برگزیده های پرشین تولز

لغو عضويت از خبرنامه ام تي

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه توجه کرده باشین در قالب های ام تی ویزیتور فقط می تونه ایمیلش رو در خبرنامه وارد کنه! حالا چطوری میشه خود طرف هم بتونه با وارد کردن ایمیل و انتخاب یک چک باکس یا چیزی شبیه به این، ایمیلش رو از لیست خبرنامه ام تی پاک کنه؟

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا يعني اينقدر سوالم سخت يا بيخود بوده؟ :(

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
خب عزيز من
نمي گم سوالت خيلي بيخوده. بلكه مساله اينجاست كه اگه چنين امكاني وجود داشته باشه، هر كي از راه مي رسه و ايميلهاي مردم رو UnSubscribe مي كنه و مي ره. بعدشم اين چيزي كه شما مي خواي لازمه بره و چيزي رو از تو بانك اطلاعاتي خود مووبل تايپ پاك كنه كه اين پرميشن پاك كردن اطلاعات از توي بانك اطلاعاتي رو لازم داره كه اين رو هم فقط خود Authorهاي MT دارن. (Group و World اجازه Read و Write رو دارن، اما اين رو نه)
سر جمع اينكه فكر مي كنم نمي شه (به اين راحتي)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من هم با نيكام عزيز موافقم، براي حذف ايميل بايد از ديتابيس پاك كرد. براي راحتي مي توانيد به نويسنده (سايت و يا وبلاگ) ايميل بزني و درخواست رو بنويسي....

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا عقيده شما كاملا متين! اما وي سايت هاي ديگه كه اين امكان رو مي دن فكر اين قضيه كه شما گفتين رو نكردن؟
البته من از خيرش گذشتم ولي اگه مي شد فكر نمي كنم مورد بي كلاسي بشه! :blush:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
همون طور كه بچه ها گفتن ، به طور خودكار نمي شه ايميل رو از خبرنامه خود ام تي خارج كرد.

سايت هاي ديگه هم كه مي گي يحتملن از BlogLet.Com استفاده مي كنن ! درسته؟

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
البته نه اين كه كلا نشه
مي توني بشيني يه خروار PHP بنويسي و يه فرم ارسال بشه به يك فايل و اون بره از توي MySQL اون ايميل رو حذف كنه. ولي كي مي تونه پيدا كنه كه حالا آدرس هاي ايميل كجاي بانك اطلاعاتيه و ... در ضمن كار كاملا ناامنيه. چون علاوه بر بقيه چيزها بايد پسورد ديتابيست رو يه جاي ديگه هم ذخيره كني.
بيخيالش شو!!

Soular

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا من كه گفتم بي خيالش شدم :D با اين وجود از جواباتون ممنونم :)

بالا