برگزیده های پرشین تولز

لطفا در مورد citrix راهنمايي كنيد

OverUse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش در مورد Citrix meteframe access suite هيچي نمي دونم. هيچي كه نه يه مقدار توي سايت citrix گشت زدم ولي براي اينكه بتونم يه همچين سيستمي توي يه بخش نسبتا كوچيك پياده كنم اطلاعات كافي ندارم. كسي مي تونه به زبان ساده راهنمايي كنه كه اصلا نيازمندي هاي اصلي چين و چطور بايد اين كار رو انجام داد. اگر كسي تجربه عملي داره ممنون مي شم در اختيارم بذاره. خلاصه اينكه لطف مي كنيد جاي دوري نمي ره :p

OverUse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا اينجا كسي در مورد citrix اطلاعات نداره :eek:

OverUse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اي بابا يكي يه چيزي بگه. حياتيه. كمك! :(

OverUse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من كه كاملا نااميد شدم. :(
ولي خودم دارم يه كارهايي مي كنم. روي يه كامپيوتر سرور 2003 و SQL SERVER نصب کردم Terminal Service رو هم فعال كردم. بعدش Citrix metaframe XP رو نصب كردم. يه كامپيوتر ديگه هم هست كه قراره نقش كلاينت رو بازي كنه. هر دو اين كامپيوترها توي يه شبكه محلي هستند و من نمي دونم چطوري بايد ارتباط بين اين دوتا رو برقرار كنم. در ضمن براي تست سرور از 10.0.0.1 استفاده کردم. من کاملا گیج شدم :wacko:

digilas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز
برنامه citrix يك نوع اپليشن سرور هست
براي ديدن سرور شما بايد كلاينت رو نصب كنيد

OverUse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب من برنامه Citrix Program Neighborhood را روي كلاينت نصب كردم و يك كانكشن درست كردم حالا مي تونم سرور رو ببينم و بهش وصل بشم البته با داشتن يوزر نيم و پسوورد سرور و بعد هم از همه برنامه هاي سرور مي تونم استفاده كنم و يه جورايي فقط يه ريموت دسكتاپه!!! فكر كنم برنامه اي كه روي كلاينت نصب كردم يه برنامه اشتباست؟!! يه برنامه مي خوام كه فقط اپليكيشن هايي رو كه ادمين اجازه مي ده بتونم ران كنم و يوزرنيم پسوورد اختصاصي براي هر كلاينت داشته باشه ولي نميدونم اون برنامه چيه؟؟ :blink: :wacko:

OverUse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه مشكل ديگه هم كه با اين سيستم دارم لايسنسشه. يه تعدادي لايسنس بهش اضافه كردم كه وضعيتشون اكتيوٍ ولي باز هم هر وقت برنامه رو اجرا مي كنم ميگه لايسنس نداره!!!
اين ها رو اصلا براي چي اينجا مي نويسم :blink: خودم با خودم حرف مي زنم :f34r:

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
citrix بدون لایسنس کار نمیکنه و قیمتش هم خیلی بالاست فقط با نسخه اصلی باید کار کرد

بالا