اینطور واقعا هم برای شما نامطلوب هستش هم برای ما و هم برای بازارچه.

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737

خدارو شکر.
انشالله مشکل دوستان هم حل بشه بزودی

Invoker

Registered User
لایک‌ها
648

امیرمحمد بهاروند​

یکی از کاربران خوب و محترم این فروم هستش . بدون شک این مورد سو تفاهمی بیش نیس و ان شاالله به زودی حل میشه

لطفا" از ارسال پیام های متفرقه پرهیز کنین تا هرچه سریع تر این مشکل برطرف و تاپیک بسته بشه

aligolshani66

Registered User
لایک‌ها
295
درود.امیدوارم مشکل شما زودتر حل بشه.

همون جور که خودتون اطلاع دارید، بنده مقداری از این وجه رو قرض کردم (کسی که قصد خرید این لپ تاپ رو داره) و بهش گفتم چنین لپ تاپی قراره به دستم برسه (پیش فروش نکردم) و کسری برای خرید دارم و ایشون بهم قرض داد.الان با این شرایط هم جلوی ایشون شرمنده و بد قول میشم (شاید هم فکر کنه پول نیاز داشتم و با این روش پول ازش قرض کردم و اعتمادش قطعا مثل قبل نمیشه) و هم چند مورد کالا اینجا بود که به علت خرید لپ تاپ قیدش رو زدم و متضرر شدم.

دوستان و فروشندگان محترم، لطفا تا کالایی رو موجود ندارید و از وضعیت آن اطلاعی ندارید، پیش فروش نکنید که برای خودتون و دیگران باعث دردسر نشه.سپاس

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
برادر آخه چرا زودتر اطلاع نمیدی که تاپیک نشه

ماشالله شما طلبکاری:p...بنده خدا مگر سوئد زندگی می کنی توقع داری همه موارد به حساب و کتاب دقیق باشه، این موارد در بازار داغون ایران زیاد پیش میاد، تعجب می کنم از شما که امتیاز بالا هستید اینقدر کم صبرید، این بنده خدا هم احتمالا واسطه بوده...حالا شما یک درصد فکر کن این وسط درگیر چه جریانی شده....

AmirBaharvand

Registered User
لایک‌ها
884
سلام،
برادر آخه چرا زودتر اطلاع نمیدی که تاپیک نشه و خب اینطور واقعا هم برای شما نامطلوب هستش هم برای ما و هم برای بازارچه.
با نهایت پوزش پول آقای هاشمی برگشت داده شد

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
ماشالله شما طلبکاری:p...بنده خدا مگر سوئد زندگی می کنی توقع داری همه موارد به حساب و کتاب دقیق باشه، این موارد در بازار داغون ایران زیاد پیش میاد، تعجب می کنم از شما که امتیاز بالا هستید اینقدر کم صبرید، این بنده خدا هم احتمالا واسطه بوده...حالا شما یک درصد فکر کن این وسط درگیر چه جریانی شده....
شاید من کم صبر باشم و البته ادعایی هم بر صبوری ندارم. ولی این اولین تاپیک شکایت من هست بابت چنین مساله ای. و نمیشه گفت که توی این 10-12 سالی که اینجا هستم مشکلات مشابه برای من پیش نیومده. اما اینکه این دفعه تاپیک شده شاید تنها دلیلش کم صبری من نباشه و دلایل دیگه ای هم دخیل باشن.

AmirBaharvand

Registered User
لایک‌ها
884
سلام
بنده از ایشون خرید کردم و مبلغ رو واریز کردم
دیشب هم پیغام دادن که لپ‌تاپ ها مشکل داره و میخوان مبلغ رو مرجوع کنند
شماره کارت گرفتن و بعدش دیگه جواب ندادن
با توجه به اینکه بازخورد بالایی دارن بعید بدونم که بخوان اعتبار خودشون رو....
پول آقای موسوی هم برگشت داده شد

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
شرمنده ام آقا هاشمی.لطفا تاپبک رو آپ نکنید.ممنون
دشمنت شرمنده باشه برادر. والا من آپ نمیکنم. اتفاقا اگه از مدیران کسی آنلاین باشه تقاضا دارم تاپیک رو حذف کنه.

AmirBaharvand

Registered User
لایک‌ها
884
درود.امیدوارم مشکل شما زودتر حل بشه.

همون جور که خودتون اطلاع دارید، بنده مقداری از این وجه رو قرض کردم (کسی که قصد خرید این لپ تاپ رو داره) و بهش گفتم چنین لپ تاپی قراره به دستم برسه (پیش فروش نکردم) و کسری برای خرید دارم و ایشون بهم قرض داد.الان با این شرایط هم جلوی ایشون شرمنده و بد قول میشم (شاید هم فکر کنه پول نیاز داشتم و با این روش پول ازش قرض کردم و اعتمادش قطعا مثل قبل نمیشه) و هم چند مورد کالا اینجا بود که به علت خرید لپ تاپ قیدش رو زدم و متضرر شدم.

دوستان و فروشندگان محترم، لطفا تا کالایی رو موجود ندارید و از وضعیت آن اطلاعی ندارید، پیش فروش نکنید که برای خودتون و دیگران باعث دردسر نشه.سپاس
با نهایت شرمندگی پول آقای گلشنی هم واریز شد به حسابشون

AmirBaharvand

Registered User
لایک‌ها
884

behrooz3229​

مبلغ آقای ابراهیمی هم براشون عودت داده شد.در نهایت با عرض پوزش مجدد از دوستانی که این مشکل رو براشون به وجود آوردم و با عرض پوزش از همه بچه های انجمن و همچنین عرض ارادت و تشکر از دوستانی که اینجا از بنده به عنوان دوست و برادر کوچیکشون حمایت کردن امیدوارم دیگه هرگز همچین مشکلی برای من و سایر دوستان به وجود نیاد .هرگز و هیچوقت فکر نمیکردم اینجا همچین مشکلی برام به وجود بیاد ولی متاسفانه به وجود اومد و باعث ناراحتی و دردسر برای دوستان عزیز شدم.به بزرگواری خودتون میبخشید .برای همتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم😓

بالا