برگزیده های پرشین تولز

لوگو طراحی کنید 300000 تومان جایزه بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
دوستان عزیز سلام
برای شروع به کارمجموعه که یک فروشگاه اینترنتی هستش نیاز به یک لوگو داریم. به علت اینکه این کار به دو سایت طراحی لوگو که علی رغم دیدن نمونه کارهاشون ولی بعد از انجام کار چنگی به دل نزدن و خصوصا خصوصا خصوصا از طرح های دیگه ایده گرفته شده بود یا در واقع یه جورایی دزدی بودن و صد البته صرف هزینه تصمیم بر این گرفته شد که این امر رو به دوستان گرافیست بسپاریم.
البته بگم زحمت شما دوستان واقعا خیلی بیشتر از این مبلغ می ارزه

موضوع:
فروشگاه اینترنتی

دوستان طرح حرفه ای باشه لطفا. ممنونم
مهلت:
شروع 15 خرداد 1393
خاتمه: 15 تیر 1393

قوانین:
1- به علت سرمایه گذاری مالی در فروشگاه لوگو ثبت خواهد شد و به همین علت دوستان دقت کنند المان های ثبت رو داشته باشه که بزرگترین المان اینکه ایده گرفته از جایی نباشه که بعدا دچار مشکل حقوقی بشیم.
((مثال لوگوی طراحی شده بود که از آیدین کپی برداری شده بود!))
به همین علت در صورتی که لوگو واقعا عالی باشه (که وقتی دیدیمش به قول معروف کف کنیم!) 200000 تومان دیگر به مبلغ جایزه افزوده خواهد شد.

2-لوگو بایدخلاقانه باشد.

3-لوگو می تونه لوگو تایپ، ترکیبی یا سمبلیک باشه که اولویت با زیبایی طرح و رساندن مفهوم فروش اینترنتی و به یاد ماندن در حافظه بیننده هستش.

4-به علت استفاده لوگو در لیبل گارانتی محصولات (به علت کوچک بودن لیبل) سایت،و ست اداری موارد مربوطه رعایت شود.

5-در صورت طراحی ست اداری و لیبل گارانتی شیک محصولات مبلغ 50000 تومان دیگر به مبلغ جایزه افزوده خواهد شد.

6-پس از ارسال طرح ها طرحی که به عنوان برنده محسوب و انتخاب میشه باید فایل طراحی رو در آخر برای ما ارسال کنه.

7-پس از واریز وجه جایزه به حساب طراح برگزیده کلیه حقوق لوگو برای ما محفوظ بوده و طراح حقی برای اون رو نداره.

8- هر طراح حداکثر 5 طرح رو میتونه ارسال کنه.

9-به علت طراحی مجدد وب سایت، رنگ بندی طرح باید قابلیت تغییر داشته باشد.

10-طرح در سایت www.bazare-online.com به عنوان لوگوی سایت، و در لیبل گارانتی محصولات و ست اداری استفاده خواهد شد.

11- در آخر قراردادی مبنی بر عدم استفاده احتمالی طراح به صورت مستقیم یا غیر مستقیم (ایده برداری و...) از طرح برگزیده درجای دیگر منعقد خواهد شد.

ارسال طرح:
با ذکر نام و تلفن به آدرس زیر ایمیل شود:
[email protected]

راه های تماس در صورت نیاز:
اسماعیل زاده
09177365543

0711-7215357

لطفا با موبایل تماس بگیرید.

Last edited:

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
15 خرداد تا 15 تیر؟؟ شما اگر ریسپانس سریع به طرح بدین 16 خرداد لوگوی مورد علاقتون رو دارین. :general609:
دوست عزیز بنده کار رو براتون انجام میدم ولی:
زیکس حق این رو داره که کار طراحی شده رو بعنوان نمونه کار در سایت ثبت کنه و البته به نام خود شما.
قوانین زیکس
نکته دیگه اینکه لوگو رو با فوتوشاپ طراحی نمیکنن قربان، لوگو وکتور و توسط نرم افزارهای طراحی برداری ساخته میشه.
Adobe Illustrator
بنده از قویترین نرم افزار جهان برای این کار یعنی Adobe Illustrator استفده میکنم. (که به فوتوشاپ هم خروجی میده البته)
اینم فرم سفارش لوگو در زیکس که باید لطف کنین و پر کنین.
فرم سفارش
ارادت

Last edited:

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
15 خرداد تا 15 تیر؟؟ شما اگر ریسپانس سریع به طرح بدین 16 خرداد لوگوی مورد علاقتون رو دارین. :general609:
دوست عزیز بنده کار رو براتون انجام میدم ولی:
زیکس حق این رو داره که کار طراحی شده رو بعنوان نمونه کار در سایت ثبت کنه و البته به نام خود شما.
قوانین زیکس
نکته دیگه اینکه لوگو رو با فوتوشاپ طراحی نمیکنن قربان، لوگو وکتور و توسط نرم افزارهای طراحی برداری ساخته میشه.
Adobe Illustrator
بنده از قویترین نرم افزار جهان برای این کار یعنی Adobe Illustrator استفده میکنم. (که به فوتوشاپ هم خروجی میده البته)
اینم فرم سفارش لوگو در زیکس که باید لطف کنین و پر کنین.
فرم سفارش
ارادت
ممنون قربان ثبت شد.

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
اولین طرح در کمتر از 1 ساعت به ایمیلتون ارسال شد.
فیدبک بدین تا ادامه بدیم...
;)

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
دوستان طرح حرفه ای میخوام.
ممنون میشم و از خجالتتون هم در میام

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
دومین طرح هم ارسال شد.

ciranian

Registered User
لایک‌ها
35
من هر لوگو برای فروشگاه 500 تومن میگیرم
بعد اینجا شرکت کنم که آیا 300 تومن برنده بشم یا نه؟
شما بیاین نمونه کارهای بچه هارو ببینین توی پرشین تولز از هرکی خوشتون اومد بهش سفارش بدین
به اون دلایلی هم که گفتین هرکی دوست داشت پولو بعده کار بگیره که خیال شما از بابته کپی نبودن هم راحت بشه
نیازی به فراخوان نبود دوست من
یاعلی

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
شما بیاین نمونه کارهای بچه هارو ببینین توی پرشین تولز از هرکی خوشتون اومد بهش سفارش بدین
به اون دلایلی هم که گفتین هرکی دوست داشت پولو بعده کار بگیره که خیال شما از بابته کپی نبودن هم راحت بشه
یاعلی
بله منم معمولا بیعانه میگیرم و بعد وقت میزارم، بهرحال بعنوان یک حرفه ای یا کسی که لااقل ادعاش رو داره بهم بر میخوره یکی لوگو بخواد و انجام ندم. حالا با هر شرایط و قیمتی.

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
یاعلی
سلام
ممنون از نظر شما.
به دلیل اینکه بنده چن جا پول دادم و چرت تحویل گرفتم!
بله همه هم نمونه کار داشتن و از نمونه کارها خوشم اومده بود. اما دریغ از طرح آخر!
واسه کار ها هم یک بار 30 یک بار 250 و یک بار هم 700 تومن پرداخت شده دیگه نباید به قول معروف تو پاچم بره. جالبه نمونه کار طرف رو که نگاه میکنی کیف میکنی.

Last edited:

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
سلام
ممنون از نظر شما.
به دلیل اینکه بنده دو جا پول دادم و چرت تحویل گرفتم!
بله همه هم نمونه کار داشتن و از نمونه کارها خوشم اومده بود. اما دریغ از طرح آخر!
واسه کار ها هم یک بار 30 یک بار 250 و یک بار هم 700 تومن پرداخت شده دیگه نباید به قول معروف تو پاچم بره. جالبه نمونه کار طرف رو که نگاه میکنی کیف میکنی.
به این دلیل که شما این کارها رو نگاه کن ببین بهش میگی لوگو؟ تازه طرف ادعا داشت..... نمونه کارهاش که انصافا عالی بودن توی سایش. حالا شما که میگی 500 میگیری ببین تو عمل طرف چیکارس!
viewer.php
viewer.php
viewer.php
viewer.php
viewer.php

http://8pic.ir/viewer.php?file=87f3ixayg1beac66eqi0.jpg
http://8pic.ir/viewer.php?file=t4jv80qzth0p6sf67i94.jpg
http://8pic.ir/viewer.php?file=0cvn7y2m11h5nij8qrcj.jpg
http://8pic.ir/viewer.php?file=pkh6zp1y3l4bblldb8rj.jpg

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
ببینین من به شما حق میدم و برای همین گفتم هزینه مهم نیست و فقط می خوام کار رو به انجام برسونم
ولی بعضیا هم واقعا انتظار دارن لوگو بیاد بیرون و یقه مشتری رو بگیرو جذبش کنه!! و این توهمه...
بارها گفتم لوگو فقط یه شکل و نماده که کیفیت کار شما به اون ارزش میده، نه اینکه لوگو به کار شما ارزش بده
بهرحال همچنان در خدمتم، ایمیل رو چک کردین؟

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
من به شخصه مشتری داشتم حدود 10-20 تا طرح حرفه ای و خوب براش زدم و در نهایت مسخره ترینشون رو انتخاب کرده و در نهایت رضایت دوبرابر هم پول داده!
مشتری داشتم گفته کار سنگین میخوام و فانتزی ترین طرح رو انتخاب کرده و مشتری که گفته فانتزی و رسمی ترین کار رو پسندیده.
این همش سلیقست... و یه user عادی نه میدونه سنگین چیه نه اصولی و نه هیچ چیز دیگه (قصد بی ادبی ندارم دوستان) بلکه این طراح هست که این چیزا رو تشخیص میده البته اگر واقعا طراح باشه.
ارادت

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
ببینین من به شما حق میدم و برای همین گفتم هزینه مهم نیست و فقط می خوام کار رو به انجام برسونم
ولی بعضیا هم واقعا انتظار دارن لوگو بیاد بیرون و یقه مشتری رو بگیرو جذبش کنه!! و این توهمه...
بارها گفتم لوگو فقط یه شکل و نماده که کیفیت کار شما به اون ارزش میده، نه اینکه لوگو به کار شما ارزش بده
بهرحال همچنان در خدمتم، ایمیل رو چک کردین؟
بله درسته
اما طراحی مهمه.
الان مثلا سایتمون قریب 1000 قلم جنس توشه. مثلا 50-60نوع موس -60-70نوع فلش-30نوع مموری موبایل-300نوع نرم افزار و...
اما طرحش جذبت نمیکنه و کسی که میبینه فک میکنه خالیه. دقیقا به خاطر طراحیه!

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
دوست عزیز اون که فک میکنه خالیه از قالب شماست! شما پول بده یه قالب توپ برات بنویسن و طراحی کنن.
لوگو هم من جناب ufont رو پیشنهاد میکنم.
خودم هم دارم یه طرح برات درست میکنم که تیری در تاریکی باشه :دی
فعلا

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
nemone typo graphiam mitonid az pro file hosein mortezaie dar saite negar khaneh .ir molaheze befarmaid

nemone karhaye bandam mitonid dar saite negarkhanean
bakhshe azae ghesmate search be farsi type befarmaid ardeshir norozi
tarhe anjam shodaro zemanat mikonam dar sorat kochektarin copy bardari az har logo kar batel va tarhe digari anjam

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا