برگزیده های پرشین تولز

مثل اینکه دارن خیلی سفت و سخت میگیرن!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
خبری نیست الان تنوتون گرمه یکم عصبی هستید چند روز دیگه سرد می شید عین گذشته همه چی آروم می شه :D
همین که زنده هستید خیلی خوبه خودش:D

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
باز خدا پدر مادر مدیرا و ادمین پی تی رو بیامرزه و چه تو دنیا چه تو اخرت خیر بده که ازادی میدن به کاربرا و به مطالبشون اهمیت می دن.
یه سر پاشید بریدp30world ببینید کیا شدن ادمین و مدیر. یه مشت بسیجی و بچه .... شدن مدیر انجمن ها که اگه اواتار یا امضا عکس شهدا و امام و... نباشه پاک می کنن یا هرتاپیک یا مطلبی که مطابق رضایت و خواست ج.ا نباشه سریع کاربرو بن می کنن یا اخطار میدن.
یه مدت که قیلتر شد خیلی حال کردم الانم که باز شده کل قسمت های فروم رو از ترس و بدبختیشون پاک کردن و تو سر در فروم کلی ...مالیه مسئولین رو کردن :lol:
امثال این فروم ها رو کاربرا آدم کردن و سرپا نگه داشتن اما اونا هیچ ارزشی واسه کاربرا و نظرات و عقایدشون قائل نیستن و.....
در کل جلوی اینترنت بگیرن جلوی افکار ما رو نمی تونن بگیرن.
بالاخره هرکی تو باتلاق بیوفته واسه نجات خودش دست و پا میزنه (هرچند که بی فایدس).اینا هم دست . پای اخرشونو میزنن.:lol:

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
هشدار جدی به کاربران محترم.

اطلاعاتی که از منابع آگاه در این یک ساعت بدست آوردم را خدمتتون عرض میکنم.

این کاربران غیر محترم از قماش "منتظر" "پرهیزگار" "غلامعلی" و ...."جنبش سایبری ......" عده ای هستند که توسط همون جا که همه میدونید آموزش دیدند بیاند توی فروم ها و چندتا ماموریت را انجام بدند(به همشون هم لپ تاپ دادند و خط اینترنت رایگان)

1-شناسایی سایتها و کاربرانی که خلاف مقررات فعالیت میکنند. (سایتها فیلتر میشند یا اخطار میگیرند و کاربران شناسایی و در پرونده سازمان اطلاعات استان مربوطه جزء سوابقشون ثبت میشه و اگر زیاده روی کنند باهاشون برخورد قضایی میشه)

2-شرکت در بحث ها و به قول خودشون ارشاد کاربران اینترنتی

3- تبلیغ ....
بقیه را نمیتونم بگم.

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
تو رو خدا نگاه کن چی میخواستیم و چی شدیم

یکی از دوستای من با تور مسافربری رفته بود اروپا ٬ از اونجا به من ایمیل داد و گفت کاش میتونستم تا آخر عمر اینجا بمونم و همینجا

زندگی کنم . وقتی میای اینجا تازه میفهمی زندگی یعنی چی ...

در غرب خبری نیست. ها ها ها ها ها ها

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
باز خدا پدر مادر مدیرا و ادمین پی تی رو بیامرزه و چه تو دنیا چه تو اخرت خیر بده که ازادی میدن به کاربرا و به مطالبشون اهمیت می دن.
یه سر پاشید بریدp30world ببینید کیا شدن ادمین و مدیر. یه مشت بسیجی و بچه .... شدن مدیر انجمن ها که اگه اواتار یا امضا عکس شهدا و امام و... نباشه پاک می کنن یا هرتاپیک یا مطلبی که مطابق رضایت و خواست ج.ا نباشه سریع کاربرو بن می کنن یا اخطار میدن.
یه مدت که قیلتر شد خیلی حال کردم الانم که باز شده کل قسمت های فروم رو از ترس و بدبختیشون پاک کردن و تو سر در فروم کلی ...مالیه مسئولین رو کردن :lol:
امثال این فروم ها رو کاربرا آدم کردن و سرپا نگه داشتن اما اونا هیچ ارزشی واسه کاربرا و نظرات و عقایدشون قائل نیستن و.....
در کل جلوی اینترنت بگیرن جلوی افکار ما رو نمی تونن بگیرن.
بالاخره هرکی تو باتلاق بیوفته واسه نجات خودش دست و پا میزنه (هرچند که بی فایدس).اینا هم دست . پای اخرشونو میزنن.:lol:

دست این 2 فروم در یک کاسه میباشد جوان

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
من یه پیشنهاد دارم جمع شیم یه فروم خودمون بزینم با پروتکل Https کلا هم خیال خودمون رو راحت کنیم هم این که کلا راحت میشیم و راحت هم میتونیم همه بخش ها رو داشته باشیم.
نامردا آی پی رو فیلتر می کنند !
دوستان نظرتون راجع به پست 32 چیه ؟
فروشگاه سایت مشکل مذهبی داره ! باید به جای هارد و مادربورد نوحه منصور ارضی باشه

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
منتظر، پرهيزگار و یه غلامعلي داشتن به زندگی آدم و حوا توی بهشت نگاه میکردن.
منتظر میگه: چه سکوتی، چه احترامی!! من مطمئنم که اینا از بلاد كفر انگلیسیند!
پرهيزگار میگه: اینا هم لختن، هم زیبا!! استغفرالله حتما فرانسویند!
غلامعلي میگه: نه لباسی، نه خونه ای! فقط یک سیب برای خوردن! تازه، فکر میکنن توی بهشتن!!! صد در صد ان شائ الله ایرانین

z17.jpg

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
خا..مالی p30world
من به نوبه ی خودم تشکر میکنم از همه ی عزیزان و مسئولانی که با ما نهایت همکاری رو داشتند
مسئولین محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی
اعضای محترم کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه
دبيرخانه كارگروه مصاديق محتواي مجرمانه قانون جرايم رايانه اي
نماینده محترم وزارت فرهنگ و ارشاد در هیات رسیدگی به شکایات
مسئولین محترم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان
دیگه این همه خا..مالی نداره ، بگو درست شد رفت !

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
شک نکن ویندوز مزخرفترینه !
ولی چه میشه کرد برا بعضی از برنامه ها باید بیام ویندوز ! (الان برا فلش ! )
بابا قبول کن همه مجبور به استفاده از ویندوز هستیم

منم قبلا تو کتم نمیرفت

اما الان نه تنها تو کتم رفته بلکه احساس میکنم به جاهای دیگه هم رخنه کرده :دی

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
بابا قبول کن همه مجبور به استفاده از ویندوز هستیم

منم قبلا تو کتم نمیرفت

اما الان نه تنها تو کتم رفته بلکه احساس میکنم به جاهای دیگه هم رخنه کرده :دی
نه ! مجبور نیستیم ...
من که گفتم اکثر برنامه ها براش هست ولی نه به اون شکلی که تو ویندوز داریم ...
مکینتاش هم که کلا خیلی از برنامه ها عین ویندوز براش هست از جمله برنامه های ادوبی و آفیس :دی
منتها حیف که نمیشه مک رو همین جوری نصب کرد :(

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
بیاید نیمه شعبان رو تبریک بگید تا انجمن سریال های خارجی برگرده

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
دست این 2 فروم در یک کاسه میباشد جوان

باز تو پی تی میشه اواتار یا امضا رو توش چیزایی گذاشت که ج.ا خوشش نمیاد.
حالا تو p30world اگه بزاری سریع پاک می کنن (بروبچ انقلابی و جاسوس سریع ریپورت میدن) دفعه بعدی بن میشی.

شما برید اواتار اعضا رو ببینید از خنده رود بر میشید :lol: یکی عکس شهید x گذاشته اون یکی عکس امام جمعه y رو گذاشته :lol:
تاپیک های انقلابی همیشه آپ می مونن (یه لطف مدیرای انقلابی :D).
گالری عکسشونو از ترس پاک کردن .راست کار خنده بود. تاپیک میزدن پیشرفت های ایران به روایت تصویر :lol:
حالا اگه یکی تاپیک میزد که مثلا اتوبوس یا مترو تهران خیلی شلوغه مدیر اخطار میداد و تاپیک رو پاک میکرد و کاربرای انقلابی عکس از ماهواره امید می زاشتن :lol:

گوش شیطون کر فعلا این چیزا تو پی تی راه پیدا نکرده

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
حالا تو p30world اگه بزاری سریع پاک می کنن (بروبچ انقلابی و جاسوس سریع ریپورت میدن) دفعه بعدی بن میشی.

شما برید اواتار اعضا رو ببینید از خنده رود بر میشید :lol: یکی عکس شهید x گذاشته اون یکی عکس امام جمعه y رو گذاشته :lol:
گالری عکسشونو از ترس پاک کردن .راست کار خنده بود. تاپیک میزدن پیشرفت های ایران به روایت تصویر :lol:
حالا اگه یکی تاپیک میزد که مثلا اتوبوس یا مترو تهران خیلی شلوغه مدیر اخطار میداد و تاپیک رو پاک میکرد و کاربرای انقلابی عکس از ماهواره امید می زاشتن :lol:

اونا هم وقتی فیلتر شدن از ترسشون اون قسمتا رو پاک کردن و برای جلوگیری از کامل فیلتر نشدن

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
اونا هم وقتی فیلتر شدن از ترسشون اون قسمتا رو پاک کردن و برای جلوگیری از کامل فیلتر نشدن

مگه من گفتم قبلش اون بخش ها رو پاک کردن ؟
من گفتم اونا به اواتار و امضا گیر میدن و پست های برخلاف خواست و رضایت ج.ا رو پاک و کاربر رو بن می کنن.

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
منتظر ؛پرهيزگار؛غلامعلي لو رفتن؛عكس توسط سزبازان گمنان پي تي ؛در حال مديريت اين فتنه گران

kt3za27lcfkjo8b5magc.jpg

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

وای اینجور که تو تعریف میکنی آدم یاده کره شمالی میفته!

من یه سر رفتم الان اونجا. این صفحه رو دیدم. و فهمیدم هنوز خیلی کاربر فهیم داره اونجا. تعداد تشکرها از پست ها رو ببینید متوجه میشید

http://www.forum.p30world.com/showthread.php?t=416053&page=156

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
وای اینجور که تو تعریف میکنی آدم یاده کره شمالی میفته!

من یه سر رفتم الان اونجا. این صفحه رو دیدم. و فهمیدم هنوز خیلی کاربر فهیم داره اونجا. تعداد تشکرها از پست ها رو ببینید متوجه میشید

http://www.forum.p30world.com/showthread.php?t=416053&page=156

بله کاربر فهیم که زیاد داره (و داشت) منجمله خودم :lol: (شوخی).
من حرفم بیشتر روی مدیریت هستش.
مشکل اینه که کاربرای فهیم حق اظهار نظر برخلاف میل ج.ا رو ندارن.
می گی نه برو عضو شو اواتارتو بزار یکی از این عکس های جنبش مردمی.ببین چی میشه.
یا یکی از تاپیک های گفتگوی ازاد اینجا (مثل همینی که الان توش هستیم یا مثلا تاپیک جریمه بدحجابی یا نون سنگگ 2000 تومنی رو بزن ببین چی میشه :lol:).
اصلا همین سر در فروم رو بخون که از همه زحمتکشان تشکر کردن می فهمی کیا دارن ادارش می کنن

Last edited:

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
احسان داره دست و پاهای آخرش رو میزنه که هم هموای اینوریا رو داشته باشه هم رئیس روئسا رو اما اگه روند این چند سال رو ببینید سرنوشت p30world برای اینجا هم کاملا متصوره. دیر و زود داره (چند سال) ولی سوخت و سوز نداره.
یعنی تصور اینکه یه روز بخش سریال هم خلاف قانون باشه رو خود برادران بسیجی هم نمیکردن اما این کارا الان داره به دست برادر احسان انجام میشه.
تقلب الله برادر...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا