برگزیده های پرشین تولز

لنزهاي اضافي دوربين كانن

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من دنبال لنزهاي اضافي دوربين كانن پاورشات سري 60 - 70 و اينا هستم اما تا به حال كه پيدا نكردم . مي خواستم بدونم كسي داره يا يك جايي مي شناسه كه بشه خريد . به كمك يكي از دوستان مي خواستم از خارج بخرم اما گفتم يكبار ديگه بگردم شايد تو خود ايران بود .
مرسي

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
براي اين 2 سري ذكر شده لنز اضافي فكر نميكنم باشه, من نديدم!
" جريان مورچه و كله پاچش هست "

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا ديگه دوربين ما رو ضايع نكن !!!! البته هست ولي تو ايران پيدا نيم شه مثل اينكه !!!!

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از alpha :
بابا ديگه دوربين ما رو ضايع نكن !!!! البته هست ولي تو ايران پيدا نيم شه مثل اينكه !!!!

آقا من همچين قصدي نداشتم ... :) اما فكر ميكنيد ارزش همچين خرجي رو داشته باشه؟!! چون من نديدم كسي اينجا حتي روي f828 هم لنز بزاره !

djbobo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين لنزها اگر مي خواهي از فروشگاه شماره 1 كانون بلوار كشاورز نرسيده به ميدان ولي عصر سر فلسطين برو. آنجا داره. ;)

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نمايندگي كنون (آفومار) هم شايد داشته باشه...

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حرف نمايندگي كانن رو نزنيد كه اصلا الكيه . اين از اين حيف اون 15 تومن كه واسه ساپ.رت گرفتند ازمون .
در مورد لنز هم تا حدودي ميشه گفت حيفه . ولي بالاخره خريديم ديگه . ولي به نظر من هر دوربيني با لنز بهتر است !!!!
ممنون از همه

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه مي خواي ببيني نمايندگي الكي يعني چي با نيكو نگرش يه تماس بگير و يه وسيله اي بخواه! آخرشه! آبروي نيكونم مي برن اين جوري!

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اصلا توي ايران همه نمايندگيها همينطورند . دليلش هم اينه كه اينا معمولا از شركتهاي اصلي نمايندگي نمي گيرند تا مورد هزار جور آزمايش و ... قرار بگيرند . معمولا اينها با واسطه و يا از طرف شركتهاي غير اصلي ( چين مالزي ) نمايندگي مي گيرند .
اين نماينده شركت كانن هم كه آخرش بود خودش . صداي شيهه اسب گذاشته بودم رو دوربين !!!!! مي گفت : اين موتورش خرابه موقع روشن كردن صدا مي ده تا به كار بيفته !!!!!!!

بالا