برگزیده های پرشین تولز

لینک اکسپلورر ، قابلیت جدید سایت MOZ

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
لینک اکسپلورر (Link Explorer) قابلیت جدیدی است که سایت MOZ آن را جایگزینی برای نسخه قدیمی یعنی Open Site Explorer معرفی کرده است. امکانات فوق العاده ای به این ابزار اضافه شده است و نسبت به اپن سایت اکسپلورر بسیار قدرتمندتر و کاملتر شده است.
در این مطلب میخواهم به بررسی کامل ابزار لینک اکسپلورر سایت ماز بپردازم. این مقاله به صورت خلاصه می باشد و توصیه می کنم اگر مایل هستید، بر روی
لینک اکسپلورر کلیک کنید و مقاله کامل را مطالعه کنید.

امکانات کلی لینک اکسپلورر ماز
شاید با خودتان بگویید لینک اکسپلورر سایت ماز چه کاربردی دارد؟ به شما می گویم.
لینک اکسپلورر یکی از بهترین ابزارهای تقریبا رایگان است که به کمک آن می توانید سایت خود و بیشتر سایت رقیبان را رصد کنید.
به کمک لینک اکسپلورر شما می توانید ؛
1) دامین آتوریتی و پیج آتوریتی یک سایت را تعیین کنید. (توصیه می کنم مطلب دامین آتوریتی و پیج آتوریتی چیست را بخوانید)
2) می توانید بک لینک های رقیبانتان را رصد کنید و به کمک آن به استراتژی های لینک سازی آنها پی ببرید. (مقاله لینک سازی را حتما بخوانید)
3) محبوب ترین صفحات رقیبان و سایت خودتان را ببینید.
4) صفحات و لینک های اسپم خود را شناسایی کرده و آنها را برطرف کنید.
و ...

تفاوت لینک اکسپلورر با نسخه قبلی اپن سایت اکسپلورر ماز
این نسخه تفاوت های اساسی ای با نسخه قبلی دارد :
1) لینک اکسپلورر بصورت روزانه آپدیت می شود اما نسخه قبلی بصورت ماهانه!
2) لینک اکسپلورر بیش از 4.8 تریلیون url را ساپورت می کند اما سایت اکسپلورر تنها 2.5 میلیارد url .
3) الگوریتم های محاسبه دامین آتوریتی، پیج آتوریتی، اسپم اسکور و ... در لینک اکسپلورر به روز شده اند.
و ...

بنابراین حتما به شما توصیه می کنم اگر می خواهید سئو سایت خود را تقویت کنید، از اطلاعات و امکاناتی که این ابزار به شما می دهد غافل نشوید.

برای آموزش کامل کار با لینک اکسپلورر و همچنین آموزش نکات حرفه ای استفاده از آن، مقاله کامل لینک اکسپلورر را مطالعه کنید.

منبع : وبینار آنلاین سایت Moz

Last edited:

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان حتما مقاله دیگر من در فروم پرشین تولز رو بخونید : سوشیال سیگنال

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
رایگان نیست
پولیه

خیر دوست عزیز! برای هر اکانت تا 10 بار کار میکنه.
شما احتمالا لینک سایت رو زدی و گفته عضو شو! نگران نباشید نیازی به پرداخت و این چیزا نیست. فقط یک ایمیل میدی و تمام. 10 بار رایگان فرصت داری.

بالا