برگزیده های پرشین تولز

لینک سایت های پربازدید، به صورت اتوماتیک در این لینک باکس به روز میشود

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
تو این تاپیک میخوام لینک باکس اتوماتیک وبزیست رو معرفی کنم.

قبل از هر چیز یه سری اطلاعات در مورد این لینک باکس :
حدود 1 سال هست که این لینک باکس داره فعالیت میکنه.
از تاریخ ایجادش تا به این لحظه 5486 لینک درش ثبت شده.
در ابتدای کار لینک های غیر فعال ازش حذف میشدن! ولی مدتیه که لینک های غیر فعال، فقط توی باکس نمایش داده نمیشن. و از اون تاریخ که دقیق یادم نمیاد کی بود :D حدود 1779 لینک ثبت شده.

نحوه عملکرد لینک باکس :
  • ثبت لینک در این لینک باکس به صورت اتوماتیک هست، یعنی نیازی به تایید مدیران نداره.
  • بعد از ثبت لینک در هر زمان که بخواید میتونید لینک رو به روز کنید. تا لینک مجددا به ابتدای لیست منتقل بشه.
  • *** یکی از قابلیت های مهم این لینک باکس اینه که بر اساس هر 200 بازدید سایت های عضو، یک بار لینک اونها رو به صورت اتوماتیک به روز میکنه. یعنی اگه سایت پر بازدیدی دارید، کافیه که فقط یک بار لینکتون رو در باکس ثبت کنید، تا خود لینک باکس، لینک شما رو به روز نگه داره!
  • این لینک باکس دارای یه سیستم قیلطرینگ ساده هم هست، که از ثبت شدن کلمات ناشایست جلوگیری میکنه.
  • همچنین یک بخش به عنوان لیست سیاه وجود داره که سایت های ناقض قوانین، به اون لیست منتقل میشن و دیگه امکان ثبت لینکشون در باکس وجود نداره! (تا این لحظه 776 لينك به ليست سياه منتقل شده است.)
  • همچنین لینکهای پربازدید، با رنگ های متفاوت نشون داده میشن که از بقیه متمایز بشن.
  • برای جلوگیری از کلیک های fake در هر روز از هر IP یک کلیک بر روی هر لینک شمارش میشه.

همچنین پربازدیدترین و جدیدترین لینک های ثبت شده هم در صفحه اصلی لینک باکس نمایش داده میشه.

ادیت : در ضمن اینکه لینک ها نیازی به تایید نداره، به معنی عدم چک شدن لینک ها توسط مدیران نیست. لینک ها به صورت روزانه توسط مدیران سایت چک میشن و ...

خوشحال میشم اگه نظری یا پیشنهادی دارید بدونم. :blush:

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
لینک باکس شاخیه..

شنیدم خودتم نوشتیش؟؟ :دی ایول..من چند سال پیش وبلاگ داشتم،یادش بخیر..نابود شده الان دیگه،اگه الان داشتم و کار میکردم حتما میذاشتمش!

بازدیدشم بد نبود ، اما صفحات لینک داده شده رو نتونستم ببینم! قفل بود! :blink:

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
لینک باکس شاخیه..

شنیدم خودتم نوشتیش؟؟ :دی ایول..من چند سال پیش وبلاگ داشتم،یادش بخیر..نابود شده الان دیگه،اگه الان داشتم و کار میکردم حتما میذاشتمش!

بازدیدشم بد نبود ، اما صفحات لینک داده شده رو نتونستم ببینم! قفل بود! :blink:
آره. خودم نوشتمش
yes.gif

خب اونا رو بستیم که نتونی ببینی دیگه
evilsmile.gif

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
ولی به نظر من این جور لینک باکس خیلی خیلی بده
روی لینک کلیک میکنه بعد میره تو یک صفحه که 10ثانیه صبر کنه یا اینکه روی لینک که نمیخواهید صبر کنید کلیک کنه بعد تازه میره توی اون سایت مورد نظر!!!
به نظر من همون لینک باکس های قدیمی که جاوا نبود بهتره هم بک لینک ورنک تاثیر داشت هم بازدید کننده با این لینک باکس همین بازدید کننده هم منصرف میشه از کلیکش

البته نظرم رو گفتم

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
ولی به نظر من این جور لینک باکس خیلی خیلی بده
روی لینک کلیک میکنه بعد میره تو یک صفحه که 10ثانیه صبر کنه یا اینکه روی لینک که نمیخواهید صبر کنید کلیک کنه بعد تازه میره توی اون سایت مورد نظر!!!
به نظر من همون لینک باکس های قدیمی که جاوا نبود بهتره هم بک لینک ورنک تاثیر داشت هم بازدید کننده با این لینک باکس همین بازدید کننده هم منصرف میشه از کلیکش

البته نظرم رو گفتم
نظرتون قابل احترامه.
ولی با توجه به آمار و ارقامی که همین الآن گرفتم ردش میکنم!
معادل حدود %7-8 ویزیت روزانه باکس (به این نکته هم توجه کنید که ویزیت روزانه یه لینک باکس رو نمیشه به حساب افرادی گذاشت که واقعا لینک باکس رو دیدن! چون معمولا ته و توی سایت ها قرار میگیرن که معمولا هم بازدید کننده های سایت ها به اونجا نگاه نمیکنن)، روی لینک های داخل باکس کلیک میشه.
این حرف رو هم از خودم نمیزنم! با توجه به آماری که دارم گفتم. (به قول یارو گفتنی، مدارکش موجوده http://img2.************/files/vmfd7xces74p5jtqkql7.gif )

در مورد رنک و بک لینک : میتونم بپرسم منظورتون از لینک باکس های قدیمی چیه؟ لینک باکس های قدیمی به چه صورتی نمایش داده میشدن؟
راهی به جز js یا iframe هم وجود داره؟

ادیت : با توجه به قدرت موتور جستجوی گوگل، باید بدونید که حتی همچین باکسی هم توی گوگل ایندکس میشه!!!!
http://www.google.com/search?q=site:webzist.com/linkbox

Last edited:

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
شما که فعلا لینکتون رو ثبت کردید!
امیدوارم بعدا هم نظرتون رو بگید. مثبت یا منفی باشه فرقی نمیکنه، فقط دوست دارم بدونم نظرتون رو :)

داخل پرانتز : توی فان.تفریحی لینک باکس رو بعد از یه تگ br بسته نشده! قرار دادید. لطفا درستش کنید. چون باکس لود نمیشه!

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
آره. خودم نوشتمش
yes.gif

خب اونا رو بستیم که نتونی ببینی دیگه
evilsmile.gif

میدونم، اما خب اگه میذاشتی ببینیم بهتر بود،میشد فهمید دقیق چه خبره :دی

با اجازه بزرگترا
.
.
بــــــــــــــله

پیشنهاد میکنم درست رو ادامه بدی..خیلی بیتره!
joytears.gif

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
میدونم، اما خب اگه میذاشتی ببینیم بهتر بود،میشد فهمید دقیق چه خبره :دی

پیشنهاد میکنم درست رو ادامه بدی..خیلی بیتره!
joytears.gif
ادیت : به دلیل درخواست، حذف شد این جمله !
بعد حالا توقع داری اجازه بدم استت لینک باکس رو زیر و رو کنی
huhsmileyf3.gif
خیلی باحالیا :D

دارم ادامه میدم
reading.gif

Last edited:

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
بالا