برگزیده های پرشین تولز

لوازم جانبي دوربين ها

teboy65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كسي خبر نداره كه مموري استيك دوربين هاي سوني رو ميشه تهران پيدا كرد يا نه اگر ميشه يه قيمت به من بديد لطفا.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از teboy65 :
كسي خبر نداره كه مموري استيك دوربين هاي سوني رو ميشه تهران پيدا كرد يا نه اگر ميشه يه قيمت به من بديد لطفا.
بازار ايران طبقه اول .
پاساژ علادين -
بازاررضا

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از teboy65 :
teboy65 سلام
دوست عزیز اسم فروشگاهش یادم نیست ولی, نبش پاساژ علاالدين منظورم بر خیابونه چسبیده به
نمایندگی "پن تک"فروشگاهی که به در اصلی نزدیکتره ,واسم جالب بود وایسادم نگاه کردم یه طلق
داشت که روی آرم سونی نوشته شده پک مموری استیک گذاشت . اونی که اصل بود زیر این طلق
به دو رنگ سپید و سیاه دراومد.این کار روی مموری تقلبی جواب نداد.
برو پیشش بهش بگو میخوام خیالم راحت باشه اصله , بقیش با اون.
ولی گرون فروش هست یا نه رو خبری ندارم!;)

موفق باشی.

teboy65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا قيمت هاي اين مموري استريك ها را اگه ميشه اينجا بذاريد در ضمن كسي نميدونه كه آداپتور دوربين از كجا ميشه پيدا كرد؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
512 احتمالا حدود 74-75 و 1 گيگ هم فكر ميكنم 130- 140 باشه. قيمت ها خيلي به روز نيست.
...
منظورتون از آداپتور همون شارژر سوني هست؟ همون فروشگاه ها معمولا شارژر هم دارند + لوازم ديگه دوربين.

teboy65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مموري استيك ها خيلي گرون هستند به نظر شما چه كار كنم يعني با كول ديسك و فلش مموري كارم راه مي افته؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
كول ديسك و غيره رو به دوربين كه نميشه وصل كرد , ممكن هم هست خيلي جاهايي كه عكاسي ميكنيد به كامپيوتر يا غيره دسترسي نباشه ... .
يك مموري 512 ميتونه خوب باشه اگر بتونيد بگيريد.

بالا