لینک های اینترنتی مربوط به دانلود آخرین قسمت از سریال مشهور "لاست"، آلوده به ویروس

شروع موضوع توسط bjbozorgi ‏20 می 2010 در انجمن سرویس های آنلاین ( شبکه های اجتماعی )

 1. bjbozorgi

  bjbozorgi کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏2 می 2010
  نوشته ها:
  7
  تشکر شده:
  0
  اغلب لینک های اینترنتی مربوط به دانلود آخرین قسمت از سریال مشهور "لاست"، آلوده به کدهای مخرب است.

  کاربران ایرانی مراقب باشند؛
  دانلود سریال های جذاب تلویزیونی از اینترنت، بسیاری از کاربران را با حملات ویروسی مواجه کرد

  اغلب لینک های اینترنتی مربوط به دانلود آخرین قسمت از سریال مشهور "لاست"، آلوده به کدهای مخرب و ضدویروس های تقلبی ست.  کارشناسان امنیتی در خصوص دانلود سریال های محبوب تلویزیونی از طریق اینترنت هشدار دادند.

  بنابر گزارش PandaLabs، مرکز تشخیص و کشف کدهای مخرب رایانه ای، خرابکاران اینترنتی در حال انتشار وسیع ضدویروس های تقلبی و سایر بدافزارهای رایانه ای، با استفاده از نام و عنوان سریال مشهور تلویزیونی هستند.
  بر این اساس، بسیاری از پایگاه ها و لینک های اینترنتی که به دانلود آخرین قسمت از سریال محبوب "لاست" مربوط می شوند، توسط ویروس های رایانه ای و ضدویروس های تقلبی آلوده شده اند.

  در این روش که به کمک موتورهای جستجو و تکنیک SEO (بهینه سازی نتایج جستجو) انجام می شود، خرابکاران اینترنتی موفق می شوند تا در صورت جستجوی عبارتی خاص مانند “Lost final Episode” توسط کاربران، سایت های آلوده و مخرب را در میان نخستین نتایج قابل مشاهده توسط وی قرار می دهند.

  اگر کاربر روی یکی از این نتایج آلوده کلیک کند، با پیغامی روبرو می شود که از وی می خواهد تا با نمایش یا دانلود فیلم موافقت نماید. در این صورت یک ضدویروس تقلبی بدون اجازه کاربر روی رایانه وی نصب شده و هشدار می دهد که این سیستم به ویروس های خطرناک آلوده شده است. کاربر که به شدت دستپاچه شده، با اسکن کامل سیستم خود توسط این ضدویروس موافقت می کند؛ غافل از این که بعد از کشف ویروس هایی که در واقع اصلاً وجود ندارند، این ضدویروس تقلبی برای پاکسازی رایانه پول طلب می کند و تا هنگامی که کاربر پول مربوطه را پرداخت نکند، به صورت پی در پی، مستمر و خودکار، بر روی رایانه وی اجرا می شود.

  بر اساس گزارش پاندا، این حملات مخرب تنها به دانلود سریال "لاست" محدود نمی شوند و فیلم ها و سریال های تلویزیونی دیگر نیز به نسبت شهرت و محبوبیت خود، با سوء استفاده احتمالی از طرف خرابکاران اینترنتی مواجهند.

  لوییس کرونز، مدیر فنی PandaLabs، با ابراز نگرانی از افزایش این نوع لینک های آلوده اعلام کرد که با نزدیک شدن به زمان نمایش رسمی آخرین قسمت از سریال "لاست"، تعداد نتایج آلوده جستجو برای دانلود یا نمایش این سریال به صورت تصاعدی در حال افزایش است.

  پاندا، به تمام کاربران اینترنت و به ویژه علاقمندان سریال های تلویزیونی توصیه کرده است که در هنگام جستجوی اینترنت بسیار مراقب باشند و از امنیت کامل پایگاه های اینترنتی مورد بازدید خود اطمینان حاصل کنند. به این منظور استفاده از یک نرم افزار امنیتی قدرتمند و به روز، به همراه یک ابزار شناسایی وب سایت های آلوده مانند نرم افزار رایگان WOT، ضروری و حیاتی ست. ​

  http://www.pandasecurity.com/homeusers/downloads/wot/
   
 2. برترین مرکز خرید و فروش وب سایت
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیavanak همکاری در فروش